Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline MP Marge
Avatar
5712 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 22:42

Kokoska A znicil!? 

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 22:46

Ešte dnes ráno sme tiež mali bieleho psa (ten vpravo)... potom prišla návšteva 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 23:14

Wanda von Dunajew Jeminku to sú zlatíčka 

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 23:25

MP Marge No jasně že ne, krtek tam tak bude čekat! Jen pes strašně hrabal a nadával.

Offline tarra
Avatar
284 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 23:27

Dneska jsem na zahradě na hrušce pozorovala jednoho dravého hodovníka. Fotky jsou dost blbé, je to foceno z okna (dost nemytého)...bála jsem se, že ho otevřením vyruším. Googlila jsem, jaký dravec by to mohl být, tipuju to na krahujce, nebo něco jiného?...jen doufám, že mi pod tou hruškou nenechal zbytek toho oběda

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 23:27

Wanda von Dunajew Tak to už je vyšší level úpravy   

Offline MP Marge
Avatar
5712 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 23:32
Reakce na Kokoska:

MP Marge No jasně že ne, krtek tam tak bude čekat! Jen pes strašně hrabal a nadával.

Tak to Chico mel prece jen s listim vetsi uspech - peknym par listum ukazal, zac je toho loket 

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 23:35

MP Marge statečný pejsek!

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 23:45

Myš umí dělat mrtvou, že? 

Ráno šramot na zahradě, tam vidím kocoura, jak se po kočičím způsobu zabavuje s myškou a tři metry od něj způsobně seděla kočka a sledovala to divadlo...Byli celou nic venku, takže pak nechali myš na parapetu a šli dovnitř na kapsičku a spinkat (). Určitě tam ležela dobrou hodinu a půl a vypadala úplně zcepenělá, ale když jsem ji chtěla odklidit po návratu z procházky, byla fuč...

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 23:47

Potrefenáhusa to je teda opravdu kočka Chlupatá s velkým CH! 

Offline Friga
Avatar
1565 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 09:53

MP Marge Friga taky lovi listi!  Skoci po listu sipku a pak s nim ukazkove zatrepe  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 10:16

Mohučanka buď se probrala, nebo ji odneslo něco jiného než kočky:D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 10:18
Reakce na Jiná Realita:

wtf?

"majitelka svoje pejsky opravdu moc miluje. proto si je s sebou vzala do prahy. a protože má jen malou garsonku, vyrobila jim naprosto boží kotec, je v něm úplná tma, je otočený do nejtemnějšího koutu bytu, a tam je zavírá jen na noc a když je v práci (= jsou tam minimálně tak 13-14 hodin denně), mezitím, protože je moc moc miluje, je třikrát vyvenčí."

na ty fotky se koukněte, já jsem teda asi přecitlivělá, ale mně to přijde jako fakt úchylný úlet, zejména když vidím, že byt je ještě úplně nový, ale vrátka té kobky jsou už úplně okousaná...

​strašný

Offline Kokoska
Avatar
28242 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 10:58

viktorka_od splavu hlavně nechápu, proč si pořizuje psy někdo, komu vadí jejich pohyb po bytě. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 11:16

Kokoska 

já nechápu u té ženské nic. jaký "psí interiér". náš pes, i kdyby byl doma úplně sám, bude prostě ležet (na gauči, hajzlík jeden), koukat z okna, lemrovat sem a tam. nevidím důvod, proč bych ho měla zavřít třeba do sklepa. a už vůbec ne na noc. proč je tam zavírá v noci? lezou jí do postele? tak si je měla vychovat, když je prej tak miluje, nebo si měla dát mříž na tu svoji postel, jak psal někdo do komentářů.

nějaký kotec v bytě chápu, pokud je doma malinké dítě, nebo po dobu nějakých návštěv, které psa nemusí, nebo tak.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 11:22

Kokoska Ono sa stane, že pes začne ničiť nábytok prípadne iné veci v byte, ale aj tak toto nepovažujem za dobre riešenie,že tam psy nemajú denne svetlo, vzduch tam asi tiež nič moc, nevidia okolo seba, no proste pivnica hej. A prečo tam sú aj v noci to nerozumiem.

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 11:51

Jiná Realita Je to strašné, ja by som svojho psa do niečoho takého v živote nezavrela. Nie každý pes nutne berie klietku ako trest, ak ho na ňu človek správne privykne, ale tie okúsané mreže hovoria za všetko... 

A ľudia, ktorým pes ničí byt, vyje apod. a musia ho preto zavierať do klietky si mali predovšetkým poriadne rozmyslieť vopred výber plemena a či je vhodné k ich životnému štýlu. Zrovna pred pár dňami na FB som zahliadla niekoho zdieľať, že sa rodinka snaží zbaviť výmaráka, cca ročného, pretože im demoluje byt, napriek tomu, že sa mu vraj "dostatočne venujú"  

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 12:08

Wanda von Dunajew Známa si vzala psa z útulku a musela meniť vchodové dvere. Radila sa ľade rade, nepomáhal kong, krabičky ani iné logické alebo zábavné veci ktoré by ho od demolovania mali odpútať, ale nikdy by sa ho nezbavila.Je to fakt frustrujúce keď pes ničí vybavenie ale psa by som sa nikdy nezbavila. Nechápem to. Mne začal Percy žrať korkové podložky pod pohár tak som dnes išla kúpiť kameru cez ktorú na neho môžem rozprávať. Som zvedavá a zároveň sa bojím,čo uvidím že robia keď sú doma sami,našťastie za tie roky čo sme spolu som vyhadzovala len jeden poang ,koberec a pár drobností. Všetko keď bola Amy šteňa, tam sa to demolovanie trochu očakáva. Spomínaného vymaraka je mi ľúto.

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 12:25

paktofonika asi tak, hlavne sú psi, u ktorých to demolovanie nastane v určitej fáze, napr puberta a potom ustane. Ročný pes zďaleka ešte nie je "hotový"... ak ho dajú preč, tak z toho bude akurát mať v hlave strašný guláš. Ak bude mať šťastie, tak sa ho ujme niekto rozumný, kto ho to buď odnaučí alebo sa s tým zmieri. Ono to samozrejme nie vždy je jednoduché, že stačí psa zabaviť alebo unaviť.

U nás tiež žiadna dráma, odnieslo to akurát pár kvetináčov.. topánky si rád vezme, ale žiadnu nikdy nezničil našťastie.

Offline RoSa
Avatar
8193 příspěvků moje polička 24. listopadu 2018 14:09

paktofonika

Ronýsek ze začátku nějakou dobu plakal když jsem odešla (i třeba na hodinu!)... před odchodem jsem se teda vždycky spojila přes skype s mamkou a ona mu po dobu mé nepřítomnosti četla pohádky!