Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 04. prosince 2016 19:19

Díky za tip. Aktuální to ještě je a Asos mě kupodivu nenapadl 

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 04. prosince 2016 20:24
Reakce na Mulen:

Já jsem tyhle veliké kostkované plédy viděla v New Yorkeru, i podobné barevné kombinace - do šeda, šedorůžova, růžovobéžova atd. Nejspíš taky umělotina, ale byly moc příjemné na omak a ani po zamotání při vyzkoušení nepouštěly na tmavší svetr spoustu chlupů. Ceny mírné, výdrž asi nebude nic moc, což bych ale ve všech těchhle NewYorkerech, Gate a podobných hadrárnách pro mladé ani neočekávala.

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 04. prosince 2016 21:22
Reakce na žluťásek:

A byly čtvercové? Všude jsem právě narazila na sice veliké, ale obdélníkové šály. Těch 150x150, jak psala Brutální Nikita, by bylo ideální. 

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 04. prosince 2016 21:35
Reakce na Mulen:

Zdá se mi, že jo. Že jsem si je zkoušela přeložené do trojúhelníku, ale už je to pár týdnů zpátky, tak si nejsem úplně jistá. Jestli to počká někdy během příštího týdne, tak se vám na ně podívám znovu. Chystám se tam pro svetr, prý mají nějaké zavinovací na velká břicha ve výprodeji :)

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 04. prosince 2016 22:49
Reakce na žluťásek:

Tak jestli se tam dostanete, dejte určitě vědět. Mě to vyjde asi až příští středu. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 07. prosince 2016 16:37
Reakce na Mulen:

Neviděly jste nějaká hezká vánoční trička? Má DSD by si něco vánočního moc moc přála, ale nesmí to být svetr, ty jsou prý moc "dorkies"

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 07. prosince 2016 21:24
Reakce na Sweet Potato:

Kdybych chtěla koupit dobré tričko, kupovala bych na Dedoles Ta vybarvovací trička jsou boží a nebo ty rybí polštáře :-)

Offline Klarie
Avatar
1 příspěvků moje polička 12. prosince 2016 10:31

Zdravím! Chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás znáte či nosíte Strip Panty Gabriella. Od Gabrielly jsem toho zatím moc nenosila a názory na tuhle značku se podle všeho dost liší. 

Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 12. prosince 2016 11:28
Reakce na Klarie:

Strip Panty sice nemám, ale co se týče značky Gabriella, tak za mě spokojenost - mám tyhle a jsou fajn.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 11. února 2017 14:23

Není to už moc oranžový? 

http://cz.braasi.com/_obchody/braasi-industry.shop5.cz/prilohy/1/zhora-rolovany-batoh-pro-mestskou-cyklistiku-a-ces-2.jpg.big.jpg

docela se mi líbí, jenže to bych mohla jen k něčemu černýmu a tak a já nisím i kostovaný a barevný košile v létě a mňe jde hlavně o to, mít to na výlety a dovolenou no. Jenže ten šedej, khaki a černej mají bílou (!) nebo žlutou podšívku, to bude za chvíli zprasený, ne? 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 22. března 2017 19:32

háňam momentálne vkusnú a elegantnú dámsku aj pánsku aktovku/diplomatku na spisy, veľkosť A4, resp. kúsok väčšia, na farbe nezáleží. Cena okolo 150-200,-Eur. Nemáte niekto tip, kde niečo slušné nájsť? Dáko sa mi na internete nedarí nič nájsť, v kamenných obchodoch už vôbec nie....

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 23. března 2017 11:10
Reakce na DrowRanger:

Tohle by pro pána nešlo? Mají i hnědé. Já jsem si koupila pro sebe u Samsonite, koženou, ale už je to pár let. Nemá klopu, je jen nahoře na zipy.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 23. března 2017 19:38
Reakce na Kokoska:

Aktovka je pekná (aj keď muž ma sprdol, že to nie je jeho typ...) ale už nad rámec možnej cenovej relácie. Ale pozerám akurát ten samsonite a veru, asi si tam niečo vyberiem :) . Ďakujem za radu) :)

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 23. března 2017 20:07
Reakce na DrowRanger:

Není zač. A pravda, cenu jsem nějak přehlídla. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 26. března 2017 19:45

Nevíte někdo, kde sehnat pánské boty ve stylu 30. let? Takže třeba dvoubarevné oxfordky s kulatou špičkou, ideálně barevná kombinace hnědá s něčím? A navíc co nejlevnější, ideálně tak do tisícovky, protože očekávám, že jejich využití bude spíš jednorázové? Vymýšlím totiž tátovi kostým na rádobymaškarní událost laděnou právě do třicátých let. Zbytek už docela mám - má v zásobě pěkné tmavomodré kšandy s hnědými koženými detaily, k tomu vybrat košili a kalhoty taky nebude problém, klobouk též máme, ale boty jsou teda fakt oříšek. 

Jo a teoreticky můžou být i dámské, pokud by byly nějakého unisexového vzezření, neb táta má nožku jak princezna :D, vel. 41/42, a ta se v dámském semtam vyskytuje.

Offline saryvary
Avatar
27 příspěvků moje polička 27. března 2017 08:22
Reakce na Karoleena:

SCORO COCO

Milady Horákové 28, ve dvořePrague, Czech RepublicTelefon: 602 972 838Otevřeno: Od úterý do pátku 14:00 – 19:00

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 27. března 2017 12:19
Reakce na Karoleena:

A co koupit jen psí dečky? Vyšlo by to výrazně levněji?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 27. března 2017 19:16
Reakce na Sweet Potato:

To by napřed musel mít nějakou obuv vhodnou pod psí dečky, táta právě vůbec žádný polobotky nevlastní, nenosí a nepotřebuje, pro těch pár ojedinělých událostí má nízký černý martensky. Nakonec by bylo nejlepší, kdyby si někde nějaký půjčil, ale nikdo známej takovou malou nožku nemá. 

V merku mám teď akorát tyhle boty ze Zary, stojí šest stovek a hodí se ke zbytku vymyšlenýho ohozu barevně, ale s třicátýma létama nemají nic společnýho... to je zas úkol totok!!

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 28. března 2017 19:04
Reakce na Karoleena:

Na ebay se dají sehnat dvoubarevné boty do 1000,- Kč. Ale ty psí dečky jsou dobrý nápad.