Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 18:48
Reakce na 999:

Zkoušela, jenže já jsem na braní různých potravinových doplňků strašný flink, jednou vezmu, dvakrát ne. Ale shodou okolností jsem si zrovna dnes říkala, že bych to mhla zase zkusit, tak dík za pošťouchnutí.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 18:52
Reakce na 999:

no jo, ale já trávím většinu dne pobíháním po firmě, takže pro mě nějaká košilka v úvahu nepřipadá :/ jednak je mi to nesmírně nepříjemné, druhak (a hlavně) by mi v tom vevnitř bylo horko. vevnitř potřebuju tričko a svetr s vyhrnutými rukávy, které si sroluju a do svetru se zabalím, když přebíhám chladnější firemní úseky. když vyběhnu do druhého patra potřetí za pět minut, svetr si i sundám, ale do košilky bych se jaksi svléct nemohla 

košilka leda na celodenní túru do hor.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 18:53
Reakce na 999:

ale se šálou 100% souhlasím, překřížená přes prsa pod kabátem udělá opravdu zásadní rozdíl.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 18:53
Reakce na 999:

I já děkuji za přínosné rady ohledně nezmrznutí . Ale co na nohy? 

Offline Mulen
Avatar
4242 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 18:56
Reakce na barbucha:

Ja jsem teď sháněla péřovou tenkou vestu a nic. 

VMangu jsem našla toto

https://shop.mango.com/cz/zena/kabaty-a-bundy-anoraky/perovy-prosivany-anorak_13043646.html?c=34&busqref=true

A ještě měli tenký péřovky v Camaieu.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:00

Já řídím bez kabátu (jakéhokoli), ale když auto opustím, je mi prostě zima, takže péřový kabát stále obhajuji. A že bych lítala po městě v softshelce na kolo mi přijde podivné. Mám úžasné teplou fleecovou bundu, na hory dokonalá, ale do města bych si ji tedy nevzala. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:02
Reakce na Mulen:

Ta z Manga vypadá dobře .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:05
Reakce na Jiná Realita:

aha tak to já bych bez košilky od září nepřežila. mně prostě táhne na záda pod jakýkoliv oblečení, musím mít vespod něco uplně těsně na tělo, buď termotriko (někam ven) nebo tu košilku (i doma). a v košilce a košili/halence/čemkoliv tenkým svrchním mi teda vedro není, zas tak se v práci nezahřeju. to už víc doma při úklidu, jenže v našich 21,5°C je to to i tak akorát

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:06
Reakce na whiskas:

když říkám běhat tak tím myslím běhání jako sport, ne "lítání po městě":-) (i když teda žádné sportovní výkony nepodávám:-)

Offline Mulen
Avatar
4242 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:13
Reakce na whiskas:

Nebyla špatná , ale není bez límce 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:14

Počkej, já myslela, že řešíme, co na sebe během dne, při pobytu venku, nikoli při venkovních sportovních aktivitách. Nebo ty po městě standardně běháš? Jako, proč ne, já tedy chodím rychle, ale neběhám, tak jsem se snažila si to představit a přišlo mi to trochu legrační .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:15
Reakce na whiskas:

no já během dne prostě venku nepobývám:-)

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:16
Reakce na Mulen:

Jasně, neodpovídá zadání .od barbucha .. Ale pěkná je a třeba se někomu bude hodit .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:17

Tak to jo. Já myslela, třeba když jde člověk na kávu, někam na oběd, nebo jen tak ... .

Offline Mulen
Avatar
4242 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:20
Reakce na whiskas:

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:38

Já jsem si teda myslela, že jsem zmrzlá, ale když to tady čtu, tak nejsem. Celou zimu odchodím v tenkých riflích, pod ně si něco beru opravdu jedině na víc než dvě hodiny....třeba na ty trhy. Košilku nevedu, triko s krátkým rukávem, svetr a tenkou krátkou bundu. Autem nejezdím. Do práce jdu pěšky nebo tramvají v 6 ráno. 

Jinak mám dotaz. Už děsně dlouho hledám kalhoty pro syna. Je strašně hubený a vysoký, takže dokud to byla dětská velikost, tak se to dalo. Teď měří 180, kalhoty chce dost úzké a netuším, kam jít. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:39
Reakce na Mulen:

Je dobrý, že je péřová... ale zas blbej ten límec.

No nic, dostala jsem nějakej slevovej kupón na Zootu, tak jsem si tam cvičně objednala několik vest, dvě chlupatiny (umělý, jasně) a dvě velikosti takový látkový přepásaný. Skočím si to na Anděl vyzkoušet a uvidíme. Ta chlupatina by hřát mohla, čímž by se mnohé vyřešilo (a dá se i jakože někam dovnitř mezi lidi, ne jako ta prošívaná) ... když ne, budu případně hledat dál.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:54
Reakce na Renusatko:

v džínách by mě v zimě nikdo ven nedostal  studený!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 19:56

já mám vespod úplně těsně na tělo stahovací punčocháče do pasu  a nenosím kalhoty, takže mi nemá kudy táhnout. ale nesnáším, jak mi podfukuje do rukávů, kolem krku a hlavně jsem na to jako sladká brambora - po pěti minutách v mraze přestanu cítit všechny prsty. a jak vám mrznou nohy a ruce, tak prostě mrznete celá.

Offline Lamicka
Avatar
13349 příspěvků moje polička 04. prosince 2017 20:04

Perove tenke bundy mivaji kazdy rok v eshopu Esprit. Hodne strihu i barev. Mam od nich vestu a je fajn.