Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. července 2017 12:25
Reakce na Krehutka:

No to ja by som vyrazila rovno za 0zero7 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. července 2017 12:26
Reakce na paktofonika:

Tam bych jezdila na velmi dlouhou dovolenou .

Amun
Avatar
31. července 2017 12:27
Reakce na paktofonika:

po praci jit domu??  Kdybych mela 35 stupnu, tak po praci jedu kamkoli, kde je vic nez kaluz vody  lidi vy si nevazite dobreho pocasi

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 31. července 2017 12:28
Reakce na paktofonika:

chúďatko. To ja si to zasa strašne užívam, jediné, čo mi vadí, že musím byť v práci, a nemôžem byť vonku. A to mám v práci klímu. Ale zatiaľ ju nepoužívam

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 31. července 2017 12:29
Reakce na Amun:

presne, dnes po práci na bicykel, zajtra po práci na kúpalisko. Juchú

Amun
Avatar
31. července 2017 12:31
Reakce na betsey:

a studeny drink do ruky  vezmi me s sebou

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. července 2017 12:32
Reakce na betsey:

No ty si dobrá, ja by som na bicykli pošla už po prvom kilometri. Neopaľujem sa a pobyt na takom slnku mi fakt nerobí dobre. Mám takú miernu alergiu na slnko, hneď ma začne svrbieť celé telo, bolí ma z neho hlava, no nieje to dobré. 

A tak si sťažujem sama na seba, že dokážem normálne fungovať od 10 do 25 stupňov Celzia. Ja sa asi naozaj presťahujem za 0zero7 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. července 2017 12:33
Reakce na Amun:

Ale vážíme. Jen se rozcházíme v definici "dobrého počasí". Obzvlášť u nás na moravské Sahaře.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. července 2017 12:36
Reakce na Amun:

No áno chodím z práce rovno domov. Za prvé ma tam čaká pes a za druhé si radšej budem čítať knihu v chladnom byte(to našťastie je). Každý to má ináč no. 

Amun
Avatar
31. července 2017 12:40
Reakce na Krehutka:

moravska sahara  ja se proste minula zemi, opravdu bych preferovala klidne 40 stupnu, nez to, co mam ted - tj leto, ktere trva cca 3 tydny rocne. Ani nevim, kde se ten muj plan zit trvale na jihu, vlastne tak zvrtnul :D

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 31. července 2017 12:40
Reakce na paktofonika:

ja som musela byť v minulom živote asi jašterica, aj pri 35 stupňoch sa dokážem s rozkošou vyhrievať na slnku. Ale chápem, že nie každý to tak má. A ďalšia vec je, že u nás je predsa len o pár stupňov menej, tých 50 km smerom na sever je cítiť

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 31. července 2017 13:41
Reakce na Mutziputzi:

Máma nás celý dětsví mazala olivovym olejem a já v tom pokračuju i přes veškerou osvětu a kosmetickou a farma lobby, asi už u toho zůstanu

ja ted v Recku vyzkousela kokosovy olej a je to super.Vubec sem se nespalila,jen hezky opalila.Zada sem nemela namazane a vecer lehce palila kuze kde byl olej vubec nic.Sice clovek trochu voni jak vanocni cukrovi,ale kuze je krasne hebka.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 31. července 2017 14:47
Reakce na Mutziputzi:

Já mám teda normální, dovoluji si tvrdit že i majetnou, vůbec si neumím představit podobný věci řešit nebo spíš takhle neřešit. U nás taky samozřejmě semtam vzniklo "něco", ale prostě ten koho se to týká se pregnantně vyjádří a druhá strana adekvátně nebo neadekvátně reaguje, ale prostě se všechno vždycky vyřešilo, nikdo nemá zájem na tom někoho vydírat nebo se někomu vyhejbat a řešit p*čoviny, asi si prostě  (bacha patos) vážíme života, to řeší spoustu potenciálních konfliktů.

Heheee...to som si myslela aj ja...kým otec, resp. aby som bola presnejšia jeho manželka nezačali teraz riešiť prosímpekne záveť. A to pritom sú obaja pomerne mladí, niečo po 60-tke.

