Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 18. prosince 2019 23:31

U Furly se mi v podstatě rozpadla kůže na držadlech. Na MP jsem v diskusi našla tutéž stížnost. Stalo se to tu někomu? Jestli se Furle mám už vyhnout obloukem.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 01:18

Mirka Mně se u žádné Furly zatím nikdy držadla nerozpadla, jen se mi poslední dobou žádná (z nových kolekcí) moc nelíbí. 

Offline Kammila
Avatar
644 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 06:41

Mirka a kde byla vyrobena? Mě překvapilo, že se Furla vyrábí v Rumunsku (pokud to je opravdu Furla tedy...známá si ji koupila na eobuvi). Já mám starší a přímo z Itálie

Offline continuity
Avatar
33545 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 07:20

Mirka mě u jedné starší taky a jedna je v procesu, obě jsou teda na nošení v ruce. Asi mam agresivní pot nebo co už jsem se smirila, s tím, ze zadní nezničitelní drzaci to nejsou. Mám dvě jiné a ty zatím drzi, ale na jine zas upadl jezdec zipu. 

whiskas ty nosíš ale kabelky na rameno? Já si opravdu myslím, že je to tím nošením v ruce. 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 08:17

Mirka whiskas continuity ja mam tu Capricio (ci jak se jmenuje) a to ucho, ktere nosim na rameni teda taky zacina vypadat dost jete, kuze se jako ztencuje, hrany se zacinaji trepit. Jsem zvedava kolik jeste vydrzi. Jsem z toho otravena, protoze ji dost stridam. Mam podobne dlouho Coccinele a vypada jako nova. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 08:36

Kammila To nevím, kde byla vyrobená. Koupila jsem ji na Bibloo a úspěšně reklamovala.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 08:39

continuity Ano, nosila jsem ji v ruce, byla to ta malá Pin S a taky mě napadlo, že to může být potem, protože nejvíc jsem ji nosila přes léto. Ale u jiné kabelky se mi to nestalo. Myslím tím u jiné značky.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 08:41
Reakce na Miru:

Jinak - jak vnímáte kabelky Anekke.?

Je to ultra kýč nebo se to nosí.?

​ze se k tomu ještě vracím-ale kabelka anekke je vážně tohle?
jestli jo, tak nevěřím, ze to může na někom starším 8 let vypadat příčetně

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 08:41

Tak všem děkuji a Furlu tedy škrtám ze seznamu.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 08:46

Potrefenáhusa To je ono a vídám je teď opravdu hodně.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 08:47

Mirka Já mám dobrý zkušenosti s kůží, zas to zapínání je trochu na pytel, na roky to určitě nebude 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 08:50

Potrefenáhusa Zrovna řeším, jestli vzít Furlu za 4,5 tis. s tím, že do práce dobré a že se mi za 2 roky odrbe nebo koupit 2x tak drahou a věřit, že vydrží víc. Kde se stala chyba, vždyť Furla platila za slušmou značku. Jsou to tedy fejky?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33645 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 08:54

Mirka To můj fejk není, mám ji z prazskyho obchodu, není nekvalitní, jen to zapínání je takový dost originální a má to trochu blbej vliv na funkci rostlinare

nejakou furlu bych si klidně koupila zas, jinak je megaboží

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 09:03

Potrefenáhusa Já si ji včera objednala, protože cena byla fajn a provedení přesně to, co potřebuju. Až přijde, rozhodnu se a v nejhorším pojede zpátky. Nemám to ráda, ale vracím něco tak jednou do roka.

Offline Kammila
Avatar
644 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 09:04

Mirka nevím o jakou furlu za 4,5 se aktuálně jedná, ale na eobuvi mají právě nyní akce a ta známá si ji tam koupila. Mě právě překvapilo, že uvnitř má napsáno Made in Romania (vzhledem k ceně a eshopu jsme ji pravda trošku zkoumaly) . Jinak je fakt, že na první pohled vypadá normálně, jen ten štítek uvnitř já mám prostě jiný

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 09:06

Potrefenáhusa nemůže no, ale to je jako potkat padesátiletou paní s kabelkou vyrobenou z látky s potiskem kočičích nebo psích hlav..to se neda pochopit 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 09:35

Mirka ja ji mam z Parizske, made in Italy. Kuze je krasna, kovani taky, ale to drzadlo mi zacalo odchazet driv nez u jinych kabelek a to se o kozene veci staram. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 10:40

Kammila Furla Alba

je to tato. Na té původní jsem štítek nezkoumala, jiné známky opotřebení taky nevykazovala, ale já ji nosila příležitostně, na běžné nošení do práce byla trochu malá. Až mi taška přijde, napíšu sem aspoň, co má na štítku, snad nezapomenu.

Lamicka ale píše, že má stejný problém, i když ji kupovala v Pařížské.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 10:43

Ounz Takovou jsem před lety v létě někdy nosila, vešel se do ní velký nákup. Byla to ale  taška, na kabelku si nehrála. Takže po padesátce už s ní ven nesmím?

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 19. prosince 2019 10:50

Mirka Ne!