Bot není nikdy dost

10. října 2016 16:41
Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 13:54

Luna Já tu červenou rtěnku. Bez ní je to výlet vo ho.ně .

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 13:56

Luna ja som zvyknutá veľa a často piť inak ma rozbolí hlava, takže tú malú fľašku s vodou potrebujem už pri odchode z hotela (kým stretnem možnosť vodu si kúpiť), ale bez problémov ju vopchám do malej crossbody kabelky, čo mám, ostatné veci už len ako píše 999 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 13:57

999 Luna Mám to stejně. Plus sluneční brýle, bez nich nefunguju nikdy nikde a místo parfémových vzorků beru odstřiky. 

Offline Garfie
Avatar
23826 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 14:06

Jo, to byla výživná debata....podobná té, co potřebuju na procházku s dítětem. 

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 15:56

No, některý z nás jsou prostě socky, co už.  

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 16:39

Díky za rady. Koukám, že se mi podařilo dotazem i překvapit až šokovat. :-D

Tři kilometry ujdu kromě jehel v čemkoliv, doma po městě nachodím hodně a moc v té chvíli neřeším, co mám na nohách, ale samozřejmě argument 3 km = 15 km je blbost. Budu tam čtyři dny a předpokládám, že 10 km je minimum, co budu denně chodit, spíš víc. Pokud bych si doma udělala z chození puchýře, tak prostě další den něčím jedu, do zahraničí ale nejedu proto, abych koukala na historické centrum z autobusu.

A fakt tam nemíním chodit v pohorkách / běžeckých botech / trekových sandálech, šlo mi o tip na boty, co vypadají dobře, ale jsou dostatečně pohodlné.  Conversky jsem si chtěla pořídit už loni, tak na ně asi dojde teď a popřemýšlím, co dalšího.

Offline Lamicka
Avatar
13332 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 16:46

Lav Ja vozim conversky (ale memu muzi prijdou nepohodlne a boli ho z nich nohy) nebo toms. Otevrene boty vozim zabky Birkenstock. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 17:46

Lav Samozrejme je blbost si kupovat nekvalitni a nepohodlne boty, ve kterych tech 15 kdyz na to prijde neujdu, o jehlach neni samozrejme rec, asi tak

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 17:52

Lav conversky i toms mi přijdou pohodlné a na celodenní chození v pohodě.

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 18:17

Mutziputzi Nekvalitní boty nekupuji, případných nepohodlných se zbavuji. Můžu zopakovat: Když na to přijde, tak ujdu i těch 15 km ve většině mých bot, ale mezi jehlami a teniskami obvykle bývá jistá škála bot, takže např. boty na platformě nebo moc hezké sandály, které ale mají ne moc silnou podrážku (5 km - cajk, 4 x >10 km - blbý) prostě na plánované několikadenní chození brát nebudu. Mně to nijak zvlášť nepochopitené nepřijde.

Ještě jednou díky všem za rady, Toms se mi moc nelíbí, ale Conversky jo, takže jdu vymyslet, které koupím.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45989 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 18:19

Lav hlavně si je kup v obchodě, ne na netu, conversky mají různé neodpovídající číslování a vyzkoušej předem tu pohodlnost, viděla jsem nohy rozedřený do krve. já bych si vzala ty běhací a/nebo nějaký městský pohodlný (se mi to vytahuje když už je mám, žejo:-) 

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 18:28

viktorka_od splavu Díky za radu, udělám to tak.

Offline Kokoska
Avatar
28186 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 19:01

Lav Já jsem teda odchodila v pohodě 4 dny po městech a hradech v balerínách a teniskách, ani ty baleríny neměly moc silnou podrážku. Ale taky záleží, jaká je stélka, některé tenisky mají úplně plochou a z toho mě bolí nohy. Ale určitě je dobré mít boty na vystřídání, večer se z bot vyzout a ráno je obout, to jsem snad kromě pohorek nezažila.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 19:01

Lav Cili sama nejlip vis v cem ano a v cem ne, to je to co mi prislo pomerne absurdni se na to ptat, ale prosim, ja jsem demokrat

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 19:08

Mutziputzi 

ty to nechápeš: Lav nás tady poprosila o tip na nějaký model/značku k danému účelu - já to teda beru jako kompliment vůči zdejšímu osazenstvu... jakože tady máme vesměs dobrej vkus a neporadíme jí nějakou (ač pohodlnou) bačkoru

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 19:11

RoSa Aha, tak to me asi vydesily ty Rieker a rady ohledne stelky 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 19:17

Ja musím povedať že čo sa pohodlnosti týka tak Adidas boost sú top! A ešte aj pekne! 

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 19:18

 Právě že nevím, protože např. Conversky nebo podobné tenisky (co tenisky Gant? ty se mi taky líbily...) n e v l a s t n í m, tudíž pro mě byla celkem cenná informace Conversky na delší chození používám a dobrý vs. Conversky jsou fakt spíš jen na ozdobu celkem zásadní. 

A měla jsem pocit, že teda zrovna ty, Mutziputzi, jsi celkem teniskoodbornice, takže jsem očekávala spíš moudrou radu co přesně (!!!) jo, než nechápání.

Ale tak já jsem taky demokrat a učím se chápat, že někteří lidé některé věci nechápu. 

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 19:20

RoSa to chápe, děkuji!

Offline RoSa
Avatar
8149 příspěvků moje polička 11. dubna 2018 19:22

Mutziputzi tak odfiltrovat si to pak už musí sama dle vlastního vkusu, no... třeba by se jí ty Rieker bejvaly zrovna líbily