Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 05. května 2017 21:19
Reakce na baltik:

Co pánské oddělení Furla?

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 06. května 2017 09:46
Reakce na baltik:

nevite o zdroji pricetnych panskych ''kabelek''? bracha si potrebuje u sebe nosit leky

Mně se docela líběj malý pánský crossbody od Lacoste. Pokud je to pro mladší ročníky - t.j. ne k obleku. K běžnýmu sportovnějšímu oblečení vypadaj dobře. Nejsou kožený (a hlavně to ani nepředstíraj), a ten materiál vydrží věčnost.

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 06. května 2017 15:12

diky obema, vyrazim se na ne podivat na zivo, prave jsem v ccc a nasledne na webu eobuv, kde jsem hledala jednu, kterou jsem vam chtela ukazat jako celkem dobrou zjistila, ze je to opravdu velky rozdil fotka - realita

celkem se mi libila i tato lasocki, je takova utla, ale nechapu, proc na to sijou tu znacku, to je spis pro ostudu, ne?

 https://www.eobuv.cz/brasna-lasocki-for-men-rm0213-cerna.html

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. května 2017 15:30
Reakce na baltik:

Proč pro ostudu?

Taky nemám ráda takhle viditelné značky, ale tohle vypadá malé.

Kdysi jsem si podobně umístěnou značku začmárala černým lihovým fixem. Najednou to bylo podstatně méně viditelné 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 06. května 2017 18:32
Reakce na baltik:

Myslíš, že firma, která něco vyrobí, na to pro jistotu nedá vlastní značku, aby se to lidi nestyděli nosit? 

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 06. května 2017 20:10
Reakce na Bledule:

myslim, ze viditelne umistovani znacek vzniklo, aby se lidi mohli chlubit, ze na to maji (a ted to nehodnotim)

takze kdyz totez dela levna znacka, tak to ma smysl jaky? ze se za to nestydim? za jsem pysna na to, ze dokazu vyhodne nakoupiit? nebo si ta znacka mysli, ze se stane stylova tim, ze si da viditelne znacku?

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 06. května 2017 20:47
Reakce na baltik:

A proč by si o sobě nemohli myslet, že jsou styloví? Prostě propagace vlastní značky, nic jiného v tom nevidím. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 06. května 2017 21:29

No našití značky/loga na vlastní výrobky mě nepřekvapuje, ale zrovna v případě Lasocki fakt nechápu, kdo vymyslel ten název (resp. mu přišlo jako dobrej nápad ho zachovat i pro českej trh), kór když to má být v CCC jejich nejfajnovější řada.   Jako mám od nich jedny šněrovací kotníkový boty a jsou super, ale být na nich ta cedule, tak si je nekoupím ani omylem nebo už v obchodě špekuluju, jestli to pak půjde odpárat. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 09. května 2017 10:41
Reakce na baltik:

Já bych ji nechtěla ani bez značky. Úplně mi stačí pohled na tu lacinou koženku

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. května 2017 10:49
Reakce na barbucha:

Taky si říkám, ale já teda souhlasím s názorem kolegyně, já bych "lasocku" nechtěla ani v provedení z luxusní kůže, značka se má vybudovat kvalitou a nápadem a pak se logem prezentovat, tahle firma mi přijde úplně ujetá tou logománií, nedávno tady někdo postoval boty od nich, tam to zas perou z boku na podpatek, ani zadarmo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 09. května 2017 12:11
Reakce na Mutziputzi:

Jasně, logo je rozumný dávat až tehdy, kdy ho lidi budou rádi a hrdě ukazovat (když už to musí bejt). Ale stejně úplně nejlepší jsou obyčejný neznačkový věci, bez loga.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. května 2017 12:26
Reakce na barbucha:

Hezká Lasocka

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 11. května 2017 19:59
Reakce na Mutziputzi:

Vím, jak obléknout, ale poslední dobou nevím KDE sehnat: podprsenku "A" (jo, je to tak ), která není vycpaná jako péřovka. Kostice jsou o.k., lehké zpevnění rovněž, ale žádné duchny. Nemohu takovou najít a zásoby od VS už brzo doznají konce. 

Něco takového. Vídám podobné, ale ty od VS jsou opravdu měkké, nikde netrčí, nerýsují se, zatímco třeba v obdobné v H/M jsou tuhé a pod tenčím oděvem jsou velice patrné. 

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 11. května 2017 20:05
Reakce na whiskas:

chjo... co Etam třeba?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 11. května 2017 20:08
Reakce na RoSa:

Díky, mrknu se. 

Já vím, asi blbý dotaz, ale opravdu vídám jen vycpané, nebo jen hadřík na kostici a to tedy pro moji potřebu také není to pravé. Na plastiku nejdu .

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 11. května 2017 20:12
Reakce na whiskas:

teď koukám na ten odkaz, cos dala: takový mám od HM

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. května 2017 20:16
Reakce na whiskas:

Ja mám nevystuženú z Lindexu. Úplne obyč. 

http://www.lindex.com/sk/lingerie/bra/7036707/Love-T-shirt-Bra/

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 11. května 2017 20:20
Reakce na RoSa:

Fakt? Já mám z H/M tuhle z mikrovlákna. Je fajn, ale není tak měkká jako VS. Normálně to nevadí, ale pod tenkým tričkem, šatama, to prostě vypadá divně. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 11. května 2017 20:23
Reakce na paktofonika:

Ta vypadá dobře!

RoSa 

Díky, příští týden vybrané obchody obejdu. To zas bude ... koupě podprsenky nepatří k mým oblíbeným činnostem. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. května 2017 20:31
Reakce na whiskas:

Ja mám väčšinou problém s obvodom. Táto Lindex je aj v obvode 65. :) Ja som žiadnu VS ešte nemala takže neporovnám .