Bot není nikdy dost

10. října 2016 16:41
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 17:20

Já jsem dnes zaperlila ... Šla jsem do Vgabondu pro ty Avy, ale fakt jsou relativně vysoké (tedy pro mě) a tím pádem mi ani nebyly moc příjemné kolem kotníku/lýtka. Z podstaty, že MUSÍM něco koupit, jsem asi půl hodiny řebírala, zvažovala výšku podpatku, jedny chelsea byly pěkné, ale moc šitoké a nakonec jsem odela s těmito. Ten zip v reálu nepůsobí tak kýčovitě jako na fotce. No a pak jdu směrem na Václavák a potkám kamarádku s taškami od Bati a v nich dvoje boty Vagabond, včetně těch co jsem koupila já, jen s bonusem -20%. Připadám si jako blb. Ale tak po tom zkoušení ve Vagabondu a nerozhodnosti, mi bylo trapné si tam žádné nekoupit a hlavně jsem v tu chvíli prostě chtěla boty, tak jsem nepřemýšlela o dalších možnostech. Líbí se mi na nich,že mají vyšší podpatek, než např. zavazovacíé Code a nejsou vysoké. Konec šílné story. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 17:23

A ještě jsem vlítla do Lasocki a docela pohodlné (částečně zateplené - filc) jsou tyto (ale už měli jen hnědé). 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 19:45
Reakce na whiskas:

děkuju, musím říct že naživo snad vypadají líp, zítra zkusím, a stály polovinu co ty vagabondy:-) i když ty vaše se zipem jsou moc hezký. já už asi vzdala kozačky, ale aspoń jedny uzavřenější boty na podpatku na zimu potřebuju.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 20:32

Děkuji. Ty Vaše polobotky mají určitě super podrážku, takže do zimy o.k. (pokud nemluvím o sněhových závějích). Kozačky jste vzdala ve smyslu, že se Vám žádné nelíbí, nebo je nevyužijete? Já kozačky nenosím vůbec, neb v zimě nosím i sukně minimálně, takže pro mě zbytečná obuv. Ale mám jedny užší, do půlky lýtka, ale stejně přes ně nosím kalhoty a k sukni vypadají blbě, takže já kozačky také vzdala. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46017 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 20:44
Reakce na whiskas:

podrážka je taková akorát, jj. extra teplé nepotřebuju, jezdím autem a ne vždycky se stíhám přezouvat, na těch 14 dní v roce, kdy je u nás fakt sníh, prostě vezmu něco jiného než sukně a šaty ke kterým se mi nehodí boty bez podpatku. já sukně nosím i v zimě, narozíl od silonek mám ráda teplé punčocháče:-) jenže kozačky, které by splňovaly všechny moje požadavky, jsem už několik let neobjevila

Offline Danee
Avatar
38 příspěvků moje polička 27. listopadu 2016 21:41

Moje staré kotníčkové boty odešly do věčných lovišť (taky se na vás boty domlouvají a odejdou vždycky všechny zhruba ve stejnou dobu?), zůstaly mi jen kotníčkové na 12 cm podpatku (a pracovní tenisky z Canisu, ve kterých normálně maximálně stojím u lisu)... Po jejich týdenním  mě začal strašně bolet kloub u palce u nohy. Nemáte někdo tip na to, co s tím...? 

Dneska jsem si (do jisté míry z čirého zoufalství) koupila tyhle. Počítám, že moc nevydrží, ale byly tak strašně pohodlné...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 00:23

Před pár lety jsem na Spartoo koupila skvělé chelsea boty od Pinto di blu (poradil mi je někdo na MP), ale nyní je už nikde nevidím a ty staré odcházejí (proto byl ten hon na Avy). Ovšem našla jsem tyto od Betty London - vypadají dobře. 

kerrankin
Avatar
28. listopadu 2016 12:12
Reakce na whiskas:

To jste vybrala hezky  A ty kolektivní "kanady" jste si nechala?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. listopadu 2016 12:41
Reakce na kerrankin:

Děkuji, tedy nevím, jestli myslíte ty Vagabondy, nebo mé nově objevené Betty London - ale tu značku vůbec neznám, tak nevím, zda-li zariskovat. Ovšem údajně jsou made in Portugal, což bývají pohodlné boty.

Vím, že je to nepopulární, ale ty "kanady" jsem vrátila. Hřejí, jsou pohodlné, ale mě sahají příliš vysoko, být nižší, neváhala bych. Ze stejného důvodu jsem opustila i myšlenku na Avy. Alespoň jsem si ujasnila, jaká výška bot je pro mě vhodná. Takže stále nemám zateplené boty. Třeba nějaké objevím zcela náhodou.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 18:21
Reakce na whiskas:

Před pár lety jsem na Spartoo koupila skvělé chelsea boty od Pinto di blu (poradil mi je někdo na MP), ale nyní je už nikde nevidím a ty staré odcházejí (proto byl ten hon na Avy). Ovšem našla jsem tyto od Betty London - vypadají dobře. 

Tak tyhle se mi libi nejvic ze vsech co jsi postovala.

Jeste teda muzu doporucit ty Clarksy co mam, konci tesne u stihle casti kotniku.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 19:40
Reakce na 0zero7:

Taky se mi líbí. Clarksy rovněž, ale řekla bych, že tyto mají vyšší podpatek, což mi vyhovuje. Jen si nejsem jista tím výrobcem, tedy co mohu očekávat. Ty původní byly skvělé, krásná kůže, pohodlbé, držely tvar. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 19:46
Reakce na whiskas:

Ja mam ty clarksy dneska na sobe a podpatek maj tak 1.5 cm

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 19:46
Reakce na whiskas:

nebospis teda 2 cm, mam prd odhad...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 29. listopadu 2016 19:51
Reakce na 0zero7:

Tyto mají podpatek 3 cm.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. prosince 2016 14:48

Ach jo, nepotřebuju další boty :-D- 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. prosince 2016 14:51

Najdi pár rozdílů :-D. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. prosince 2016 10:54

Páči sa mi farba na prvých, ten šev nie. Takže super by boli druhé bez švu ale v tej farbe na prvých. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 16. prosince 2016 21:13
Reakce na paktofonika:

:-D že? 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 21. prosince 2016 19:22
Reakce na paktofonika:

Koupila jsem zcela jiné, z nubuku a dnes jsem viděla na živo ty Vagabondy, ale v hladké kůži a jsou skvělé, i s tím švem. Jsem nalomena, protože nubuk a případné vlhko nejde dohrmady, zatímco tyto by to zmákly. Není přece normální si koupit další podobné boty . A jsou fakt pohodlné. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. prosince 2016 19:26
Reakce na whiskas:

Both není nikdy dost