Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. dubna 2022 22:42

Uaaaa....kauza ruksak pokračuje. Z Uashmama mi písali, že bz bol za 3-4 týždne.

Nemáte niekto skúsenosť s XD Design?

https://www.zalando.sk/xd-design/

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 09:44

slniecko Jo, my v práci fasujem tenhle a já ho teda běžně nenosím, protože to není úplně můj styl, ale bereme si ho na různý dovolený a tak, protože je fakt šikovnej, má hodně promyšlený vnitřní uspořádání, bezpečnostní kapsy, je lehkej, pevnej, dobře sedí na zádech... no fakt škoda, že se mi moc nelíbí, jinak samý výhody. :D

Asi jediná nevýhoda u tohoto konkrétního modelu je paradoxně ten "anti-theft" skrytej zip do hlavní kapsy batohu, kterej se kvůli svýmu umístění otevírá trochu ztuha, člověk si nemůže jen tak rychle zhoupnout bágl na jednom rameni dopředu, pootevřít kapsu a něco v ní vyhledat. Ale holt tak to bylo zamýšleno a je to něco za něco.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 21. dubna 2022 09:48

slniecko Zkušenost s XD design nemám, ale líbí se mi. A dívala ses na Samsonite, Delsey a American Tourister? Dlouho jsem od nich nic nekupovala, ale to, co mám, je kvalitní a používám to už roky. Od American Tourister mám takový dámský městský batoh s přihrádkou na ntb. A v posledních letech jsem opakovaně koupila tašky a batohy od Reisenthel, tam by sis nevybrala?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 16:06

Karoleena Emi vďaka!!!

No keďže letím zajtra, tak presne buď dnes vybehnem a kúpim nejaký Samsonite, alebo sa na to vykašlem, vezmem starý a potom objednámasi ten XD...tie Samsonite mi prídu príliš "batožinové", ale možno je to len môj predsudok, aj keď vymyslené sú dobre a rozmerovo tiež. A tie ďalšie značky kuknem, nepoznám.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 18:04

slniecko U Samsonite jsem viděla i podobné typy jako u toho XD nebo dámské kožené, nedělají jen klasické batohy, ale asi to docela obměňují. Každopádně přeju šťastnou ruku při výběru, šťastnou cestu a klidný let!

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 22. dubna 2022 22:01

Emi ďakujem!!!

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 13:01

Poéma 32 kousků, no páni! Kde je všechny ukládáš? Z toho, co vidím, taky nejsou úplně malinké, musíš mít prostorný byt . Ale zas to chápu, vždycky se najde taková, kterou nemáš a nutně potřebuješ. Ta karamelová vedle bílého vaku  aaach

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 15:20

rozarka Mám to tak namíchané, některé malé - psaníčka, cross, těch velkých ale mám asi o něco víc. Máme v ložnici po celé šířce vestavěnou skříň 3,60 dlouhou a 0,6 hlubokou a po celé její délce je úplně nahoře přesně místo na kabelky. Jsou většinou v látkových obalech postavené jedna vedle druhé 2 řadami. Jediné co je nepraktické, je ta výška  skříně, musím si brát schůdky, když měním kabelku, ale co by jeden pro parádu zase neudělal, že?

Ta podle tebe karamelová ( teda jestli myslíme obě stejnou, má stříbrné kování a střapec ) je ve skutečnosti starorůžová. Karamelová je takový mrňous za černým psaníčkem.

Jo a teď nutně potřebuji shopperku v krásné světle modré kůži.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 15:57

Poéma To "nutně potřebuju další a další barvu" důvěrně znám   - nemají to jednodušší ty, které tvrdí, že černá kabelka jsem ke všemu?!

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 16:06

Poéma myslela jsem tu, co má visací zámek. 

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 16:38

Hanka H Máš pravdu, já teď po zamyšlení se, zjistila, že mám černou kabelku jen jednu. Jinak fakt snad ve všech možných barvách.

rozarka Jo aha, to jsem jaksi nepochopila nebo popletla, ona je ale ve skutečnosti krásně pomerančová.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 26. dubna 2022 17:14

Poéma Máš můj obdiv, já mám kabelek myslím sedm a jsou tak víceméně dvě na sezónu i když někdy se barva a tvar hodi v jinou dobu. Ale přesouvání věcí do jiné, na to jsem trochu líná už. V mládí bych nebyla , ale to jsem měla maximálně dvě. 

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 31. prosince 2022 01:05

Áaaaach jo....strašne sa mi páči, ale skoro dve stovky za polyester nedám...aspoň si sem odložím obrázok na kochanie sa...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 30. ledna 2024 08:53

...tahle by se mi líbila...: