Jul & Mad

11. července 2015 23:47
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 20. srpna 2017 20:59
Reakce na milacka:

Díky, Dari. No, snad mi to ještě chvíli vydrží

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 20. srpna 2017 21:02
Reakce na sisa.b:

Sisa, vďaka, Stilettos ma dlhšie pokúšal, v hre boli aj iné parfumy, ale už viem, že na značku Jul et Mad mám slabosť. Určite pôjdem postupne do ďalších. Som stratená

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 20. srpna 2017 22:15
Reakce na milacka:

Viem, že sa ti páčil, tak sa teším s tebou, že konečne bude na poličke Tuším sa aj Vierke páčil. Mne trochu zanikol na ruke kvôli Aura Sublime, tak som musela preskúšať zas v 1907 a bolo  Ale mali len jednu, tak som odložila kúpu na december, aby Wendulka nešla zo Slovenska s prázdnou. Mohla som si ju nechať zaslať z KE, ale tak veľmi som si odtiaľ chcela niečo odniesť, že som musela vziať tú Andalúziu 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. srpna 2017 22:25
Reakce na milacka:

Gratuluju, Darinko. Mám u Jul et Mad též několik favoritů. Ale Stilettos byla vždycky moje první volba.

Já jsem ji původně měla objednanou už začátkem léta online z ALZD, ale nakonec mě sestra ukecala, že jí moc chce taky, tak jsem jí flakon přenechala, protože to jsem ještě měla kabelkové balení.

Pak jsem si ho teda na druhý pokus objednala z essenza nobile, no bohužel ti mě těžce zklamali, že jsem nakonec objednávku stornovala.

Takže do třetice mi to vyšlo až v 1907, ale bylo to o prsa.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. srpna 2017 22:35
Reakce na sisa.b:

Tak s prázdnou bych bývala neodjela. Holt bych si musela vzít tu poslední Chemise Blanche v bílém flakonu, kterou tam měli. Ale to víš, že jsem byla radši, že jsi mě nechala vyhrát.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 20. srpna 2017 22:46
Reakce na wendulka:

Vendulko, ďakujem aj tebe. Takže až na tretí pokus...Vidíš, pri pohľade na Stilettos si vždy spomenieš na pekné zážitky z Bratislavy. Obzvlášť na Sisu

A v čom ťa essenza nobile sklamala? 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. srpna 2017 23:54
Reakce na milacka:

To ano. Sylva je zlatá.

Psala jsem to tady ve Stěžovacím parfémovém koutku zhruba před měsícem. Napřed to vypadalo "normálně", že ji jen nemají skladem. Tak jsem trpělivě 12 dní čekala, pak teda přišla, jenže zase přišla zpráva, že dva z placených vzorků nemají. Vybrala jsem si tedy náhradní. Zase se to protáhlo. Pak mi několik dní slibovali odeslání, až z nich vylezlo, že prý údajně paní, která je za přípravu vzorků zodpovědná, jim náhle onemocněla a oni jsou ve skluzu. To už na mě bylo moc, takže jsem okamžitě stornovala a s nimi už nikdy více, ať nabízí slevy, jaké chtějí.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 09:06
Reakce na wendulka:

Ad essenza n.: já je zkusila teď po tvém debaklu poprvé a ejhle -3 dny se nic nedělo a za další 3 dny byla zásilka v Čechách, ALE:předvedlo se zas PPL-přebukovala jsem dodání na Moravu a už mi ji pán veze domů:((( Prý se k němu info nedostalo Další ALE: po tlf mi slíbil nechat balíček v zásilkovně v mém bydlišti:) Tak budu v pátek zvědavá, zda se ta kráska neoctne zase v SRN

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. srpna 2017 10:30
Reakce na Korsičanka:

Hm, taky dobrá kovbojka.

Tak držím palce, ať tam v pátek balíček čeká.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 20:44

Dievčatá, dnes som mala na sebe Stilettos a ja ju takmer vôbec necítím! Som z toho trochu rozladená, lebo sa mi vôňa veľmi páči. Viem o tých kecoch, že len keď ju necítim, tak mi sadne a splynie so mnou, ale ja to tak proste nechcem. Keď sa mi nejaká vôňa páči, chcem v jej prítomnosti stráviť celý deň, cítiť ju, užívať si ju, nestačí mi nejaký pocit, že mi asi sadla, preto ju necítim. Okolie nereagovalo nijak, ale ani som sa nepýtala. Dala som ráno 10 strekov (takých menších z refanu) a necítila som ju snáď ani cestou do práce.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 20:54
Reakce na sisa.b:

Deset střiků by mělo být cítit nejméně na metr od Tebe. Já dávám Stilettos cca šest střiků lehkou rukou (ramena, dekolt, krk a vlasy) a vnímám ji celý den. 

