Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 21:33
Reakce na whiskas:

Potrefenáhusa Asi máš pravdu, ona není zlá, sama má psa .. Ale občas mě překvapí, kolik lidí bere zvíře, "jen" jako zvíře. Snad mi rozumíš .

​Já teda ještě přidám, že hodně lidí nemá rádo kočky, i když sami mají psa. Psa by "jen" jako zvíře nebrali, ale kočku ano. Možná to bude tenhle případ. Naše sousedka o kočkách mluví jako o spotřebním zboží, to cituji, i o těch svých. Psa má už spoustu let a chová se k němu moc hezky.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 21:36

dynda Spotřební zboží ? Strašné.

Ja ti dám spotřebák .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 21:37
Reakce na dynda:

A z jiného soudku, CDK se nám pokouší přidělit invalidu, který dříve jen sem tam proběhl zahradou. Teď se nám chodí vyvalovat za dveře. Muž říká, že mi hraje na city. Je fakt, že kdyby měl kompletní sadu končetin, prostě bych ho hnala, takhle už uvažujeme o tom, že ho necháme kastrovat. Se to ve mně pere.

​Pere se to v tobě? Myslím si, že tě "ukecá" .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 21:47
Reakce na Bowle:

Dalia jezevčíci a jejich ohrnuté uši 

 

Online Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 21:55
Reakce na dynda:

A z jiného soudku, CDK se nám pokouší přidělit invalidu, který dříve jen sem tam proběhl zahradou. Teď se nám chodí vyvalovat za dveře. Muž říká, že mi hraje na city. Je fakt, že kdyby měl kompletní sadu končetin, prostě bych ho hnala, takhle už uvažujeme o tom, že ho necháme kastrovat. Se to ve mně pere.

 mušíte! Chudáček lichonohej..

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 21:56

whiskas

Ta druhá konzultace byl skvělý nápad. Taky jsem si v duchu říkala, jak může doktor jen tak říct, že je to zhoubné. Jako určitě mají zkušenosti a statistiku, ale... Já našeho kocoura už několikrát oplakala a třeba poprvé to bylo vyloženě kvůli tomu, že nezkušený doktor koukal na zranění stylem takhle poraněný zvíře, pojďte se všichni podívat, co s tím uděláme? S tím se nic dělat nedá. Nakonec to dobře dopadlo a za cca 10 dní byl Garf zase jako novej.

Offline dynda
Avatar
7250 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 22:04

Ounz 

Toho se právě bojím, že mušíme. To jsou hrozný ironie osudu tohle. Před lety jsem jela do útulku pro trojbarevku a něco černýho, přijela jsem se dvěma černobílýma. Na černou kočku si myslím léta letoucí a zrovna já dostanu trojnožku s tákovouhle palicí. Jako kdybysme neměli kocoura psychopata, kterej už teď to špatně nese, moc bych neváhala. Tu trojbarevku už si nepřeju a vůbec už nemám žádné kočičí preference, vždycky se to nějak divně zaonačí.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 22:15

dynda Já nechci nikomu křivdit, třeba má vážně tolik zkušeností (pan doktor je moc příjemný), ale tonoucí se stébla chytá a i ze svého pohledu, kdyby šo o člověka, postupovala bych stejně, chtěla bych slyšet více názorů.

Online Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 22:17

dynda já to znám no  ale černý kočky... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 22:34

whiskas To je dobře, čím dříve, tím lépe.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 22:37

dynda S těmi přáními opatrně. Já si takhle před časem přála koťátko..

A to ještě jeden asistent chybí 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 22:44

Dadoo Co dělají naše (tedy téměř shodné) dvě kočky u tebe? Asi "šly na lepší" .

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. dubna 2018 22:45

Sweet Potato Přesně to jsem si řekla, že každý den může hrát roli. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 07:19

whiskas Super že si vyhľadala aj iného vet. pretože prístup toho druhého sa mi zdá profesionálnejší. Držím silno palce 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 07:21
Reakce na dynda:

A z jiného soudku, CDK se nám pokouší přidělit invalidu, který dříve jen sem tam proběhl zahradou. Teď se nám chodí vyvalovat za dveře. Muž říká, že mi hraje na city. Je fakt, že kdyby měl kompletní sadu končetin, prostě bych ho hnala, takhle už uvažujeme o tom, že ho necháme kastrovat. Se to ve mně pere.

​Chudáčik malinký. No našťastie si vás našiel.  Verím že hnať ho nebudete. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 07:34

Máte niekto tip na dovolenku so psom v strednej Európe? Mala by tam byť voda a kľud, nie príliš teplo. Napadli ma Alpy ale nieje tam v lete veľa turistov? Alebo ma napadlo Baltské more? Ako keby som mala ísť sama tak viem hneď ale so psami som nikdy na dovolenke nebola. Kam chodíte v lete? Kolegyňa mi poradila Chorvátsko, ale nič konkrétne tam asi skôr vnútrozemie. 

Offline dzizisketa
Avatar
7444 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 07:51

paktofonika 

Zkus pohledat na lesemsepsem, mají web i fb. Ti se psem cestují do zahraničí. My se zdržujeme jen u nás v ČR.

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 07:52

paktofonika já přemýšlím že se psem zkusím lago di garda a pak bych pokračovala teda dál, ale myslím, že tam je od všeho něco a dá se tam pobýt i déle. Odmítám ho kamkoliv vláčet letadlem.

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 07:54

paktofonika ja muzu vsema deseti doporucit Rujanu, krasne plaze, i urcene pro psy, teplo primerene, moc se nam tam libilo

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 20. dubna 2018 07:55

paktofonika muzu dat tip na pes-friendly apartman v chorvatsku (rab). Ale je to spis na valeni u more, mozna prochazky, nevim jak moc jste akcni. Pokud zajima, dej vedet sz.