Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Hwi
Avatar
615 příspěvků moje polička 06. února 2022 09:37

Já ten Dadoo záchod mám, přesně totožný, ale že by tedy vynášení úplně eliminoval, to se bohužel říct nedá, hlavně naše malá při vylézání úplně odignoruje ten vrch a vyskočí rovnou ven, což má za následek spršku kočkolitu všude po okolí. Tak jenom upozororňuju, abyste nečekaly úplné zázraky... :) 

Offline Catherinne
Avatar
9873 příspěvků moje polička 06. února 2022 10:40

Hwi no jo, ale tomuhle andílkovi odpustíš všechno

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 06. února 2022 11:36

Hwi Dík za upozornenie, to by jedna z mojich asi robila tiež......mimochodom takmer totožná s tou Tvojou kráskou. To je ruská modrá?

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 06. února 2022 11:37

Catherinne Ja myslím, že úplne všetci chlpatí anjelikovia majú odpustené úplne všetko

Offline Hwi
Avatar
615 příspěvků moje polička 06. února 2022 12:26

Catherinne Prý andílkovi, kéž by, ona se tak jen tváří, potvůrka V posledních měsících si našla novou zábavu - rozhoupává tlapkou obrazy na stěně (bohužel na ně dosáhne, jeden je nad gaučem a druhý nad stolem) a pak je rozhoupané "loví". Když jsme doma, hned ji vyháníme, ale úplně trnu, kdy se jí podaří jeden shodit v době, kdy tu nikdo nebude.

Daridari Ano, ty rusky jsou si strašně podobné, ani nemusí být příbuzné... :)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 06. února 2022 13:33

Hwi ta tvoje je taková pružina, lehká, mrštná. Věřím, že skáče rovnou. Je úplně nádherná. Zelené oči, že?

Ladik už má přece jen už přes 4,5 kg, tak že pro něj je ta dirkovana plocha úplně ideální. Mezipristavaci čistící plocha.

U nás to funguje zatím na 100 %. Na zemi ani ň.

Offline Hwi
Avatar
615 příspěvků moje polička 06. února 2022 15:28

Dadoo Ano. :) Chápu, kocour má taky o dost kilo víc a přistává na dírkách, jenže on má zase ve zvyku fakt neskutečně důkladně hrabat a stejně se mu vždycky podaří dostat něco ven. Naši by prostě ten písek dostali snad odevšad. :D Ale jinak je to fajn vynález, to jo.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 06. února 2022 15:41

Catherinne asi se kouknu po tom, co máš ty. To teď donesl manžel, ale nějaké hodně hrubé, jiné od této firmy a i je to takové těžké na manipulaci. My jsme teď asi půl roku používali Cozy Cat a to bylo super. V jednom WC ho ještě mají. 

Daridari Nešlo by mi ani o roznášení, ale ta kočka vylezla ze záchodu a byla v tom totálně obalená. To bych nezvládla ani minutu. Navíc manžel je puntičkář, takže jsem myslela, že ho raní mrtvice, když během půl minuty to u nás vypadalo jako v truhlářské dílně.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 06. února 2022 15:51

Hwi Ja si začínam myslieť, že tie potvorky páchajú tieto neplechy práve iba vtedy, keď je ich majiteľ doma. To je také v štýle " keď sa mi nevenuješ a nehráš sa so mnou, musím si násť sama zábavu".

Máme doma kamery, keď sú chlpáči sami doma a kedykoľvek na nich pozriem, spia, ležia, nič zlé nepáchajú

Obrazy sú tiež zábava pre tú podobnú tvojej.....je extra pružná a má veľa energie, na rozdiel od tých dvoch 8 kg tučniakov

Online baltik
Avatar
4451 příspěvků moje polička 07. února 2022 14:37

Offline Isca
Avatar
4470 příspěvků moje polička 07. února 2022 15:15
Offline Sweet Potato
Avatar
34871 příspěvků moje polička 07. února 2022 20:21

Taky spí vaše kočky v koši s prádlem?

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 07. února 2022 21:36

Sweet Potato Já nemám koš s prádlem, ale spí úplně všude, kde se položí oblečení, deka a nebo i nějaké papíry.

Daridari Náše kočky celou noc spí, ráno čekají, až otevřeme oči a do té doby je doma ticho. Jen teď Vigo zjistil, že nás spolehlivě dostane z postele, když vleze do květináče. Kytka je velká, na hlíně mám vrstvu kamenů, ale ta kytka šustí a to nás budí. Někdo vstane a vyhodí ho, ovšem už máš otevřené oči a to je pokyn chtít jídlo. Teď zjistil, že to úplně stejně funguje, když se nudí. Když nejsme doma, tak ho kytka vůbec nezajímá. 

Offline milacka
Avatar
5476 příspěvků moje polička 07. února 2022 22:04

Sweet Potato na mäkkučkom sa spí najlepšie.

Offline milacka
Avatar
5476 příspěvků moje polička 07. února 2022 22:07

Dievča, dávaš mi zabrať, temperamentu máš na rozdávanie, ale ja mám zasa nekonečnú trpezlivosť. Lásenka moja

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 08. února 2022 06:16

Renusatko Presnemazané potvory sú to, vedia ako na nás. U nás je to gauč....jeden z mojich vie, že keď tam začne driapať, vstanem, či už z postele alebo od pc. To je vlastne jeho zvonček na mňa

Keď nie sme doma, nemá doma to robiť. Prefíkané sú tie tvory až až

Offline milacka
Avatar
5476 příspěvků moje polička 08. února 2022 10:11

V novom pelechu

Offline milacka
Avatar
5476 příspěvků moje polička 08. února 2022 10:12

Pomaličky budú spinkať spolu, už je to na dobrej ceste.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 08. února 2022 11:22

milacka ona je fakt kouzelná krysička a čerti jí koukají z očí

Offline milacka
Avatar
5476 příspěvků moje polička 08. února 2022 14:27

Dadoo to máš pravdu, malý diablik, ale milovaný. Aj s Nikuškou, ale tá je už vychovaná dáma.