Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 15:09

Potrefenáhusa A fungovalo "nečum"? :-) Německej rufíček je taky pěknej.

My jsme zas nosili, respektive Cid nosil, já bohužel přebírala, o víkendu kachnu (mrtvou). Už jsme to zkoušeli minule, to ale byla v ponožce, tentokrát šla ponožka dolů a přinesl ji dost vzorně, měla jsem radost. Akorát když jsem od něj tu mrtvolku brala, tak jsem si zas říkala, že chtít to po mně nějak chlap, tak by špadně dopadnul. Ale jak jde o blaho pejska, tak to je samozřejmě jiná :-D.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33664 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 15:14

Zina Kachna dobrý...já se děsim chvíle, kdy tu kost přinese i s botou...

(Rufík se naštěstí tváří, že by takovej humus nevzal do huby)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33664 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 15:15

Zina nečum funguje super (já už to dělám dlouho, že ho posazuju tak, aby na toho druhýho čokla neviděl, vono to člověka i napadne samotnýho :-D A příště kdyžtak zkusim ten jídelák :-D)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33664 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 15:20

Včera jsme museli brodit, to bylo hodně velký neštěstí. Je to fakt pouštní liška, myje se radši v písku.

Offline Samantha
Avatar
1710 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 15:41

Zina 

OT , teda sry, kouzlo nechtěného 

to přirovnání mne smetlo: chtít po mně nějakej chlap, abych od něj odebrala mrtvého ptáka...

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 16:18

baltik Ja som začala takisto dávať Bravecto takisto ako liek. Aj som špekulovala niečo prírodné ale tak ako písala viktorka_od splavu desím sa toho že niečo prinesú domov. Ako kliešťa ešte dajme tomu ale blchy by som psychicky nedala. To ja som za Bravecto rada, nikdy som žiadneho kliešťa zo psa nedávala, ani živého ani mŕtveho. Ilúzie si nerobím, aj taká odčervovačka nieje žiaden cukrík,očkovanie detto,v niektorých krmivách sú tiež zaujímavé zložky ktoré pes žere denne. Ako rada by som bola bez toho ale buď psy s pánom na psychine alebo pan v pohode a psy dúfam tiež. 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 16:23

Samantha mno :-D, prostě chlapi mají smůlu :-D

paktofonika Pán v pohodě je určitě nejdůležitější :-). A odčervováky taky nemám ráda. Četla jsem vyjádření nějakého veta, že je to občasné podávání na houby, že to zabije dospělce, ale ne larvy. A že správný postup by měl být odnést jednou za čas vzorek trusu na rozbor a podle toho, jak dopadne, buď léčit cíleně, nebo když je to ok a nic se nenajde, neléčit vůbec. Ale tam jsme teda ještě nedospěla. Co mě zaujalo - většinou se prý při tom rozboru u dospělých psů nic nenajde.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33664 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 16:28

paktofonika mně blechy až zas tak nevaděj, i když ty zástupy, co mi lezly po kočičce, jsem teda taky nedávala, ale strašně, strašně se štítim klíšťat, a že jsem jich za svuj život vyndala ze psa určitě už stovky. Kdyby šlo jenom o blechy, tak snad ani nic nepoužívám, až při nějakým větším zablešení, ale ty klíšťata fakt bléééé

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 16:32

Zina No ja som to videla teraz na for pets, tam bol stánok kde dávali zadarmo tie kelímky na trus, niekto to dával na instastories. Ako možno jedného dňa k tomu dospejem to sa mi zdá v pohode. Tuším pani hovorila že raz za pol roka stačí alebo v prípade pochybnosti. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:06

Tak pacientku nám ještě nevydali, protože musí zůstat o něco déle na kapačkách. Operace prý byla dost náročná (útvar byl přirostlý k břišní stěně) a hlavně skoro na poslední chvíli, neb hrozila perforace. Zítra jedeme opět na kapačky a máme počítat s tím, že stehy se budou vyndávat až za cca tři týdny, z čehož Piškva určitě nadšená nebude. Nádor byl prý na 99% zhoubný a nemá tedy ani smysl dělat histologii, můžeme jen doufat, že si tady s námi užije ještě dlouho.

Už se na ni moc těším, ale je mi jasné, že aktuálně zrovna veselá nebude.

Děkuji všem , i jménem Piškvorky, za držení všeho možného .

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:23

Držím rekonvalescentce palce i nadále! Snad je celé to svinstvo venku a další ať se jí vyhýbá obloukem, a rány ať se jí dobře hojí!

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:28

Prosperina  už se nemohu dočkat, až ji uvidím, berušku malou (jedeme pro ni v 19.30). A moc děkujeme za další přání .

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:36

whiskas Moc na Piškvorku a na vás myslím. Snad se rána brzy zahojí a ještě spolu i s maminkou užijete hodně radosti. 

Offline 999
Avatar
17542 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:37

whiskas Držím palce, ať už je to jenom dobré...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:58

Bledule I s tatínkem  - by se cítil odstrčen. Pardon, nemohla jsem si pomoci, to asi tou úlevou.

A děkujeme. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 17:58

999 Děkuji .

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 18:16

whiskas Samozřejmě.

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 18:30
Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 18:47

Sweet Potato 

Hlavně, ať už je doma. Už za chvíli vyrážíme ... 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. dubna 2018 20:10

whiskas vsechny singapurske packy drzi