Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 16. října 2017 07:37
Reakce na jerry:

Triola?

Offline barbucha blogger
Avatar
30683 příspěvků moje polička 16. října 2017 09:30
Reakce na jerry:

Já jsem si letos koupila plavky vcelku v nějakým sportovním obchodě, je to snad značka Speedo (?? nejsem si teď úplně jistá, bych se musela podívat až večer), jednoduchej střih a hlavně pěkně pevnej materiál  a vespod/na rubu mají takový neviditelný košíčky, takže prsa úplně nerozplácnou, leč díkybohu držej  Jako bonus - žádný psychedelický vzory, jsou celý černý, jen výstřih a ramínka jsou bíle lemovaný.

Zkus nějaký ty sporty prostě, v normálních obchodech jsem byla tou nabídkou zděšená. Šílený střihy i vzory.

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 16. října 2017 09:46
Reakce na barbucha:

Ahoj Jarko, já už několik let nakupuji plavky od Sunflair, mám už je vyzkoušené natolik, že si je dovolím objednat z eshopu ( třeba Otto shop má docela solidní výběr ). Mají oboje, vcelku i tankini, dají se koupit až do vel. G, mívají jak jednobarevné tak i v zajímavých vzorech. K vyzkoušení by mohly být v Le Chaton, jen nemám tušení, jestli touhle dobou budou mít dostatečný výběr.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 16. října 2017 10:24
Reakce na barbucha:

Já jsem si letos koupila plavky vcelku v nějakým sportovním obchodě, je to snad značka Speedo (?? nejsem si teď úplně jistá, bych se musela podívat až večer), jednoduchej střih a hlavně pěkně pevnej materiál  a vespod/na rubu mají takový neviditelný košíčky, takže prsa úplně nerozplácnou, leč díkybohu držej  Jako bonus - žádný psychedelický vzory, jsou celý černý, jen výstřih a ramínka jsou bíle lemovaný.

Zkus nějaký ty sporty prostě, v normálních obchodech jsem byla tou nabídkou zděšená. Šílený střihy i vzory.

Ja myslim, ze ve sportovnim obchode nesezene potrebnou velikost... tam ty plavky jsou na vice konfekcni postavy. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30683 příspěvků moje polička 16. října 2017 11:45
Reakce na fija:

No já nevim, normálně mam D, to taky neni velikost pro závodní plavkyni

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 16. října 2017 20:30
Reakce na jerry:

Já mám s velikostí 65F též problém, ale vcelku velký výběr i pro mě mají tady. Do té doby jsem si taky myslela, žesi nemůžu vybírat. Já mám teda ještě problém, že mi k nim nesedí nikdy spodek a tady mi to nakombinovali na požádání. 

https://www.danaeshop.cz/dvoudilne-plavky/3609-plavky-dvoudilne-f01303-tvarujici-postavu.html

Offline jerry
Avatar
9058 příspěvků moje polička 16. října 2017 21:30

Díky všem - že to s výběrem bude nesnadné, jsem věděla. Že to bude až taková mizérie, jsem nečekala.

Naštěstí je nepotřebuju akutně, takže mám dost času si je nechat ušit.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 16. října 2017 22:20
Reakce na jerry:

Já Jsem si nechala šít dvoje na míru...oboje jsem vracela, vůbec mi to nedrželo, jak na obrázku .

Offline barbucha blogger
Avatar
30683 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 09:21

Kde seženu podobnou bundu? Aby se to dalo nosit pod kabátem, t.j. bez límce a prošívanou, leč tenkou

Nejlépe v kamenným obchodě samozřejmě... 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46125 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 09:23
Reakce na barbucha:

ja ji mam z lidlu:-)) jinak zkus nejaky sport - hervis, sportisimo apod. bez kapuce chvili trva najit, ale maji toho

hromady

Offline whiskas
Avatar
19571 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 09:34
Reakce na barbucha:

Tenká a přitom hřeje. Nemám ji, ale zkoušela jsem si ji v obchodě.

Offline Sweet Potato
Avatar
34876 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 09:42
Reakce na barbucha:

Van Graaf.

Já mám z Tchiba

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 09:53
Reakce na barbucha:

jako všichni ti tu budou psát, jak ji maj všude - to teda nemaj, já ji teď taky sháním, ve van graafu leda vesty s kapucou, tchibo vyprodaná, ve sportissimu včera ani jedna.....ten benetton ji má, ale byla mi za dva tácy drahá a teď toho trochu lituju

Offline barbucha blogger
Avatar
30683 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 10:09
Reakce na Potrefenáhusa:

Jo, ve van graafu tyhle nemaj, v lidlu je to nejistý, v tchibo jsem je neviděla. Tak snad ten bennetton... 

Proto se ptám tady, páč jsem se už rozhlížela všude možně, a prd!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 10:12
Reakce na barbucha:

Si koupim pořádnou bundu ne, než se balit jak pumpa, vyřešeno

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 10:14
Reakce na barbucha:

dva litry za podvlíkačku? to bych asi nedala...

v Lidlu je měli za pár stovek - já jsem právě ale potřebovala s kapucou, na venčení

nebo je mívali v Drážďanech v tom TKmaxxu nebo jak se to jmenuje: pěkný, na srolování do minipytlíčku, a přitom teplý

a nebo jak píše mutzi: kup si pořádnou bundu!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46125 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 10:24
Reakce na RoSa:

mne teda prijde lepsi mit bundu/kabat do normalni zimy a na tech par echt mrazivych dnu si vzit pod to jeste podvlikaci, nez davat tezky prachy za perovku co tu uz par lidi zminovalo ze za deset let ji meli parkrat pac je v ni vedro dokud neni -15

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 10:28

tak ale barbucha to nejspíš potřebuje do tvrdších podmínek

jinak jo, uznávám, tady na pravý peří moc podmínky nejsou - to jsem snad psala dokonce já

Offline barbucha blogger
Avatar
30683 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 10:29
Reakce na Mutziputzi:

Ale já mam pořádnej péřovej spacák! Nicméně v lednu zas musím na sever a po těch zkušenostech... než dva svetry radši tuhle podvlíkačku, to je jistota. Navíc se to dá vzít pod kabát, jakože božíhodovej, do města. Tam takhle choděj všichni. Možná počkám až budu na místě a koupím tam, ale chtěla jsem bejt už připravená!

RoSa 

Přesně tak, do podmínek nejtvrdších!

Online viktorka_od splavu
Avatar
46125 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 11:05
Reakce na barbucha:

jj myslela jsem to obecne ale na sever bych asi zvazila i tu podvlikacku z peri..