Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 12:01

notna on si tu smečku prostě rovnou běží rozšířit o nové členy

Offline Sweet Potato
Avatar
34869 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 12:31
Reakce na Dadoo:

Potrefenáhusa ale to je zmatení pojmů. Oni se boji, že pes jim uteče úplně. Že se jim nevrátí. Že zmizí.

To, co píšeš ty, je normální pohodový psi život.

Pravda, někomu to vadí a tak se psem jen po asfaltu. 

​Tohle ovšem vrhá poněkud jiné světlo na tvé původní prohlášení, že všichni tví psi poslouchají na slovo.

Právě jsem tedy zjistila, že na slovo poslouchají i naše kočky. Řeknu "tak slezeš nebo ne!" A ona sleze. Nebo ne.

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 15:47
Reakce na Sweet Potato:

​Právě jsem tedy zjistila, že na slovo poslouchají i naše kočky. Řeknu "tak slezeš nebo ne!" A ona sleze. Nebo ne.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 15:58

Sweet Potato 

Takový normální kočičí život.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 16:34

Sweet Potato Já tlesku a ona sleze nebo ví, že se po tlesknutí zavírá balkón a jdou dovnitř. Zatím na to reagují, ale slov můžu říkat, kolik chci.

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 16:36


Dneska nás v půlce kopce zastavil kurýr se zásilkou z parfu. Nechtělo se mi vracet domů, ani to celou velkou procházku nosit, tak jsem to svěřila kurýrovi číslo dva.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33796 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 16:53

Zina a co to pán nese za novinu?

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 17:01

Potrefenáhusa Quand vient la pluie

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33796 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 17:17

Zina ooo

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 18:48

Krehutka a kdyby Vám to nevadilo, klidně rozepište i verzi pro chůzi na prověšeném vodítku. Zastavování ani změna směru zatím nemá větší efekt... Nebo dělám něco špatně.

Online Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 10. listopadu 2021 21:42

Potrefenáhusa presne

a Elzucka je taky ten kludny pes co je s nami. Ked lezime na gauci, lezi, ked sme na dvore je na dvore a ked ideme na vychadzku ide ale

zo zaciatku taha nevie sa spratat do koze a chvilu trva jym sa ukludni. Nenyslim ze doma na dvore trpi. 

V poskednej dobe nechodime prec casto, mame tu problem s par utekajucimi psami co sa tu poflakuju a neradi by sme aby sa nieco zomlelo. 

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 17:34

Chjo, tak Cid má zas anaplasmózu. Nevím, jestli má smůlu, nebo je těch nakažených klíšťat víc, protože Terk to nikdy neměl a Cid jede už druhý kolo.

Offline moora
Avatar
7570 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 17:41

Zina jsou to svine zakerny! Jak se to u psu leci?

ja dnes dostala vysledky kontrolnich testu na boreliozu a je to horsi, nez pred lecbou :(

Offline Sweet Potato
Avatar
34869 příspěvků moje polička 11. listopadu 2021 18:31

Zina Ouvej. Jak se to vlastně projevuje?

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 12. listopadu 2021 12:45

Sweet Potato Poznává se to docela blbě, u Cida bych to popsala tak, že místo na obvyklých 135 % jel jen na 127 :-). Venku, nebo když se něco děje, je naprosto nemožný to odpozorovat, ale začal doma trochu víc spát na pelechu, což mohlo být přituhnutím venkovních teplot, a když byl rozespalej, tak mi přišel nepatrněj ztuhlej, což mohlo být témtéž. Asi se to pak zhoršuje, ale ten začátek je dost na pomezí intuice (kdy okolí říká "moc toho psa pozoruješ"). Léčí se to nasazením ATB na 4 týdny, když dobere, tak musí znovu na test.

moora Ty jo, to je mi líto, tlapkám moc . A co doktoři navrhují za další postup?

Offline moora
Avatar
7570 příspěvků moje polička 12. listopadu 2021 13:17

Zina to se teprve uvidi, s vysledky me odeslali zpatky na infekcni, takze me ceka dalsi kolo dohadovani s doktorem "pacientka prichazi s napadem"... predpokladam, ze dalsi varka antibiotik

at Cidovi lecba zabere! U psu se borelioza da ockovat, ta anaplasmoza ne :(

Online Janulik03
Avatar
16724 příspěvků moje polička 12. listopadu 2021 19:09

Zina fuha tak bech sa to dobre orelieci

moora pan dr je teda na facku. Takze stale to nemas ok? Uff drzim ti palce

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 10:23

Víkendové, siestové polohy 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 14. listopadu 2021 21:49

Růža se dneska potkala se svou sestrickou Dorisku. Po tatínkovi. 

Doriska už je taky canisterapeutka.

Tak si holky prohrály. To byl rachot!

Prostě bullí hry

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 15. listopadu 2021 01:57
Reakce na Zina:

Sweet Potato Poznává se to docela blbě, u Cida bych to popsala tak, že místo na obvyklých 135 % jel jen na 127 :-). Venku, nebo když se něco děje, je naprosto nemožný to odpozorovat, ale začal doma trochu víc spát na pelechu, což mohlo být přituhnutím venkovních teplot, a když byl rozespalej, tak mi přišel nepatrněj ztuhlej, což mohlo být témtéž. Asi se to pak zhoršuje, ale ten začátek je dost na pomezí intuice (kdy okolí říká "moc toho psa pozoruješ"). Léčí se to nasazením ATB na 4 týdny, když dobere, tak musí znovu na test.

​Uff, tak to je opravdu jenom pro ty, co toho psa dobře znají. Nevím jestli bych to v téhle fázi poznala.. Ať je brzo fit!