Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 16:56

Nezbývá, než doufat. Paní doktorka je šikovná, milá, Piškvorka statečná, zatím ji nic netrápí, tak snad ... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 17:30

whiskas I druhá operace se povedla. Po třetí už to nešlo. Podzim, jaro, podzim.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 17:32

Sweet Potato Díky.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 08. ledna 2019 22:08

whiskas Ách, to mě mrzí, držím palce...

Offline Magráta
Avatar
7770 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 07:59

whiskas to mě mrzí, drž se

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 10:14

Mohučanka Magráta Díky 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 11:08

Stěžuju si, ža na mě zas vyběhla agresivní sousedka. Že tu zas psi minulý týden ve čtvrtek štěkali, prý že od dvou do čtvrt na šest. To sedí, pořídial jsem kvůli ní kameru a fakt tu sem tam blafali (žádnej nonstop řev, ani vytí se ale nekonalo).
A že mi už mi další štěkání ani nehlásí, protože se mnou má trpělivost (to nesedí, prostě nemá co hlásit, mám tu kameru, takže vím, že poslední dva měsíce tu byl dokonalej klid).
A že tohle nebude trpět, co si myslím, že tu nebude bydlet v psinci, že moji psi jsou nevychovaní a rozmazelní a nic neumí! Tentokrát si odpustila vyhodnocení mýho nulovýho přínosu lidstvu, ale stejně teda ... :-((.

Offline dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 11:10
Reakce na Zina:

Stěžuju si, ža na mě zas vyběhla agresivní sousedka. Že tu zas psi minulý týden ve čtvrtek štěkali, prý že od dvou do čtvrt na šest. To sedí, pořídial jsem kvůli ní kameru a fakt tu sem tam blafali (žádnej nonstop řev, ani vytí se ale nekonalo).
A že mi už mi další štěkání ani nehlásí, protože se mnou má trpělivost (to nesedí, prostě nemá co hlásit, mám tu kameru, takže vím, že poslední dva měsíce tu byl dokonalej klid).
A že tohle nebude trpět, co si myslím, že tu nebude bydlet v psinci, že moji psi jsou nevychovaní a rozmazelní a nic neumí! Tentokrát si odpustila vyhodnocení mýho nulovýho přínosu lidstvu, ale stejně teda ... :-((.

​Takže se stěhuje?

Offline Samantha
Avatar
1752 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 11:23

Zina 

Tak ale na tohle nemá sousedka žádnou páku. Soudně nic nezmůže a prý to neřeší ani policajti, a to i když pes štěká v době "nočního klidu". Ale chápu, že to štve obě strany. Kdybys občas slyšela mě, co ječím na psa od sousedů, kterej vříská imrvére od rána do večera , zvláště v létě, kdy musíš mít otevřený okna... ale to neřvu na psa, to řvu na tu situaci   A za sousedy by mě ani nenadlo jít (protože to nemá řešení, jen to stěhování jedné nebo druhé strany).

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 11:40

Samantha u nas v baraku ma jedna zenska taky silene hysterickyho psa, co steka na vsechno, co se pohne, vcetne te sousedky. k tomu ma jeste priserne nevychovany deti, co furt jecej na chodbe. tu rodinu nenavidi celej vchod, ale vime, ze proti nim nic nezmuzem... jednou mi teda ten jejich cokl vlitnul pod auto, kdybych tehdy nezabrzdila, mohla bejt pulka problemu vyresena (omlouvam se citlivejsim povaham:D)

Online Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 11:42

Zina ach jo, moc potlapkávám, asi to žádný řešení nemá, jen dobrej pocit z toho, že víš, že tam neřvou.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 11:45

razorblade já měla takhle uřvaný sousedy ve vedlejším domě, jenže jejich terasa, kde byli v létě furt, sousedila s mým oknem, strašný to bylo moc, ječeli od rána do večera, měli dvě předškolní děti, ale to jsem věděla uplně všechno, jak se jmenujou, co bude holčička dělat, až vyroste, co maj k obědu - děti byli na terase a pani na ně hulákala z bytu od plotny, nebo když si hráli na zahradě ve vnitrobloku, normálně na ně řvala z okna jako někde na zahradě na vesnici. Bylo to strašně otravný, přes léto tam byli do noci, kdy rodiče grilovali a pařili...

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 12:32

Potrefenáhusa Kamera je dobrá, když vím, že tu byl 2 měsíce svatej klid, tak že tu jedno odpoledne blafali, nepovažuju za velkou tragédii, nakonec štěkají mi v mým vlastním domě, že jo.

Samantha Já vím, že nemá páku, ani kdybych byla v bytě, by to nepřekročilo hygienickou normu, aby se tím někdo zabýval, navíc to bylo ve dvě odpoledne. Ale jsme v řadovce a ty sousedský vztahy jsou důležitý, ráda bych je měla dobrý, na paní se mám asi naučit, že někdy toho nejde prostě dosáhnout. 

dzizisketa Nestěhuje, ono je jí už přes 70, tak to ani moc nehrozí.

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 14:54

Zina Ne, s nekterejma lidma to proste fakt nejde 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 14:56

když je někdo strašně krásnej a projdou mu i věci, co by jiným neprošly

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 14:58

Ja mam v porovnani se Zinou jen mirnou stiznost na to, ze Chico vecer nenapadne propasoval do postele () sve milovane uzene praseci ucho - nebo tedy lepe receno to, co z nej po celovecernim ohryzavani zbylo. V loznici to ted voni jako v reznictvi...

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 14:59

MP Marge Budete mít voňavé sny

Offline MP Marge
Avatar
5742 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 15:01

Sweet Potato No ja se rano probudila a hned dostala hlad 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33716 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 15:01

MP Marge řeznictví je dobrý, mně to smrdí jak kafilerka

Online 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 09. ledna 2019 15:06

Potrefenáhusa mne se libi, jak sporadane sedi na tom prostirku:D nic mu neprecuhuje!