Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. června 2017 08:53
Reakce na Mutziputzi:

Zbytečná práce 

Promiň, ale to se samo nabízelo,. nic ve zlém 

betsey asi bys měla být ráda, že pro tebe to spraví "jen" rozchod. Mohlo by být i hůř. Tady pomůže jenom čas, drž se.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. června 2017 08:58

Od čtvrtka trpím. Protože jsem ale hrdinka, jen do sebe cpu prášky, do nemocnice na kapačky nejedu, protože se to pořád ještě dá vydržet (...) V sobotu jsem se už rozhodla, že v neděli ráno pojedu, snad tam bude méně lidí - nedovedu si představit čekat na ošetření, bolestí bych pošla.

V neděli ráno lepší! Dokonce jsem chvilkama chodila i rovně.. pár kroků.

A dnes..? Zase zkroucená, bolestí nemůžu vydržet. Jenže už jsem (včera) nahlásila, že to zvládnu, tak musím. Naštěstí mám slabý týden a navíc většina žáků buď skončila nebo jsou na praxích. Ale hrozím se už teď..

Jdu si dát prášek 

Offline žluťásek
Avatar
7615 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:02
Reakce na Dadoo:

Doprkýnka, ty seš ale nepoučitelná. Čekáš, až se fakt už nebudeš moct ani pohnout? Nepsalas tu náhodou minulý týden, žes už cestou z práce skoro bolestí brečela? Koukej s tím už něco dělat, oni se bez tebe ve škole chvíli obejdou.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:05
Reakce na Dadoo:

Myslela jsem, že pro návštěvu nemocnice jste se již rozhodla a najednou zase hrdinství? Já bych to nepodceňovala. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:09
Reakce na betsey:

Musí to být nepříjemné, na druhou stranu, dobře, že jste to za dané situace rozsekla. Teď to chce jen vydržet, protože čas a nové "zážitky" (a lidé) určitě pomohou. Držte se. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:10

paktofonika herminavons Dadoo ďakujem vám za podporu.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:12
Reakce na whiskas:

ono to je zložitejšie, ja by som bola ochotná bojovať aj ďalej, on mi za to stál, aj on bojoval, čo to šlo, ale potom ho to už začalo ohrozovať na živote, takže už sa vážne nedalo inak

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:18
Reakce na betsey:

Rozumím a je mi jasné, že to teď není lehké, proto alespoň chabá slova - držte se. 

Offline Ounz
Avatar
19830 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:28
Reakce na betsey:

Soucítim..a doufám (a úpřímně přeju) že to nebude tak zlý..

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:36
Reakce na žluťásek:

whiskas  No jo, já vím, máte, samozřejmě pravdu. I dcera mi vynadala.

On je to můj celoživotní problém s doktory. Pořád mám pocit, že mi není ještě "dost" špatně na to, abych k nim šla. To už fakt musí být..

A stejně si vždycky bojím, že mi řeknou, ať si nevymýšlím, že to přece nic není.

A když je mi fakt zle a musím, už si cestou připravuji, co všechno řeknu, aby mi věřili, že nesimuluju. A pak mě upřímně překvapí, když se mě doktorka NEPTÁ, jestli chci neschopenku, ale sama ji rovnou vypíše.. A ty nervy, když jsem z nejhoršího venku, ale ještě to není ono a já cítím, že do práce to ještě není. Připravuju si, jak budu smlouvat, poprosím, aby ještě pár dní - a ona mě pak pozve na další kontrolu za týden sama od sebe. 

Já vím, jsem pako 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:40
Reakce na Dadoo:

to by asi chtelo prehodnotit.Cpani se nekolik dnu praskama na bolest urcite zdravi neprida!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 12. června 2017 09:47

když to tady tak píšete, tak jsem si vzpomněla, jak jsme včera potkala mladou rodinu, mladý pěkný muž, malá holčička...a paní, která buď měla něco jako roztroušenou sklerózu v posledním stadiu nebo možná nějakou hroznou psychickou poruchu, fakt nevím, celá hubená, zřejmě měla i plenky, šourala se malinkými krůčky, vypadala, že má v sobě hodně léků. a ten muž ji celou dobu vedl něžně kolem ramen. potkala jsem je asi třikrát a vždycky mi z toho bylo hrozně, kvůli ní a té holčičce, ale současně jsem ho obdivovala, protože to muselo být nepředstavitelné.

