Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 16:04
Reakce na Potrefenáhusa:

V takových situacích se naše kočky obvykle začnou velmi soustředěně umývat. Frnkne jim kořist, mydlí se, spadnou ze stromu, mydlí se jak o život, kdyby se náhodou někdo na tu ostudu koukal, tak jakože vlastně vůbec žádný holub neuletěl a z žádného stromu nespadly. Ješity to jsou.

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 16:14
Reakce na Sweet Potato:

Tomu se říká přeskokové chování..dělají to i v případě, kdy se užuž začnou rvát a místo toho se začnou mejt..na kočkách se to zkoumalo, páč sou v tom ukázkový, ale dělaj to i lidi.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 17:32

Konečne sa oteplilo 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 18:20
Reakce na paktofonika:

oooch, aj ja chcem dávat pupíkovi motýlka  ovšem on by ho buď ztratil, nebo ukousnul.

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 20:26
Reakce na paktofonika:

Amy je fakt lady.Má novú profilovku s motýlikom  

Lily,keď má náhodou mašličku vo vlasoch (to znie divne,keď to po sebe čítam,že pes a vlasy ),robí všetko preto,aby ju čo najrýchlejšie odstránila.Takže asi ako pupicek od Jina Realita,len v malom 

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 20:32

Lily a jej pohľad, ktorým jasne dáva najavo,že sa ani náhodou nemám pokúsiť priblížiť k jej pelechu a skúsiť jej zobrať pamlsok (ponožku, papuču, atď.)  Ďalší stupeň je "úsmev",ako mala Tiffka na fotke s krokodílom.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 20:43
Reakce na Ounz:

jsem si představila jak zakopnu na schodech, rozhlídnu se a začnu si soustředěně oblizovat...

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:10
Reakce na pecka:

Já tomu teď moc nerozumím, to vám nevadí, že po vás váš psík vyjede? Nebo jak se projevuje to, že se nemáte přiblížit k pelechu a něco jí vzít?  Asi moc nerozumím těm malým psíkům, náš zlatý retrívr na nás v životě ani nezavrčel, natož aby se třeba ohnal.

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:20

 Olizovat asi ne, ale těch situací, kdy si člověk začne upravovat účes, oprašovat neviditelné smítko nebo uhlazovat sukni, těch by se našlo.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:21
Reakce na pecka:

Amy je fakt lady.Má novú profilovku s motýlikom  

Lily,keď má náhodou mašličku vo vlasoch (to znie divne,keď to po sebe čítam,že pes a vlasy ),robí všetko preto,aby ju čo najrýchlejšie odstránila.Takže asi ako pupicek od Jina Realita,len v malom 

Zunka (aj Blackinko) ma take svetielko na obojok, ktore jej pri vecernom venceni davam, aby ju bolo vidiet. pred spanim, okolo polnoci, oboch este zvyknem na 5 minut vypustit na zahradu, aby sa pred spanim vycurali  dam im aj svetielka, lebo zahrada je obrovska, tak nech vidim, kde su, keby nieco. a Zuna si to svetielko zubami vypina  a ja na nu posepiacky z terasy kricim "zapni si to svetlo!", ona si ho na dve sekundy zapne a zas odbehne a zhasne 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:22
Reakce na Sweet Potato:

nojo já vim:-) 

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:22
Reakce na ionicera:

No možno som to zle napísala.Ona po nás nevyjde.Len,keď má pocit,že jej chceme niečo zobrať,tak si to chráni a trošku vrčí.Stráži svoje teritórium.Mne je to len vždy smiešne,ako sa pri tom strážení tvári-nahodí tento výraz a potom trošku vyceri zuby,potichu vrčí ,potom sa otočí chrbtom a uloží sa v pelechu.Nebojte sa,žiadne útoky sa u nás nekonajú.Tu si strážila pamlsok.

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:24
Reakce na palahniukowa:

Zunka je teda šikula,keď si ho vypne a na Tvoje požiadanie aj opäť zapne.Múdra slečna 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:25

jsem si představila jak zakopnu na schodech, rozhlídnu se a začnu si soustředěně oblizovat...

 ale je pravda, ze ak by to niekto videl, na to zakopnutie predtym by hned zabudol!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:25
Reakce na palahniukowa:

no to by fakt splnilo účel!

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:28

No, to úplně ne olizovat, ale dělat jako by nic, to jo..

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:33
Reakce na ionicera:

ja sa priznam, ze u nas bol s odobratim cohokolvek od Zuny obrovsky boj a doteraz mam jazvy po Zuninych zuboch... dnes uz to ide, ale ta vychova bola strasna, skoro rok som kvoli Zune pravidelne plakala a nebola si ista, ci ju zvladnem. boli ty desiatky prisernych dni, ked stale nieco vyviedla/pohryzla ma/znicila/ukradla nieco, ktore sa striedali s dnom nadeje, kedy spravila nieco mile a na povel. no posledne mesiace sa ukludnila a sprava naozaj slusne, cely vikend dokonca posluchala na prve slovo, resp. stacil pohlad (teraz to urcite zarieknem:-)) a akurat som na to myslela, ake to bolo pred rokom peklo. myslim, ze casom z nas bude naozaj zohrata dvojka. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:33
Reakce na palahniukowa:

pupíkovi koupila mamka svítící návlek na obojek, když jdeme potmě ven. svítí teda řádně a nedávno nás potkal soused, úplně v šoku a prý: hele, svítí ti pes  asi si myslel, že jsme se definitivně zbláznili, pes tu jinak nesvítí nikomu.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:35
Reakce na pecka:

uz to ani neberiem, ze je to vypocitava mrcha a potvora, uz to beriem ako psi zmysel pre humor :-D 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 24. dubna 2017 21:38
Reakce na Jiná Realita:

" pes tu jinak nesvítí nikomu."