GoT

17. srpna 2017 10:06
Amun
Avatar
17. srpna 2017 12:04
Reakce na Karoleena:

Mne to v tom serialu prave nejak uniklo. Modre oci maji uplne vsichni, ne? A nekteri teda zustanou jakz takz pohromade jako white walkers a nekteri jenom chodici mrtvoly? Ja si to uz nepamatuju, ale neprobrala se jim nejaka mrtvola primo v hradu nocni hlidky? Jsem prave premyslela, jestli ten plan dovest white walkera az k cersei, nemuze vyustit v to, ze cele Kings Landing bude plne zombieku :D

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 12:22
Reakce na Amun:

No, to jo, modrý očka mají pak nakonec všichni, ale white walkers jsou v podstatě taková svébytná málopočetná rasa, o které se toho moc neví, jak se vlastně reprodukujou, jediná známá možnost je ta, kterou v seriálu ukázali, tzn. transformace Crasterových novorozeňat. A white walkers jsou ti, kteří jdou zabít jedině tím obsidiánem. Řadoví nemrtváci jsou prostě jen nemrtváci, jejich kříšení si řídí white walkers jaksi vzdáleně, na to fakt stačí umřít za zdí, a zabít se dají nejefektivněji tak, že je někdo podpálí. A podle mě teda není ta jejich nemrtvost nakažlivá, aspoň v knížce to tak myslím bylo, že to, že někoho zranil/zabil nemrtvej ještě neznamenalo, že by se on sám pak stal nemrtvým, byla tam potřeba ta křísící akce od white walkers.

Amun
Avatar
17. srpna 2017 12:26
Reakce na Karoleena:

Ja prave myslela, ze oni se snazi chytit primo white walkera. Diky moc za vysvetleni, nedavno mi doslo, ze je to vlastne uz tri roky, co jsem videla prvni serii. Neskutecne, jak to utika :D

Online razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 12:40
Reakce na mitford sister:

plne te chapu a souhlasim. ja osobne bych prezila zimu snad i jen ve svetru a bez kozesiny, ale od konce zari do zacatku kvetna je cepice nutnost. a to neziju za zdi! :D

Online razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 12:42
Reakce na Amun:

Priznavam, ze uplne nemuzu vystat Aryu. Prijde mi, ze se chova jako na drogach, vadi mi i ton jejiho hlasu. Naopak mam strasne rada Sansu, uz od prvni serie. A jsem docela zvedava, co chce Arya delat s tim dopisem, co nastrazil Malicek.

Jinak by me hrozne zajimalo - white walker se z cloveka stane automaticky, nebo ho musi vskrisit nocni kral? Nebo musite proste umrit za zdi? 

ja vim, co se stane, ja vim! :D jezis :D ale aryu mam rada, je to sice kladna postava, ale nerozpakuje se vrazdit, to se mi libi

Amun
Avatar
17. srpna 2017 12:48
Reakce na razorblade:

Tak to hlavne nerikej :D ja si to napeti uzivam :D

ehm, ja se priznam, ze Arya je jedna z "kladnych" postav, kterou bych fakt rada videla odstranenou 

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 13:16
Reakce na Amun:

Na Ary nesahat. Byla to divoká svéhlavá holčička, ale vlivem okolností je z ní dokonalý superhrdina (a ten nemusí být úplný klaďas). Rozhodla se, že nebude oběť a hybatel. Moc bych jí přála, aby natočili její setkání s Jonem nějak šťastně. A nebylo to rozpačité jako s Branem.

Offline Vilemina
Avatar
2267 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 13:19
Reakce na razorblade:

Neříkej to, prosím!!!! Masochisticky lezu do tohohle vlákna, ale úplně nechci před pondělkem vědět všechno. Moji oblíbení - Tyrion, Davos, nakonec i Jon. Dany mě někdy vysloveně s... A souhlas - Bran je asi nejmíň oblíbená postava. A tahle série tak nějak odsejpá, jak se to všechno blíží k závěru!

P.s. Arya byla má velmi oblíbená, ale teď je , nevím jak to nazvat, takovej trochu robot bez citu (není divu, že?)

Online razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 13:47
Reakce na Malvin:

rozpacity setkani s branem musi mit kazdej, bran je fakt desnej picus. jedina jeho uloha tam je, aby rekl snehovi, kdo vlastne je. jinak by mohl pojit a nikomu (hlavne mne :D) by nechybel

Amun
Avatar
17. srpna 2017 14:55
Reakce na razorblade:

 jsem zvedava, jestli mu to vubec rekne. Uz bych se tam nedivila nicemu :D 

Offline Grizzlin
Avatar
120 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 16:27
Reakce na Amun:

Tak to hlavne nerikej :D ja si to napeti uzivam :D

ehm, ja se priznam, ze Arya je jedna z "kladnych" postav, kterou bych fakt rada videla odstranenou 

Jé, tady už je taky GoT diskuze. Vlastně to byl jeden z mála důvodů, proč jsem byla ještě na MP.

