Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 10:04
Reakce na paktofonika:

chacha, to jsem si přesně říkala, jestli má ty koutky vylepený izolepou :-D

Fakt je rozkošná

Online Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 10:14

Krásný fotky, všechny, kočičku na lince nevyjímaje :-).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 10:18
Reakce na Zina:

Kočička děkuje!

Měli jsme návštěvu, takže kočička strávila asi 8 hodin schovaná ve špajzu, zato Rufíček návštěvě poseděl na klíně a donesl ukázat všechny hračky

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 10:24

Godzilla po odchodu návštěvy zkoumala, jestli je už vzduch čistej...(není to statečná kočička)

Online Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 10:41
Reakce na Potrefenáhusa:

To jsem netušila, že je kočička takhle plachá, doufám, že to máte ve špajzu pohodlné? :-) Jinak teda u nás doma jsou lidi, co by v případě návštěv ten špajz rádi volili taky, teda za předpokaldu, že by si tam mohli odtáhnout nějakou herní konzoli a byl by tam internet :-].

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 10:47
Reakce na Zina:

on se fakt bojí cizích lidí, přitom mu nikdy nikdo nic neudělal, zaleze a je schovanej, cca do roka byl úplně v pohodě. Vylezl zatím jen v ojedinělých případech, proto bylo naprostý překvapení, když u nás byli z útulku na obhlídce s Rufíčkem, to Goliáš vyšpacíroval a šel to odsouhlasit. Von právě i na tom dvorku je úplně zoufalej a nevím, jak to trénovat, zatím stres asi převažuje benefity.

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:02
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak proč ho nutit, lepší mít kočičku plachou než vystresovanou.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:06
Reakce na Kokoska:

to jo, ale že si říkám, že by se třeba taky rád vyvaloval na sluníčku, ožíral záhony a lovil pavouky.

Je to hrozný, vidět takovýho krásnýho velkýho zrzavýho kocoura, jak zajíždí pod postel, sotva klapnou s návštěvou dveře...

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:21
Reakce na Potrefenáhusa:

My jsme měly v pátek takový babinec- cca jednou za měsíc hrajeme deskové hry. A tentokrát to bylo u nás a Daník se teda hodně předváděl, chodil i s kamarádkou kouřit na balkon :-)

Online Zina
Avatar
5863 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:28
Reakce na Potrefenáhusa:

Když mu ten venek nijak nechybí, tak proč ho k tomu nutit? Možná k vám moc návštěv nechodí? 

Při návštěvě Rufíka ho asi vylákal přímo Rufík :-).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:28
Reakce na Berta:

tak jako Goliáš tuhle předvedl jedný kamarádce i aportování balonku do ruky, tak na to jsem taky čuměla jak puk, ale teď byl teda úplně odvařenej

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:30
Reakce na Zina:

nutit ho nechci, spíš bych mu ráda ten stres nějak zmírnila postupným přivykáním, aby chudák nedopadl jako minule, když při jeho půlnoční procházce domem (musí to bejt každej den) někdo šel a on netrefil patro a zůstal chudák úplně zcepenělej o patro výš, kam jsem si ho musela dojít vyzvednout.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:40

Dnes mi končí PN...rannému povaľovaniu je koniec 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:43
Reakce na Potrefenáhusa:

Kašli na to. Na venčení by si postupně asi zvyknul, ale pak by mu pro změnu mohlo chybět, že tam být většiou nemůže. A koček, co jim vadí cizí lidé, znám spoustu. Mišutku dlouhé roky většina našich známých považovala za něco mezi Lochneskou a paní Colombovou. Teď je kupodivu společenětjší, než kdy dříve, jen před cizími dětmi se skrývá důsledně. Blbé je to akorát, když takovou plachou kočku má někdo hlídat.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33821 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:46
Reakce na Sweet Potato:

už ho chodili krmit sousedi a taky ho neviděli, jen ubejvalo jídlo a přibejvaly bobky v záchodě :-D (prej na něj i číhali, ale Godzilla je mazaná)

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:47
Reakce na paktofonika:

Boží fotka, musela jsem se teda chvilku zorientovat ... 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:52
Reakce na Berta:

Ďakujem. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:53
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak zbývá jedině fotopast

Offline CatMína
Avatar
51 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 11:57

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 12:57
Reakce na Potrefenáhusa:

My jsme taky měli takovou kočku, ta při zvuku zvonku mizela v hloubi domu a návštěvy ji skoro neznaly, snad kromě babičky, když k nám pravidelně chodila asi deset let. U Kocoura mám teď naopak dojem, že by si klidně s kýmkoli potřásl tlapkou, nabídl občerstvení...když někdo přijede, musím dávat pozor, aby nepřistoupil, a tak.