takže betsey hodně sil.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 12. června 2017 10:02
Reakce na Jiná Realita:

jako zivotni osudy jsou fakt nevyzpytatelne ... 

ja jsem za partnerstvi v dobrym i zlym, pozdeji se fakt muze stat cokoliv a nikdo nikdy nevi, ale kdyby se uz v zacatcich rysovalo, ze ten druhej neni schopnej se o sebe postarat, tak bych to utla.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 12. června 2017 10:05
Reakce na betsey:

chtela jsem ti napsat, drz se.

ten clovek neni nejlepsi chlap, jakyho sis mohla prat. neni to tak, ze si muzem od cloveka nejakou vlastnost odmyslet, clovek je vzdycky jeden celek. a tobe nejaka zasadni cast toho celku nevyhovovala.

Online continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 12. června 2017 10:06
Reakce na rasaNori:

Unnamed jidlo bylo z teto nabidky. zrovna jsme se sesli v rade tri a kazda mela neco jineho a vsechno bylo vyborne.

http://www.csa.cz/cs/portal/info-and-services/travel-information/doplnkove_sluzby/gourmet-on-board.htm

a zpatecni letenka Stockholm s jednim timto servisem bez zavazadla (ale to jsem nepotrebovala) stala 3045 - zadna akce, rozmysleli jsme se muzem, se poletim za nim asi dva tydny predem a ma letusce vysly CSA nejlevneji, tak jsem to bookla.

tak nevim kolik ma stat letenka bez sluzeb, aby se to cestujici verejnosti nezdalo drahe, mne tato cena ve srovnani s cenami vlaku a busu po Evrope prijde uplne v poradku. a styl, ze si doplatim, co potrebuji (zavazadlo, jidlo) mi celkem vyhovuje.

Offline Kokoska
Avatar
28280 příspěvků moje polička 12. června 2017 10:09
Reakce na Dadoo:

Já tomu rozhodování rozumím, už víc než 14 dní si tu hýčkám koleno, které někdy bolí víc, někdy míň a asi by to chtělo RTG. Ale vždycky, když už jsem celkem rozhodnutá, vstanu ráno úplně v pohodě a vypadá to, že už to bude OK.

On člověk vydrží dost, blbý je, že se to asi někde nějak sčítá a obávám se chvíle, až se dole objeví tlustá čára - podtrženo, sečteno. 

Tak ať je líp!

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 12. června 2017 10:10
Reakce na Lilly_Ku:

zle som sa vyjadrila na začiatku. Dôsledok tej choroby bol rozchod, ale on to skončil, nie ja. Ja by som to zvládla, aj keď je fakt, že ja som bola tá, čo som to mala ľahšie.

Online continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 12. června 2017 10:11
Reakce na Dadoo:

pako neni zadna omluva, padej k doktorovi!

se zady neni sranda a az budes mit misto zablokovane patere vyhrezlou plotynku, tak splaces nad vydelkem. nikdo ti nic nerekne, v tomto stavu urcite a bylo by to i na pohotovost, ale kdyz takto budes behat jeste tyden, tak ti teprve vynadaji. pokud je to v tomto stavu, samo se to nespravi.

moje doktorka se pta jestli muze psat PN a kdyz na to kyvnu, tak ulevne rekne: no alespon nekdo... nenahraditelnych jsou plne hrbitovy.

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 12. června 2017 10:14
Reakce na Kokoska:

Jj manzelovi bylo tyden blbe, nebyl schopny fungovat, podezreni na vred. Myslite ze sel k doktorovi? Ani tuk. Ve chvili kdy jsem ho uhucela at me nesere a jde tam, tak souhlasil a rano mu bylo dobre. Takze proc by sel k doktorovi, kdyz je mu dobre? Nezabijes!

Offline Lilly_Ku
Avatar
4129 příspěvků moje polička 12. června 2017 10:14
Reakce na betsey:

pardon, spatne jsem to pochopila. ale stojim za tim, co jsem napsala - pokud takova zasadni vec nefunguje, tak to proste neni nejlepsi partner nebo nejuzasnejsi muz. nebo mozna je, ale ne pro vztah.