Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 16:13

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 16:14

Dadoo fešanda

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 16:52

Dadoo ta je krásná to nikomu nechybí?

Offline Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 17:05

Dadoo to je krasna kocicka

Offline Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 17:15

Susedia nam kupili novu kocicku

teda oni ju kupili sebe aona je furt u nas. Parkrat za den jj odovzdame cez plot, oni ju daju dnu potkm pustia amy ju po chvili vratime.

Je to krasne chlpate strapate maciatko Elza uz skoro dostala po cumaku packou ked ho cuchala ako som ho niesla. Ona bysi ho rada nechala ale kocurik sa psov boji susedia psa zatvaraju ked pustaju macku. No nebudem im do toho kecat, ale pokial im zas za dva roky zmizne ako ti predosli uz budem hruba. Kazdopadne dufam ze ho konecne daju vykastrovat ak nie premyslam ze im to navrhnem. Inak su to fajn ludia len tie zvierata tak akosi moc neriesia. Pes na dvore hrame sa s nim my cez plot ked k nim ide navsteva zatvoria ho do vybehu kde narieka. Je to tazke oni ho maju radi len mu nevenuju cas. A su to mladsi ludia ziadni starci.

no asi je tu zas, pocujem muza ako sa s niekym rozprava v pivnici 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 17:29

Kočka je fakt krásná. S největší pravděpodobností je to ragdoll. 

V dneska jsme spolu byly asi na 10 cm, přes sklo, pak na sebe stejně koukaly s Růžou.

Ale dostává kapsičky i granule a snad si na mě postupně zvykne. A seženu tu odchytovou klec. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 20:07

Tak mám na pátek domluveno zapůjčení odchytovky. 

Nechci malovat čerta na zeď, ale.. Asi budu mít novou kočičku

To máte zachudek, stelivo.. (jaké? ) krmivo, hračky, hřebeny na česání, přepravku, veterinu..

Jj. Nejdřív mě zruinujou a potom sežerou..

Naštěstí je tu právě dcera, ta dělá rescue, umí odchyt. 

Ja se picnu..

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 21:14

Naše koťáko už dorostlo naši madam. Bude asi dost velkej, protože ještě nemá 7 měsíců a má skoro 6 kg. 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 21:17

Dadoo To budeš mít radosti.

Offline SunEclipse
Avatar
3119 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 21:33

Dadoo jak pravil Čelakovský...dal pánbů kravičku, dá i travičku

Offline moora
Avatar
7572 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 21:46

Dadoo a nechces vylepit plakaty, ze se nasla kocicka? Nekde u hlavni, u kramu, u zastavky... proste, kudy chodej lidi. Treba ji nekdo hleda.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 21:58

moora všechny obecní úřady v okolí, na FB v různých skupinách, lokálních okolních skupinách, bazarech, zvířecích detektivech, apod.

Všude to je.

V okolí se neví o nikom, kdo by ji hledal. Kontaktovala jsem obecní úřady, mají na mě kontakt. 

Pokud ji ulovime, do útulku ji nedám, a stejně jsou plné k prasknutí.

Bude u mě, dokud se nenajde majitel. Takže to vybavení prostě stejně potrebuju.

A když se najde majitel, buď ji dostane i s věnem, nebo si to nechám na příště.

Fakt ji nechci ukrást.

Snad mi nesežere Růženu.

Offline JankaM
Avatar
2398 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 22:27

vanilka tak jsme žehlily cejchy před lety s babičkou, ale seděly jsme na nich samy

Offline JankaM
Avatar
2398 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 22:29

Renusatko vzala bych kartáč a učesala bych je

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 17. listopadu 2021 22:37

JankaM To oni zvládají sami, jen jak se tam povalují celej večer, tak pořád někdo chodí a muchlí je. 

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 10:23

Dadoo To jste udělali dobře, jestli máš pocit, že není venkovní, tak určitě někomu chybí. Mám pocit, že žiješ někde v chatové oblasti, možná utekla někomu z lufťáků? Jestli jo, a hledají ji, tak buď na tom zvířecím detektivovi nebo na úřadě (v závislosti na věkový skupině) se určitě doptají.

A vybavení se může hodit, i kdyby se udala, vždyť těch  koček máš víc, a i u venkovních se může stát, že je budeš potřebovat mít nějaký čas doma.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 10:44

Dadoo ještě birma by to mohla bejt, já to nepoznám (mama má ragdolla, bratranec dvě birmy a stejně nikdy nevim, včera jsme viděli nadhernou sedět na plotě, měla hodně výraznou tmavou  masku, to ty naše nemaj)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 10:48


salamek

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 10:59

Potrefenáhusa spící kočky jsou nej :)

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 11:20

Zina Potrefenáhusa Jj, já už to rozhodila vážně všude, kde to šlo. Taky jsem myslela, že bude někoho z chat, ale tady už nikdo není, kromě těch pár, co tu jsme stále, a nikoho z nás není. 
Majitel se hledá, ale budu ostražitá a nedám ji nikomu jen tak. Ani jsem nepsala nikam moc přesně, kde je. nechtěla bych, aby ji někdo ukradl.

U mě zůstane tak dlouho, jak bude třeba

Snad se s Růžou spřátelí.

Taky jsem si myslela, že je to birma nebo ragdoll. Ale ted se přikláním  spíš k tomu ragdolovi. nejen barevně, ale i ty bílé ponožky. prostě mi tak nějak sedí íc.

Ale vypadá docela schopná, loví si myši.
Jídlo jsem jí dala na okno. Chrastila granulema v noci, když jsem usínala. odpoledne dostane kapsičku.

Držte palce, snad ji přes víkend čapneme .