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 31. července 2017 14:49
Reakce na barbucha:

Odporúčam niečo takéto, majú to v X detských obchodoch, aj zvlášť tričko, väčšinou býva uvedené aj SPF.

http://www.nextdirect.com/sk/sk/g21506s3#166751

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 31. července 2017 14:59
Reakce na slniecko:

no mě to bohužel v těch cca 65 zas tak předčasný nepřijde

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. července 2017 15:00
Reakce na slniecko:

Já mám do 60 hodně daleko a závěť mám už víc než rok sepsanou.

Amun
Avatar
31. července 2017 15:02
Reakce na slniecko:

Ja i muj pritel uz oba mame zavet, je mi 25. Taktez mame zivotni pojisteni :D

Uprimne, jednu z finalnich ran nasi kdysi funkcni rodine zasadila prave chybejici zavet. Jakkoli je to smutne. A treba co obcas zminovali znami, tak chybejici zavet opravdu muze docela zamichat zivoty pozustalych. Jedna moje kolegyne musela "z vlastniho domu" vyplacet svou sestrinici, ktera se na scene objevila po 15 letech, kdyz zjistila, ze se dedi po dedovi. Pritom by stacilo malo, a nemuselo se to stat.

Ale chapu, ze ne vzdy je to na miste. Do rodiny znameho se prizenil priserny buran s holym zadkem, a nejenze porad resi majetek, co jeho zena jednou zdedi, ale dokonce zasel za svym tchanem a rovnou se ho zeptal, jak chce byt pohrben a kde :D prorazila bych ho dvermi zmetka

Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 31. července 2017 15:08
Reakce na Potrefenáhusa:

hele, na tyhle křivdy se fakt vykašli, ber to tak, že rodiče prostě dělali, co jim v tu chvíli přišlo nejlepší. Tohle se najde u všech. Prostě i rodiče jsou lidi, co dělají chyby, ze kterých se potom někdy poučej, někdy ne. Pro mě bylo tohle dost zásadní zjištění, že rodiče nejsou všemocní, nemají vždycky pravdu, nemusí je člověk ve všem poslechnout a kor jak stárnou (a my s nima), tak se někdy role můžou i dost obrátit.

Pod tohle bych se podepsala, dost sem si s tím taky zabojovala. Ale problém je, že ten rodič někdy narozdíl od toho dítěte na tu možnost, že by nemusel mít ve všem pravdu, nějak nepřijde..

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 31. července 2017 15:19

Ako chápem rozumnosť usporiadania vecí čo najskôr. Ja som napríklad dosť chcela aj predmanželskú zmluvu.

Ale tu je dôvodom spísania závete fakt, že otcova manželka si zrátala, že ak by zomrela skôr ako otec, tak by jej deti prišli "skrátka". Takže teraz sme pre istotu kompletne vydedení my s bratom s tým, že ona sa s nami určite potom spravodlivo vyrovná .

No....naši partneri to berú horšie ako ja s bratom, obaja sme presvedčení, že otec nech si so svojím robí čo chce a ak by chcel aj svoje peniaze podpáliť v krbe jeho vec, trochu horšie je to už s našimi partnermi, ktorí tak nejak nevedia prehltnúť, že je to voči nám nespravodlivé. Môjho muža aj chápem, už bol takto v rodine "obabraný" dvakrát, vždy dosť nečakane a hovorí, že ten hlavný problém ani nie je v majetku, ale v tom prehltnúť ten podraz od najbližších.

Ja mám akurát ľahký des z toho, že je to zdravotná sestra s prístupom k všeličomu, ale to už si sama hovorím, že som paranoidná a navrch otec ešte zarába, tak snáď minimálne dovtedy je v bezpečí.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 31. července 2017 15:27
Reakce na Ounz:

snad staci kdyz clovek prijde na to, ze svuj zivot zije sam za sebe. a kouka dopredu aby s tim neco delal a nerochna se co by bylo kdyby. jak si s tim poradi rodice to je nejlip nechat na nich:-)