Bot není nikdy dost

10. října 2016 16:41
Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 29. ledna 2017 14:04
Reakce na barbucha:

Protiskluzová podrážka je jaká? Mně klouže všechno.

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 29. ledna 2017 17:23

A jeste poprosim GR sedi presne, jsou vetsi, mensi?

Offline AmelieM
Avatar
130 příspěvků moje polička 29. ledna 2017 17:41
Reakce na barbucha:

Ara není nijak obskurní značka. Pravda, musí se vybírat, některé modely jsou poněkud babské, ale jsou to kvalitní a pohodlné držáky. Jedny kozačky nosím už 4. zimu a pořád vypadají zánovně, navíc nemám vůbec ochozené podpatky. Mám pak ještě jedny kotníkové a jedny baleríny a totéž. Jsem s nimi spokojená.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 29. ledna 2017 19:37
Reakce na Ronna:

No taková ta dost vroubkovaná...

Vlastně jsem je už našla! 

Prostě normální botky, bez jakejchkoliv vopičáren - zaplaťpámbu!

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 12:57

Už jsem je sem jednou dávala, ale otázka zní, potřeuji další černé boty? Ty z e-obuv by měly dnes dorazit (a hlavně jsou samozřejmě naprosto odlišné). Záměr zní, nosit je ke kalhotám a k vybraným sukním. 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 13:59
Reakce na whiskas:

nepotrebujete. byt vami, nejdriv bych si ujasnila, co se mi libi a co chcu a podle toho bych pak nakupovala, jinak to budete resit furt dokola :)

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 14:05
Reakce na Lilly_Ku:

Mně se ty boty líbí . Ale to samozejmě nestačí. Díky za zabrždění, promyslím to. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 14:15
Reakce na whiskas:

Vy možná další černé boty nepotřebujete, ale já teď kvůli Vám ano
Chtěla jsem původně ty GR, co vracela Kokoska , ale do tvrdých bot nepůjdu. Tyto jsou podobné a navíc mají i nelakované, což se mi hodí a líbí ještě víc.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 14:16
Reakce na whiskas:

ja vas nebrzdim, nechci prebirat zodpovednost za vase rozhodovani. pokud se vam osobne libi, tak si je kupte. k tomu prece nepotrebujete, aby vam je nekdo na foru posvetil.

ja reagovala, protoze mi v kontextu cele debaty nad vasim satnikem a botnikem, ktera tu uz par dni probiha, prislo, ze to je furt dokola.

a ted si dam s reakcema chvilu pauzu.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 15:52
Reakce na Lilly_Ku:

To absolutně nesouviselo. Ptala jsem se jen v duchu tohoto vlákna, nikoli jestli je "mohu" mít. Spíše jsem přemýšlela, k čemu je budu nosit.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 15:54
Reakce na nonemy:

  a jistě by byly spokojené i milovnice červených bot, ta varianta vypadá také dobře .

A s tou tvrdostí bot Vás chápu. Já tedy GR zkoušela pouze jedny a to lodičky, ale byly poněkud hroší ... 

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 15:56

Před chvlílí mi byly doručeny ty boty SF, černé. Jsou tužší, než např. Högl (tak jasně, já vím, ta cena se někde projevit musí) a trochu mě tlačí v oblasti malíčků, ale tak snad se to poddá. Jsou kožené, tak by se mohly v této přizpůsobit. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 16:24
Reakce na whiskas:

Ty červené mne zaujaly, což o to. Ale boty z netu, neozkoušené - to u mne nikdy nedopadlo.

K těm černým: tobě se líbí, tak se zeptej své peněženky a ne nás, jestli je můžeš mít. ;-))

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 16:31
Reakce na Sweet Potato:

Já jen spíše uvažovala sama pro sebe :-). U mě boty z netu též většinou nedopadnou, ale potkala mě i milá výjimka, právě ze Spartoo. Byly rovněž made in Portugal, měkká kůže, velice kvalitní zpracování, tedy pohodlné. 

Tak nějak nabývám dojmu, že boty z Polska jsou vyrobeny z jiných kůží, nebo jsou použity jiné postupy, ale jsou vždy poněkut tvrdší. 

Offline Fakirka
Avatar
2114 příspěvků moje polička 31. ledna 2017 19:15
Reakce na whiskas:

Wow ty červené. Nechápu ty, co kupují další a další černé boty.

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 14. března 2017 08:38

Boty Brenda Zaro - máte je některá? Tu značku vůbec neznám. Viděla jsem jedny docela zajímavé boty, ale váhám. Produktové foto jsem nenašla. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 16. března 2017 07:15

Nevím přesně, kam s tím, tak to zkusím tady.

Mám doma lakovky Vagabond, ani jednou nošené, vel.39, mám k tomu i záruční list. Zkoušela jsem je několikrát doma, ale mám je dost na těsno, asi bych je rozchodila, ale už ta představa mě bolí. Myslím, že by byly idelání pro hodně úzkou nohu a nebo 38,5. Kdyby měl někdo zájem, ráda je pošlu dál.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. března 2017 09:05

tak mi dorazily boty... jsou fakt skvely, mekky, pekny.. a jsou mi tak o pul cisla vetsi

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 17. března 2017 09:12

To naštve, takže vyměnit? Co je to prosím za značku? Vypadají dobře a fakt pohodlně. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 17. března 2017 09:15
Reakce na whiskas:

znacka Sagan z eobuvi, myslim se tu na ni nekdo ptal, tak asi muzu doporucit pokud jde o provedeni - ta velikost se ale obavam ze bude fakt pulcislo a ze 37 budou maly:-( u uzavrenejsich by to nevadilo, jenze je mam jako pantofle