Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 27. prosince 2019 13:28

Mirka 

Mám jeden starší model z kamenné prodejny a na skrytém štítku v kabelce je made in china... Takže už nějakou dobu šijou všude možně. Ale jinak ani po letech nevykazuje žádné vady.

Offline Catherinne
Avatar
9822 příspěvků moje polička 27. prosince 2019 23:54

Velkou Furlu (nepamatuju si název )mám 5 let a je skoro jako nová. Metropolisky mám druhým rokem a ty jsou jak kupované včera. Všechny nosím dost často.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 28. prosince 2019 07:49

whiskas Furla Alba

jen jinou barvu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 12:24
Reakce na Mirka:

Furla z eobuvi - kvalita vypadá stejně, jako ta z Bibloo. Vyrobena v Turecku. Tak nevím, zda si ji mám nechat.

edit: a nevoní, vůbec.

Kammila 

Zas neblbněte, holky. Všechny běžný firmy dneska vyráběj v Turecku, v Rumunsku, v Bangladéši... v Číně... Pokud si tu tašku (nebo cokoliv jinýho) nekoupíte na tureckým tržišti, tak je to fuk - tu cedulku made in prdel světa uvidíte i v kamenným obchodě. Firma pouze ručí (měla by) za dodržení svýho standardu.

Kabelky šitý přímo ve vlasti kýžený značky jsou holt kapku dražší, typicky lujvytónky, Hermes, Mulberry...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 12:27

barbucha já jsem si ji nakonec nechala. Vyhovuje mi po všech stránkách a pokud se rozpadne, tak pak to budu nějak řešit. Mmch, kůže mi nakonec přijde lepší, než na té předešlé.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 12:44

Mirka 

No vidiš

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 13:11
Reakce na barbucha:

Kammila 

- tu cedulku made in prdel světa uvidíte i v kamenným obchodě. Firma pouze ručí (měla by) za dodržení svýho standardu.

​já se ptala, protože mám u všech tří kabelek furla made in Italy (jsou koupené v jejich oficiálních prodejnách v Itálii a Londýně). A kamarádka mě požádala o posouzení, ať nedá 5t za rumunskou kabelku, která se jí po měsíci rozpadne a bude řešit patálii s reklamací. Jinak jak psala Jinx - není to žádná ikonická značka

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 13:22

Kammila 

No není, mluvila jsem o všech běžnejch firmách.

Zjevně ta furla vyrábí tam i tam - a možná, že v Itálii (kvůli italskejm zákaznicím, který by jim tašku turecký aj. provenience hodily pod nohy) prodává jenom místní produkci

I jiný firmy to maj rozdělený, třeba burberry taška může bejt made in england ale stejně tak made in china (kabáty teda - zatím - ne).

Offline Kammila
Avatar
645 příspěvků moje polička 12. ledna 2020 13:33

barbucha určitě vyrábí, navíc z vnějšku na první pohled vypadala OK a zarazila mě fakt jen ta cedulka uvnitř  odlišná od mých. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 14:46

Tak jsem se trochu pídila po cenách kabelek Chanel, protože některé se mi moc líbí. No ... tak v tomto životě si holt nepořídím žádnou.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 16:21

Dalia kamarádka má teď novou Fendi Baguette, semisovou, s řetězem. Každý rok dostává od manžela kabelku, takže má fakt luxusní sbírku.

Tahle ale má tak úžasnou barvu! Taková tmavě modro-tyrkysovo-zelena. Úžasná prostě!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 17:21

DadooJá si u kabelek na značku nepotrpím, ani u bot, ale konkrétně Chanel mě těmi kabelkami i botami oslovuje. Být bohatá, pořídila bych si.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 09:26

whiskas 

Musím tě zatáhnout do správnýho vlákna

Já nemám vůbec žádnou shopperku! Občas si říkám jestli bych si neměla nějakou pořídit... ale pak si představím jak mi v pravidelnejch intervalech klouže z ramene a já - v neméně pravidelnejch intervalech - zuřim...

Buď nosím crossbody nebo rovnou tašku v ruce. Ale pořád mam cukání... Hele tam jak jsem naposled kupovala tu minikabelku tak nemaj ty shopperky špatný Docela mi padla do voka tahle.

Nebo tahle... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 14:53
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 15:00

Mutziputzi 

Myslíš? To je úplně nejvobyčejnější shopper, takovejch bude dvanáct do tuctu... no copak vo to, ale na mě by byla asi moc velká, dyk jsem jak ustřelený kecky.  Kůže vypadá ovšem docela dobře.

Hele ty máš tu neverfull, to je stejnej princip - padá to z ramene nebo ne?!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 15:03

barbucha Kdyz do toho narves radnej nakup, zarizne se a nepada Tak nepada no, ale asi zalezi na ramenou, na na strihu usi))

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 15:16

Mutziputzi 

Řádnej nákup, hm. To jako víc než jedna sedmička červenýho?

No, uvidíme. Nejdřív si nějakou budu muset vyzkoušet, páč jestli klouže (a já nemam ramena jak zápasník zrovna), tak by to byla moje poslední hodinka!

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 17:34

barbucha Oba kusy pěkné . Líbí se mi i ta od Mutziputzi Everlane, ale ta se myslím dá objednat jen z USA.

Offline Kokoska
Avatar
28239 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 18:30

barbucha v lete nosim klidne.tasku na rameni  spis teda hobo nez shoper. Ale v zime, jak to klouze po burtobunde, to fakt nejde. Takze crossbody. Naucila jsem se netahat zbytecnosti, stejne vybehnu vzdycky na chvili. Na 2-3 hodiny nepotrebuju knizku, parfem, svacinu a peprovy sprej.

Offline Kokoska
Avatar
28239 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 18:31

A ted shanim neco, co by slouzilo jako fotobrasna na zrcadlovku, ale vypadalo jako kabelka. Vyzva.