U Aryi by se mi líbilo, kdyby se wargovala do Nymerie a zůstala v jejím těle už nadobro - ani mrtvá, ani člověk. Ale vzhledem k tomu, že v seriálu warguje ze Starčat asi jenom Bran, tak nic. Jako postava visí Arya někde ve vzduchoprázdnu: na běžný rodinný život je moc psycho a na asasínku bez tváře očividně nemá.

Každopádně nás letos čeká asi opět flashback, na který se hrozně těším

Online brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 21:39

Mám ráda ty "vedlejší" postavy jako je Davos, Tormund, Jorah. Z ženských absolutně nemusím Dany, Cersei, Cat (jen si na ni vzpomenu, otvírá se mi kudla v kapse), ani Margaery nemusím. Vlastně mám ráda jen babču Ollenu, Oshu a Ashu a teda docela fandím Sanse a doufám, že přestane být taková slépka.

No a slabost mám pro knižního Jaimeho s vizáží toho seriálového

Offline coralline
Avatar
2156 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 22:14
Reakce na razorblade:

nereknu  snow ani dany to ale nejsou, ty vlastne vubec nemam rada, protoze jsou to nechutny kladasove 

Cersei? Upřímně doufám že Cersei.

Jak to teď mám vydržet tejden a půl?

Online razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 23:09
Reakce na coralline:

Co jsem cetla ten spoil k sedmymu dilu, tak cersei bude mit zajimavej osud, kterej se vyjasni az v osmy serii. To bude zas rok a pul cekani....

Online razorblade
Avatar
8176 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 23:12

No, uz se tesim, az se tady sejdeme prespristi pondeli vecer :D

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 15:29
Reakce na mitford sister:

kopíruju ze svého fb status o tom, co mě z praktického hlediska už dlouho míchá, tak to chci ventilovat i tady, když už je tu na to vlákno:

proč proboha jsou všichni hin z toho, že 'winter has come', a nikoho nenapadne vzít si čepici?! (ani na vejletě za tu posranou zeď, jako fakt?)

Ha, zrovna o tom čtu článek! :)

Kit Harington, Game of Thrones’s King of the North, reveals the reason he doesn’t wear a hat has, in fact, been “a big, big question” on set. When filming in Iceland, and climates of similar severity, Harington is reported to have requested a hat, but as it is “very difficult when you’re filming people in that environment, to differentiate between people’s faces,” a piece of warm headgear was unfortunately vetoed.

Amun
Avatar
18. srpna 2017 17:53
Reakce na razorblade:

To ja taky, nemuzu se dockat :D Kolik dilu ma vlastne tahle serie mit?

Jinak pri vzpominkach na strae casy, strasne mi chybi Margaery, mela jsem ji fakt rada :D a docela by me zajimalo, jestli ona a Olenna v knize (pokud vyjde) budou mit jiny osud.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 18:42

Ach jo, zrovna jsem dokoukala ten leaknutej předposlední díl a su z toho úplně vyřízená, přestože jsem si všechny ty brutály, co se tam odehrály (až na ten poslední předtitulkovej - OMG!!! ) spoilnula. A furt mi není jasný, jak tohle všecko skončí, dyť z toho se snad nedá ani nijak scénáristicky vybruslit, jedině prostě všechny nechat vymřít...

Offline coralline
Avatar
2156 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 18:51
Reakce na razorblade:

Tak nic no Mně teda bylo jasný, že ji ještě nemůžou nechat umřít. Kdo by pak byl hlavní lidskej záporák. Ale doufám, že jednou si to vyžere.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 18. srpna 2017 20:21
Reakce na Malvin:

Přesně na to jsem včera při sledování šestky myslela. Navlečeni v kožešinách od špičky po patu. A ani jedna čepice nebo kápě

Jinak moje oblíbená čtyřka je Arya, Jon, Jaimie a Davos. A v této řadě mne baví Euron. Dany mi nevadí. Někdy mi její božský komplex leze na nervy a ve Svobodných městech byly scény s ní k nepřečkání, ale co odtáhla konečně na sever, tak dobrý. Vlastně asi na každé postavě je něco, co se mi na ni líbí a čím mne užírá. Ani by mi nevadilo, kdyby zvítězila nakonec Cersei. 

Nejméně mám ráda Brana. 

Gendry kápi měl - asi je to tím, že je z jihu, seveřani jsou zocelení 

Jinak bych se k Vám sdovolenímt aky přidala, GoT žeru, jak knížky tak seriál (kde už jsem se smířila s tím, že je to prostě jiná, zjednodušená verze a jen si ho vychutnávám bez šílení and odchylkama od knih). Jo a taky se přiznám, že mě teda byli Jon Snow a Daenerys vždycky sympatičtí (už při čtení knih, i když teda dění v Mereenu mě k smrti nudilo), já jsem holt na ty klaďase Ale mezi top 5 bych řadila i Tyriona, Ohaře a Aryu...... No a davos by se někam taky vešel