Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 11. června 2017 13:06
Reakce na Zarinya:

No, já si taky nepřijdu jak nesnášenlivá megera (někdo nemusí tenhle názor sdílet, ale), ale arogance a bezohlednost mi vadí. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. června 2017 13:08
Reakce na prokera:

ja vetsinou taky rikam,ale tady nebylo jisty jestli by mi rozumela.:-/Dle vyzoru to byla muslimka se satkem na hlave a ony ty zensky moc Nemecky neumi(pokud se tu nenarodily)

Tak sem zvolila opravdu vymluvny pohled.:-DTo pochopila,to bylo videt.Dusno by se dalo krajet a jeste jsme sedely naproti sobe.

A presne souhlasim s posledni vetou.

Offline brrr
Avatar
10055 příspěvků moje polička 11. června 2017 13:20

Nechci nějak omlouvat rodiče malých příšer, ale mám takový pocit, že se může docela lehce stát, že jak jsou už rodiče odolní vůči vlastním dětem, tak jim nedocvakne, že ostatní nejsou. Doma mám jeden velmi hlasitý exemplář, šeptat naprosto neumím a to se člověk nějak naučí ten hluk filtrovat. No a pak se může na veřejnosti zapomenout a vesele si filtrovat dál.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. června 2017 13:26
Reakce na Zarinya:

"ja vetsinou taky rikam,ale tady nebylo jisty jestli by mi rozumela.:-/Dle vyzoru to byla muslimka se satkem na hlave "

Predpokladam, ze maly nezvedenec byl muzskeho pohlavi? Protoze co tak vidam v mistni multikulturni spolecnosti, mali panove tvorstva (zmineneho puvodu) si muzou dovolit vsechno, za nadseneho potlesku rodicu. Jejich sestry ovsem uz ne!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. června 2017 13:29
Reakce na barbucha:

covece kupodivu to byla holka.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 11. června 2017 13:33
Reakce na Zarinya:

Tak to musela bejt nejaka emancipovana rodinka  Tady mi ty zpusoby obcas dost lezou na nervy. Teda lezly, typicky na hristi, kdy kluk krad hracky vsem kolem, a jeho sestry ho hlidaly - aby mu nikdo neublizil a aby dostal, co chce! Samy si samozrejme nedovolily pujcit ani kridu.

Nastesti uz na piskoviste nemusim 

Offline prokera
Avatar
90 příspěvků moje polička 11. června 2017 13:40
Reakce na Zarinya:

Hmmm, tak v muslimskem svete je vsechno jinak:(, jejich hadi jsou svaty...

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 11. června 2017 13:45

To si tady nekdo postezuje na hlasity haranty v baru a uz tu koukam mame muslimy 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. června 2017 14:09
Reakce na Unnamed:

Ze byla muslimka bylo jasny na prvni pohled,z jakyho je statu ne tak sem jen nevedela jak jinak definovat,ze sem si nebyla jista zda bych se s ni dorozumela.Jinak bych to ani navytahla,protoze mne lezou bezohledny rodice na nervy at jsou kdokoliv,nebo odkudkoliv.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. června 2017 14:27
Reakce na prokera:

Hmmm, tak v muslimskem svete je vsechno jinak:(, jejich hadi jsou svaty...

Ježkový voči

Offline prokera
Avatar
90 příspěvků moje polička 11. června 2017 17:36
Reakce na Mutziputzi:

Ježkový voči už je to tak, vídám to tam na vlastní voči.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 11. června 2017 17:39
Reakce na prokera:

A vsichni, vsude a vzdycky...tak diky, clovek se musi porad ucit

Offline prokera
Avatar
90 příspěvků moje polička 11. června 2017 18:00
Reakce na Mutziputzi:

To nikdo netvrdí, ale tam je ta odlišná výchova dost markantní. A nemyslím to ve zlém. Prostě to mají nastaveno jinak, než to je zde.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. června 2017 18:15
Reakce na Mutziputzi:

já to nemám z vlastní zkušenosti, ale můj známý je z prostředí školního, a jeho známá učí na škole, kam chodí hodně muslimských dětí cizinců, a není to prý vůbec dobrý. muslimské děti mužského pohlaví jsou dle ní neskutečně arogantní a nevychované a k jejich rodičům musí být zvláštní přístup, prý to není jako říct něco negativního o jiných dětech, vlastně se o nich nic negativního ani nesmí říct, jako třeba že jim něco nejde nebo jsou zlé k jiným dětem.

je dost možné, že v jejich prostředí to mají jinak, ale tady je učí ženy a nejsou tu doma.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. června 2017 18:17

Ja si tiež posťažujem na deti.

V piatok okolo deviatej večer začal niekto búchať na zábradlie balkóna. Skoro ma porazilo, zrovna v ten deň som stratila kľúče od bytu a už som si myslela, že niekto skúša či sme doma a chce nás vykradnúť. Ešteže som nebola sama doma. Priateľ vyšiel na balkón a videl nedaleko iba jednu pani. Tak vošiel dovnútra, v tom znovu niekto zatrieskal. Vyšiel von a čakal či sa niekto ukáže. A spoza rohu 3 dievčiny vysmiate ako päťkoruna hihihi hahaha. Priateľ ich slušne poprosil aby prestali. Vrátil sa dovnútra a znovu. To už mal nervy, vybehol von a zakričal na pani nedaleko či to sú jej deti. Ona že áno, tak ju slušne poprosil aby si ich zavolala, že nech netrieskajú na zábradlie našeho balkóna. A pani: No bože to nemusíte hneď tak reagovať, to sa dá aj ináč. Podotýkam, že priateľ ju slušne poprosil. Tak neviem či ich mal vziať za ruky, priviesť za matkou a na kolenách ju poprosiť aby si na ne dávala pozor. 

Hladkanie cudzích psov je kapitola sama o sebe. Keď sa k dvom psom ktorí sa hrajú dorútia 4 malé deti, z toho jeden nevie pomaly ani chodiť ide ma poraziť. A matky na lavičke s cigaretou klebetia o nesmrteľnosti chrústa. A nič. To by som chcela vidieť, keby náhodou jedno z detí omylom pri hre pohrýzol pes, to by boli všetci na vine len nie matka. 

To je fakt taký problém dávať pozor na deti aby neterorizovali okolie? 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. června 2017 18:25

já mám stížnost na pejskaře.

ve zlíně krásný park, na všech rozích značka zákaz vstupu se psem...a přímo skoro u značky rozvalená baba s bostonem...co na to říct. samozřejmě na trávě už jsou sem tam vidět kolečka od fen.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. června 2017 18:30
Reakce na Jiná Realita:

Ja som to nebola 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. června 2017 18:32
Reakce na paktofonika:

já vím, byl černý  teď ale nevím, to ais nebyl boston, protože byl celý černý  ale jinak vypadal úplně stejně.

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 11. června 2017 19:01

Dneska jsem si zlomila dva nehty na ruce a jeden na noze. To snad jsou nějaký erupce na slunci nebo co. Jsem jak válečnej invalida, au au

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 11. června 2017 19:08
Reakce na Jiná Realita:

tak to ten znamy zname celkem solidne micha pojmy s dojmy, takhle od stolu bych si tipla, ze taky nabozenske presvedceni s celkovym kulturnim zazemim. 

fakt me fascinuje, jak staci, aby baba nosila satek, a uz to je hlavne MUSLIMKA, coz vysvetluje kazdy jeji (po)hnuti.