Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. února 2022 16:50

Lada dneska dostal dárek. 

A okamžitě ho pokřtil. A od té doby ještě 3x. Vyloženě se mu líbí! Mám z toho velkou radost. (a hlavně už nebude denně plná koupelna vyhrabaneho kockolitu.)

Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 04. února 2022 17:32

Dadoo

ten je tak krásnej! (a to nejsem kočičkářka!)... velký štěstí, že jste se takhle našli

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 04. února 2022 23:48

RoSa děkuju, já jsem do něj čím dál víc zamilovaná

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 05. února 2022 08:18

Dadoo Láďa je úžasný, krásný kocúrik, vydaril sa Ti

Prosím Ťa to je mačacie wc? Ono je vlastne otvorené stále? Nevidela som ešte také

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 05. února 2022 08:28

RoSa kočky jsou ale skvělý, podle mě to lidi akorat neznaj, když rikaj, ze psi jsou lepší, boží jsou voboje  (a nejlíp dohromady)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. února 2022 08:49

Potrefenáhusa jako bych to sama napsala

Daridari je to tzv hop-in wc. Dostala jsem na něj tip, že je super a vyhrabany kockolit eliminuje skutečně na 100 %.

Trochu jsem se bála, jestli ho Láďa přijme, ale klaplo to okamžitě. Asi 10 minut po instalaci. Šoupla jsem ho tam rovnou, aby věděl a za chvíli už slyším hrabošení, jak ho navštívil sám.

Ano, je pořád takhle otevřený. Vstupní otvor a druhá půlka děrovana, takže vynesené stelivo propadne.

A Láďa má top soukromí

https://www.zoohit.cz/shop/kocky/toalety_pece/pro_narocnejsi/597404

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 05. února 2022 09:08

Dadoo Ďakujem, preštudujem, akurát ma trochu odrádza, či nebude predsa len cítiť zápach, keď je otvorená. Teraz mám totižto uzavreté wc s lietacími dvierkami, s pachovým filtrom a fakt necítiť nič a to som na pachy extremne háklivá. Ale zase podstielka je všade

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. února 2022 09:24

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 05. února 2022 09:29

Dadoo ten je teda ale fakt naprosto výstavní

Offline Catherinne
Avatar
9869 příspěvků moje polička 05. února 2022 09:34

Daridari já myslím, že nebude. My máme klasiku, bez dvířek. Vybírám teda 2x denně. Teď používáme kočkolit tenhle, je úplně bílý a malinký, tak to ani nebolí, když na něj člověk šlápne.

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 05. února 2022 09:56

Catherinne toto stelivo nepoznám, ja používam už roky Cats best a v podstate som spokojná akurát sa dosť vynáša. 

Ale zase mám tri mačky, čistím keď som doma hneď ako počujem, že tam niektorá bola. 

Ďakujem za tip, idem pogúgliť aj to wc aj toto stelivo, už by to asi chcelo aj zmenu

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 05. února 2022 09:59

Daridari cítit není. To je teď první, na co se ptám návštěv, ale dosud nic.

Vladtne tedy, když právě udělá bobek, tak to ucitim, někdy, ale jak to za hrabe, už nic. A moč vůbec!

Vlastně.. Máte doporučení na dobré stelivo?

Mám teď nějaký Brit, vyhovuje, ale co když je něco lepšího?

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 05. února 2022 10:13

Dadoo Ja som vyskúšala všetko možné a nedám dopustiť na Cats Best oko plus. Aj všetci, ktorým som poradila. Pri troch mačkách zápach vôbec žiadny, dá sa splachovať do wc. Jediné mínus je, že sa vynáša, hlavne kocúrik Birma, pretože má veľké packy a ešte aj chlpaté. Ale tak zametám, vysávam a mám pred wc takú predložku a tá to dosť eliminuje, cca 70% zostane tam. 

Ale možno to Tvoje wc je dobré v tom, že by to vôbec Láďa nevynášal von. 

A ešte idem pogúgliť aj to stelivo, čo sem dávala Catherinne. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33780 příspěvků moje polička 05. února 2022 11:59

Já ten cats best eko používám dlouhý roky, za mne jenže nejlepší stelivo, ale poslední asi tři roky trochu změnili "recepturu", bejval lepší, ale i tak je super 

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 05. února 2022 20:54

Daridari Dadoo WC záchody mám uzavřený, ale bez dvířek, a cítít není nic. Taky se všech návštěv ptám, jestli byt není kočkami cítít . Ten vyskakovat záchod vypadá dobře. Používám cats Best oko pro dlouhosrste kočky, a i když se během let zhoršilo, tak na lepší jsem zatím nenarazila.

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 05. února 2022 20:59

Mladého televize nijak nezajímá, ale pro Rudu a chuvicky má slabost. To vyskočí k tv a nejradši by se k nim připojil. Občas ho ještě zaujmou nějaké zvířata v dokumentech, ale s lidí reaguje jen na Rudu

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 05. února 2022 21:42

Daridari Dadoo My máme ty zavřené záchody, lítací dvířka a před ními ještě takové rošty a taky oni jsou teda hodně čištotní, tak nic nevynáší. Strašně dlouho jsme hledali něco pořádného a když jsme našli, tak to přestali dodávat. Ale my používáme klasické hrudkující. Cats Best jsme kupili jednou, během minuty se nalepil na naši chlupatou kočku, která ho roznesla po celém bytě a z kočky jsem ho dostávala týden. Byl v popelnici za 15 minut.

Tenhle záchod se mi líbí, ale nemají ho pro obry

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 05. února 2022 22:01

Malvin SKúsim asi ten best cats pre dlhosrsté, odolávala som doteraz kvôli cene. 

Inak z mojich troch mačiek jedna je priam posadnutá pozeraním dokumentov o zvieratkách.....je jej jedno o akých, akonáhle niečo také ide, usadí sa pred tv a nespustí oči

Offline Daridari
Avatar
1062 příspěvků moje polička 05. února 2022 22:04

Renusatko Cats best je super z toho, čo som doteraz mala.....jedina nevýhoda je to roznášanie. Inak roznášajú mi to aj tí krátkosrstí, ono je to asi dosť jedno. Pozitívum tohoto negatíva vidím v udržiavaní svojej hmotnosti, ja totižto niekoľkokrát za deň zametám s malou metličkou alebo s malým vysavačom to vysávam.....pri všetkom sa musím zohnúť

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 06. února 2022 08:32

Daridari ono se taky vynáší, ale přijde mi, že ty větší kousky se lépe sbírají a vysávaji a není ten bordel tak roztahany.