Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 19:41

Když se při spánku otočím na záda, hned mi něco přistane na hrudníku.

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 20:00

Krabice na parapetu jsou top!

Online barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 20:05

Potrefenáhusa 

Známe... majitelka tý chovky byla snad kamarádka původní Poppy paničky (která měla čtyři celkem) a pravděpodobně jí ji dala za slušnou cenu protože Poppy je drobná - nebyla vhodná do chovu protože ji vykastrovali nějak hned/brzo. Ta paní onemocněla a dala všechny čtyři k adopci (a umřela ) přes ten Frbul... my přišli zrovna o druhýho Otíčka a tak se Poppy dostala k nám, jakože už prověřenejm, když pro ně sháněli nový rodiny. Jen mi pak někdo, kdo je předtím blíž znal, ještě říkal že - kromě tý čtveřice navzájem - nebyli socializovaný vůbec (tak jsem se pak nedivila že je Poppy na jiný tak vysazená), že žili jen spolu buď v baráku nebo na zahradě. Víc toho nevim, zdravotní problémy snad neměla. Ani nemá... akorát na jednom oku má asi zákal, no docházíme na veterinu, kapeme... proti Otíčkovi ovšem je prakticky bezúdržbová. Tak ji máme za odměnu... Snad to vydrží - ale člověk by za ně dal i ledvinu, kdyby to pomohlo, že jo.

Online barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 20:09

Zina Dadoo 

No jo, určitě měli těch fenek víc. Mě to děsilo, když jsem si představila tolik vrhů...

Isca

Hele je to strašný, Poppy nemá vůbec pud sebezáchovy (asi jako každej buldoček) a šla by i do slona! Teď teda loví ježky, a občas - zvlášť potmě - se stane, že nezareaguju včas... jí je fuk že bude mít hubu jak jehelníček (nebo blechy)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 20:59

barbucha Je to fakt mozne, nas fundlak je Zsoltan od Trojske skaly a chovku maji majitele pres 50 let, vzdycky vic chovnych fen a uz ted jsou zase nekde ve tretine abecedy . Zato fena kopova je Diana. Jsme jedini, co nechavaji jmeno psa dle papiru?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33684 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 21:06

tv

moc se mi stejska po pani cerny máme částečně proskleny venkovní dvere a za nima často hozeny cerny crocsy a mne se vzdycky na úder srdce zda, ze je za dverma a půjde dovnitř

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 21:09
Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 21:48

Jos My jsme měnili. Oficiálně máme Inku, ale to je místní obvoďačka. Chvíli jsme zkoušeli Inu, ta je zase z Nemocnice na kraji města. Nakonec máme Iru.

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 22:29

Potrefenáhusa některý ty zvířátka jsou extra osobnosti

paní černá u vás našla úžasný domov..které kočce se poštěstí mít své vlastní miminko?  A CDK už určitě vás má v pořadníku.

Online bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 22:48

Jos já bych mu to jméno raději nechala, protože vymyslet jméno mi fakt nejde, ale nelíbí se mi - ani nějaká jeho verze.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 23:01

Jos ono záleží na kreativitě chovky  našich jezevčík Jacques (přejmenován na Filipa) by ještě šel, ale představa, jak volám na psa třeba Lady Gago  ale my máme taky Nelu (a to jsme si i mohli jméno nadiktovat, ale žádný schopný nás za dva měsíce nenapadlo, teď už bych věděla, že by to byla Nessie), ale měli jsme vysněnou Týnu  A někteří chovatelé ani na jména neučí, asi bude taky záležet na počtu štěňat, tak pokud ještě na jméno neslyší, řekla bych, že je to jedno.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 18. listopadu 2021 23:08

tv krásný čumáček

a vůbec všechny zdejší kočičky

A jedna kočkopsice do party:

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 00:05

U nás zůstalo jméno Belise, u flatů jsem to měnila, Terk byl třeba Caracass :-))

Online bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 00:20

Pro flata by se mi hrozně líbilo jméno Radovan, ale na oslovování psa mi to už přijde hrozně dlouhé.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33684 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 00:36

Zina leda Karak (ale Terk je nejkrásnější jméno)

pamatujete někdo ještě na tenhle film a Karaka?

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 00:49
Reakce na Jos:

Jsme jedini, co nechavaji jmeno psa dle papiru?

​menili jsme akorat prvnimu psovi. Vsem ostatnim jsme uz vybirali jmeno my (meli jsme zamluvene stene, jeste nez se narodilo).

ale kazdymu se nakonec zkomoli. treba Kvarkovi se rika Škvarek. Hodne trpela dcera, kdyz jsme ji Allowaye prejmenovali na Alíka :)) spic se, myslim, jmenuje Hedvika, ale nikdo mu nerekne jinak, nez Pitzi

Offline notna
Avatar
6520 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 07:28

Jos Máme prvního psa a neměnili jsme. Jmenuje se Dasty. Ale už má těch jmen, který si u nás vysloužil víc, ale to jsou jen takový blbiny, který mi používáme při hovoru o něm, při hře apod. Neslyší na ně.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 08:58

My máme pro Cida minimálně 10 přezdívek a na všechny slyší. Si říkám, že jestli je pravda, že pes se naučí jen omezenej počet slov, tak možná bysme neměli všechny vyplývat na jména  ????

Offline notna
Avatar
6520 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 09:21

Zina Kdoví, jak to s těma povelama je. Dcera jednou z legrace řekla při blbnutí se psem povel Hačí! a on si sednul. Tak zkusila Hají! a on si lehnul Nechápeme to. Občas to zkoušela opakovat a nespletl to. Teď jsem ji dlouho neslyšela to říkat. Musíme vyzkoušet, jestli to ještě furt funguje. Jo, a fungovalo to jen od dcery. na mě čumel jak puk a nic

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 09:39