Chápu, že jsi rozladěná. Škoda, že si té krásy neužíváš. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 21:17
Reakce na Dalia:

10 ich bolo, ale z takého malého refanu, boli také slabšie. No určite aspoň za 5 riadnych vydalo. Mrzí ma to, lebo som ho veľmi chcela, ale teda za tie peniaze ak si nemám užit tú krásu, tak ho nepotrebujem.

V akom počasí ho nosievaš? Mám ho skúšať aj zajtra? Má byť u nás ešte teplejšie než dnes. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 21:23
Reakce na sisa.b:

Zatím jsem Stilettos měla vždy v teplém slunečném počasí. Myslím však, že vyložená vedra této vůni nesedí. Pro mě to není letní vůně, spíše jarní ... duben/květen. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 21:50
Reakce na sisa.b:

Taky hlasuji pro chladnější dny, Sisi Teď v teple na mně spoustu vůní zaniká - i extraity Jen oudovky sedí jak p.... na hrnci, jak se říká... Nelámej nad Stil. hůl.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 21:54
Reakce na sisa.b:

Silvi, ja som ju mala v piatok a to boli u nas este horucavy. Strekmi nesetrim, ved vies... Bola u nas jedna pani z leasingu. Vcera tu bola znovu a ta mi povedala, ze aky som mala parfum, ze to bola brutalna vona a ze ci sa nenahnevam ked si ju aj ona kupi. To ma tak strasne potesilo, ze dnes som si ju dala znovu. U nas bolo dnes len 23 stupnov a musim povedat, ze v tej horucave sa mi zdala viac intenzivna a urcite sa viac sirila do priestoru. Aspon mne sa to tak zdalo.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 21:58
Reakce na Micuska:

Teda Vierka Už jsme ji málem uklidnily...

 Je to velmi subjektivní. Ale máš pravdu, že 4.8. bylo v Blave taky dooost vedro a přesto jsme ji cítily dost. Tak nevím

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 22:14
Reakce na Korsičanka:

Ano, je to velmi subjektivní. Já ji ze sebe cítím stejně intezivně nezávisle na počasí. Osobně ji ale mám nejradši na jaře stejně jako Dali.

Každopádně co mám zkušenosti se Stilettos, tak to je skutečně intezivní parfém, jehož si okolí všímá vždy a všude.

Tak si spíš myslím, jestli tady Sisi nezlobí její amygdala, jak to vysvětlovat Daniel Josier, že čím víc se s ní člověk sestříká, tím horší. Že by si měla od ní dát pauzu a zkusit se jí navonět znovu až za 14 dní nebo za měsíc.

Mně se takhle taky stalo, že jsem najednou určité vůně ze sebe začala vnímat, u nichž jsem si dřív myslela, že na mně nedrží.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 22:14
Reakce na Korsičanka:

Ďakujem dievčatá za reakcie. Zoberiem ju na seba aj zajtra a skúsim ju aj v chladnejšom počasí. V Blave som mala nos na rukách prilepený, tak to nebolo dosť objektívne. Plánovala som sa ňou normálne navoňať, ale aj tak som už rozvoniavala ako pojazdná parfuméria, nechcela som pridávať. 

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 22:26
Reakce na sisa.b:

Daj jej sancu, ale ja by som si ju zajtra nevzala, ked si ju mala dnes. Nech si nos trochu oddychne. Chladnych dni este budeeeee! Ja ju mam ako No 1 od znacky.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 23. srpna 2017 22:30
Reakce na Micuska:

Ani som nepostrehla, kedy si ju na poličku zaradila  Mne sa tiež páči najviac, aspoň z tých, ktoré som od tejto značky skúšala. Toľko ospevovaná Terasse mi moc nesedí a ďalšie ma neočarili natoľko, že by som po nich zatúžila. Zatiaľ 

Nechám si teda poradiť a dám si od nej oddych. Do decembra času dosť na preskúšanie