Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. října 2022 17:28

Jeden by si myslel,ze po dvou letech uz to bude mit hygiena vychytany a budou informovat lidi jednotne.

Rano jsem tam volala,ze druhy test byl taky pozitivni tak kdy ho muzu opakovat.Bylo mi receno,ze ve ctvrtek.

Tak volam do prace sefce,ze ve ctvrtek jdu na PCR,kdyz v patek bude negativni prijdu v sobotu do prace.Ta mi rekla at si ho udelam zitra.No,podarilo se mi ji presvedcit,ze ctvrtek jak rekla hygiena.

Tak volam k doktoru,ze potrebuju neschopenku do patku.

Asi pred hodinou mi vola hygiena,ze mi k zitrku ukoncujou izolaci a,ze muzu jit od ctvrtka do prace.(bez testu)

Pak mi tedy rekl,ze kdyz pracuju v nemocnici at si tedy ten test udelam

ufffff

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 04. října 2022 17:30

Zarinya Upřímně, vlastně mi dělá radost, že bordel je i v Německu. 
A už je ti aspoň dobře?

Offline moora
Avatar
7522 příspěvků moje polička 04. října 2022 17:30

Friga tak tfuj tfuj tfuj at to vyjde

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 04. října 2022 17:31

Sweet Potato jo,nastesti,uz dobry,najednou jak mavnutim proutku uz vcera ryma a vse ostatni pryc.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 04. října 2022 17:56

Friga spojení jednou za hodinu jede na Prahu i od nás (mini město 30 km za Prahou) a do samosky to ten kilak asi taky bude a žádnou přírodní rezervaci ani jezera tu nemáme, takže fakt dobra nabídka!!!!!

Offline Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 04. října 2022 18:14

brrr moora dekuju! 
Potrefenáhusa ja si dovedu predstavit tam zit. Jen tam jsou ti dalsi zajemci, tezko rict, kolik maji penez, my mame tak na hrane, ze by nam pak zbylo i na rekonstrukci. Jestli maji i jen o kousek vetsi rozpocet, tak nas preplati snadno. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 04. října 2022 18:26

Friga jestli vám je souzenej, bude váš! 

Offline Mulen
Avatar
4239 příspěvků moje polička 04. října 2022 18:27

Friga ja taky drzim palce, ten popis zni úžasně, zavidim tu prirodu tam

Offline bublifuk
Avatar
příspěvků moje polička 04. října 2022 19:05

Friga držím palce, zní to moc hezky! A vypadá ještě líp

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 04. října 2022 19:09

Friga at to vyjde

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 04. října 2022 19:16

Friga tam je krásne! Držím moc palce, aby to vyšlo.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 04. října 2022 19:20

Friga držím palce, vypadá moc hezky! 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 04. října 2022 19:33

Kolegyně z práce měla doma nějakou příhodu. Vysoký tlak, bezvědomí, ztráta paměti, dezorientovaná a včera byla úplně OK. Jsme tu jen na skok, zítra může být všechno jinak .... K..a, to je ale debilní rok!

Jste si tu stěžovaly na zrak po covidu. Mě na jaře taky začaly bolet oči, i tak je mám hodně citlivé a strýček google mi poradil Omnisan baby. Zvykla jsem si oči každý večer vykapat i když dávno nemám pocovidové problémy. Několik týdnů jsem je měla po těch kapkách ráno zahnisané.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:00

Friga Přeju, ať vám to vyjde. Krásné místo. 

Tak já rovnou do stížností. 3 týdny řešíme chatu. Nádhera, vše perfektní, včetně stavu, hypotéka i v dnešní době se dala, neměli jsme problém. Dneska mi volá kamarád stavař, který se tam s námi byl včera podívat, že o tom pořád přemýšlí a jestli jsme si všimli, že to asi nemá kolaudaci. Tak volám do realitky. Kolaudaci to má, "říkal majitel". Chci jí vidět, protože není v katastru. Realitka přestala komunikovat, že má další zájemce a hotovo.Na jednu stranu jsem ráda, protože jsem to mohla zjistit až při žádání o hypotéku a přijít o rezervační poplatek. Na druhé straně...tohle se už dlouho nevyskytne.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:37

Renusatko máš odkaz? Jinak tohle je fakt od realitky podpasovka:(

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:43

rasaNori Ještě trochu věřím, že paní probírá papíry, které k tomu dostala prý až dnes. Myslím, že tím zjištěním byla stejně překvapená jako my, ale takhle by to vypadat nemělo. Minimálně to majitel nenechal zapsat, pokud ta kolaudace je. 

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:45

Renusatko je tak to promiň, já myslela že už je jasné, že z koupe nic nebude. Tak držím palce, ať to vyjde;)

Offline rysamona
Avatar
832 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:46

Renusatko kolaudace je sice problém (co vím tak banka nedá hypo) ale pokud to má stavební povolení a je postavena v souladu s ním jde to i 30 let poté , i víc.

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:48

Mirka Mně kamarádka místo kapek na ty červené oči poradila obklad že světlíku a jako fakt to zafungovalo ještě ten den. Tak to můžeš zkusit pokud by jsi chtěla přestat s těma kapkama nebo na změnu a tak. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:51

rysamona My jsme právě potřebovali hypotéku a komunikace probíhala dost zvláštně ohledně víc věcí. Tak možná to i zkolaudované je, ale není od toho asi žádný doklad. Blbé je, že to v krátkém čase prodává už druhý majitel. 

rasaNori Já myslím, že pro nás už to pasé je, ale nechci někomu třeba uškodit neprávem (realitce). Možná jen pořádně nezjistila nebo to jen není v zápise. Problém byl i s dokumentací k domu a plánům.