Kabelky...

05. dubna 2015 07:40
Offline mitford sister
Avatar
1378 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 19:10

Kokoska některé fotobrašny jsou koncipované vnějškově jak kabelka, stačí se probrat nabídkou. pokud si nevybereš, tak si kup takový ten polstrovaný vnitřek, některé mají i vnitřní přihrádky, a hoď to do jakékoliv prostorné tašky. já koupila za pár šupů na ebay z číny.

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 19:23

mitford sister nasla jsem jedine neco od crumplera, co by mozna vyhovovalo. Kdyz ja mam moc pozadavku, nektere ne zrovna typicke pro fotobrasnu.

Offline mitford sister
Avatar
1378 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 19:47

Kokoska artisan&artist má ty fotokabelky. něco i loewe možná

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 19:52

mitford sister podivam se, dik

Offline mitford sister
Avatar
1378 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 20:03

Kokoska no každopádně já jsem si nevybrala, řešila jsem to těma vnitřníma polstrovanejma boxíkama; jsou praktický - do jakýkoliv kabelky, kam se vejdou, do batohu, do kufru...

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 29. ledna 2020 20:11

mitford sister to by taky byla cesta

Offline barbucha blogger
Avatar
30520 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 08:02
Reakce na Kokoska:

barbucha v lete nosim klidne.tasku na rameni  spis teda hobo nez shoper. Ale v zime, jak to klouze po burtobunde, to fakt nejde. Takze crossbody. Naucila jsem se netahat zbytecnosti, stejne vybehnu vzdycky na chvili. Na 2-3 hodiny nepotrebuju knizku, parfem, svacinu a peprovy sprej.

​No jo, to je fakt - na zimu to nepůjde.

Crossbody je nejpohodlnější, ale já mam velký, tam se mi všechno co píšeš s přehledem vejde! A klidně i půlka chleba

Teď jsem si výjimečně pořídila malou, aby mě to nelákalo právě tahat moc věcí (a pak mě bolí rameno přes který to visí) - ale nevejde se mi do ní ani čtečka, fňuk. Tu potřebuju do mhd!

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 08:51

barbucha mně jo, ale nerada to tahám, stejně se v MHD na čtení nedokážu soustředit. Radši koukám po lidech :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30520 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 08:55

Kokoska 

A tak to já právě naopak! Lidi

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 09:01

barbucha hele, já jsem celý dny sama doma, pracuju z domova, tak jsem pak vesničan v Jiříkově vidění ve velkým světě a čumím na všechno

Lidi mě štvou, pokud se mi pletou a překážejí. Když vlezu do obchodu, "navěsí se" na mě někdo a kam jdu a na co sáhnu, je tam, to je k zbláznění.

Offline barbucha blogger
Avatar
30520 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 09:25

Kokoska 

Hehe, včera jsem byla v Douglasu - u jednoho každýho regálu na mě skočila nějaká dohližitelka jestli nepotřebuju pomoct. Odháněla jsem je klackem, rojilo se to tam jak vosy.

Načež po chvíli, kdy jsem se skutečně chtěla na něco zeptat (což snad příčetná prodavačka pozná, když stojím uprostřed a rozhlížím se), se všechny zašily někam do koutku. I vytáhla jsem z hloučku  jednu z nich a slušně se jí dotázala. Ja neviem, zněla odpověď profesionálky. Tvl tak s čím mi asi hodlaly pomáhat, když vědi kulový?!

(hledala jsem Lutense, kterýho v Douglasech mívali... "ako že sa to menuje?" Lutens! Serge Lutens! "a ako vyzeraly flakóny?" )

Offline Janamarie
Avatar
39 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 09:35

Já furt tahám do práce v kabelce jídlo nebo věci na sport tak potřebuju větší. Chtěla jsem z Vídně Furlu nebo Coccinelle, ale kvalita mě přišla nic moc. Nakonec jsem objednala moc pěknou z Ruska.

A mám zálusk na další:

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 11:07

barbucha to je klasika :) Já jsem myslela spíš třeba v samošce, jak procházím postupně zelenina - mlíko - jogurty atd., tak nějaká osoba, pokud možno neumí jezdit s vozíkem, jde jakoby se mnou, strká do mě, natahuje se tam, kam já, překáží u regálu, kam chci já... a prostě od vchodu až ke kase, kde zavyje Já to nemám zvážený - a přijde po pěti minutách se zváženýma banánama a několika dalšíma věcma, které posbírala cestou. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45991 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 11:56

Kokoska a na eskalatorech stoji uprostred!;-))

Online RoSa
Avatar
8150 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 12:00

viktorka_od splavu s batohem! ;)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 13:52

Dcera shání nějakou pěknou pracovní kabelku. Aby se jí tam vešly papíry A4. Raději tmavou. 

Zatím si myslí na nějakou od Mulberry, ale není podmínkou. Nemáte nějaké tipy? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33609 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 13:54

Dadoo mně se mulberry líbí strašně moc, hlavně naživo teda

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 14:41

Dadoo ty kabelky jsou krasne, netuctove a kvalitni, to je dobra volba

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. ledna 2020 16:59

Potrefenáhusa jinx jedna krásnější než druhá. Teď neví kterou, protože ty crossbody jsou úžasný.

Ale nezlobila by se, kdyby našla pěknou jinou za poloviční cenu.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. dubna 2020 07:51

Tak dcera našla svou seriozni "pracovni"  kabelku. Původně myslela tmavou, ale nakonec vyhrála tato. Je od Aspinal of London