Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 06:29

Ta Furla taky neni buhvi jaka znacka. Jedna kabelka, co mam tak ikdyz je hodne nosena, tak porad vypada pekne, ta druha se na jednom miste trochu promackla, nejde to prakticky videt, ale vadi mi to. Obe jsou made in italy. Jsou kupovane v butiku, tenkrat byl jeste na malem namesti. Coz mmch furla do parizske podle me nepatri. Ale proc to hlavne pisu, kolegyne ma a uplne se ji utrhlo ucho, nejdriv obe dost popraskaly a jakoby se polamaly a zrovna vcera uz viselo uplne na vlasku. A to ji nema dyl nez rok. Kde ji koupila, to nevim, zeptam se. 

 podle me se jim povedl model metropolis, jinak se mi ty kabelky moc nelibi, ale to uz je vec vkusu

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 06:48

jinx Fakt rok? Ja mam teda obyč kabelky za pár korún, ale kúpiť Furlu a vydrží mi rok tak to by som z toho nebola veľmi šťastná, to i kabelka za 10€ mi vydrží dlhšie.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 07:09

paktofonika já ji mám skoro dva roky, nosím ji hodně (jinou nemám) a není jí vůbec nic

metropolis hodně zvazuju, ale přijde mi ke mně taková už moc slušňácká, každopádně co jsem ji viděla u kamarádky, působila celkem nesmrtelně

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 07:31

Sweet Potato Děkuji, píšu si .  Chtěla jsem objednávku stornovat, ale nakonec jsem si řekla, že uvidím.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 07:41

Potrefenáhusa Tak že by rôzne druhy kvality? Deje sa to i u iných firiem, napr Martens, kde niečo vyrábajú v UK, niečo v Číne a este kdesi. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33667 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 07:49

paktofonika Podle mě ne, spis mám model, kterej není nachylnej, ani nevim, co by na ni mělo popraskat 

a některý modely se liší i materiálem, třeba ta metropolis se vyrábí jak z hladký kůže, tak ze saffiano

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 08:05
Reakce na paktofonika:

jinx Fakt rok? Ja mam teda obyč kabelky za pár korún, ale kúpiť Furlu a vydrží mi rok tak to by som z toho nebola veľmi šťastná, to i kabelka za 10€ mi vydrží dlhšie.

​no zrovna vcera jsme se o te kabelce bavily, pr to ucho uz viselo fakt na vlasku a pri te prilezitosti zminila, ze je to strasne, ze ji ma necely rok. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 08:07
Reakce na Potrefenáhusa:

paktofonika já ji mám skoro dva roky, nosím ji hodně (jinou nemám) a není jí vůbec nic

metropolis hodně zvazuju, ale přijde mi ke mně taková už moc slušňácká, každopádně co jsem ji viděla u kamarádky, působila celkem nesmrtelně

​ta klasicka metropolis je takova slusnacka, obcas se to hodi... ale jde dostylovat i celkem neformalne. To je podle me dobra kabelka (kvalitou a vyuzitim) za dobrou cenu (tj. nestoji pade a vic) 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 08:07

jo a ta nestastna rozpadajici se kabelka je saffiano

Offline Sweet Potato
Avatar
34799 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 08:42

jinx Přitom safiano bývá nejnezničitelnější

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 08:59

ja uz jsem to sem psala a davala i fotku, mne se po roce silene rozpraskalo to zataveni kraju na usich a na okraji Furly, vypadalo to fakt skarede, ale dostala jsem ji jako darek, takze jsem ji nereklamovala, byla koupena v Parndorfu, zemi puvodu jsem nezkoumala

Offline Lamicka
Avatar
13337 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 09:09

paktofonika ono to muze byt tim zpracovanim. Ja mam dojem, ze ten typ kabelky, co ma Potrefenáhusa ma ten popruh zpracovany klasicky (2 vrstvy) a je to pevnejsi a odolnejsi. Ta Capricio ma jen 1 vrstvu, silnejsi kuzi zacistenou na boku zatavenim.  

Online prďola
Avatar
3722 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 09:11

Mám tři Furly, z čehož jednu tahám skoro furt a nijak ji nešetřím, a všechny vypadají dobře, uši/popruhy drží, vůbec žádné popraskání zatavených okrajů. Možná mám jen kliku

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 09:19

Sweet Potato jj to je fakt odolne. Jak vidno, sto pro to ale neni. 

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 09:33

Mám Capricio a okraje jsou popraskané, Metropolis je ok.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 09:37

kocoureksuggy Mám Metropolis shoulder bag a tedy jediné, co se mi u tohoto modelu rozpadlo, bylo šití na popruhu (je velmi variabilní - na rameno, crossbody, do ruky). Zřejmě nebylo uzpůsobeno časté změně posouvání popruhu .

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 09:37

Sweet Potato Já měla safiano jen jednu kors - selmu - a ta teda byla nezničitelná..a že sem jí nešetřila.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 09:39

Jinak od furly mam jen jednu, takovou malou přes rameno s malůvkou a teda se přiznam, že sem ji eště neměla, tak do statistiky nepřispěju. A stejně se mi furla líbi spíš na jinejch :)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 09:43

Ounz To chápu. Mně se velmi líbí klasická tote Mulberry, ale zkoušela jsem si ji a nic. Ovšem, když ji vidím na jiných, jsem unešena :-).

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 20. prosince 2019 09:44
Reakce na paktofonika:

Potrefenáhusa Tak že by rôzne druhy kvality? Deje sa to i u iných firiem, napr Martens, kde niečo vyrábajú v UK, niečo v Číne a este kdesi. 

​jako myslím že ano...proto jsem se tady ptala včera, když mě překvapilo Made in Romania u kabelky, která přijela kamarádce z eobuvi.