Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 02. října 2022 21:49

Karja Zarinya  je to s nima těžky  ... až dnes, když slyšel, jak malý přišel za mnou a říká: babi dej mi léky, které uzdraví dědu a já mu je zavezu v kočárku! ...tak se snad trošku uvědomil...?

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 02. října 2022 21:57

Zarinya Karja  všem přeju zdraví a pohodu  opatrujte se 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. října 2022 22:04

Karja tak na atigeny uz mam taky svuj nazor po techdle zkusenostech.to je asi fakt k nicemu.mela jsem ho trikrat negativni.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 02. října 2022 22:05

Marielle vnuk

Otec tedy neco bere,ale co si sam koupi v lekarne.

Offline Sairon
Avatar
1850 příspěvků moje polička 02. října 2022 22:07

Marielle Karja kdyby tak ti chlapi takto "léčili " jen sebe, někteří to aplikují i na děti

Uspavat děti muž kolem 8, zůstal nahore u PC, teď přijdu nahoru a slyším že příšerka co 3 minuty kašle suchým kašlem.  Prý takto kašle od těch 8 co šli do postele. Tak se ho ptám, proč s tím nic nedělá. Tak prý dělá, řekl jí,  ať spí v sedě

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 02. října 2022 22:13

Zarinya no, co ti řeknu... jsou to Největší Kámoší  asi takto

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 02. října 2022 22:28

Sairon  moc se opatrujte, zdraví přeju dětem Tobě i muži  (a chápu, že to "nepobírá") no jak to jen říct ...není to lehké asi takto  a tobě

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 02. října 2022 23:29

Karja Je pravda, že náš taťka byl úplně v pohodě, dokud nevěděl, co mu je. Po zjištění, že má covid, kterého se teda od začátku strašně bál, tak ten stav se zhoršil. No zhoršil se hlavně na stížnosti, ale pro virotika si nezavolal, protože by musel na PCR a to bude raději ležet. Tak všude stejné. Naštěstí to proběhlo rychle a bez problémů. Následkem je bohužel už dva měsíce ztráta čichu a chuti, takže taťka se začíná trochu ztrácet před očima, jak nejí. Do toho ho čeká ozařování v lednu, tak nevím, jak to zvládne.

Zarinya Ty máš teda šéfovou. Máte nějaké nařízení, tak nebudeš lítat denně na test. Obzvlášť, když ti není úplně 100% dobře

Offline Marielle
Avatar
příspěvků moje polička 02. října 2022 23:34

Renusatko velké  pro tat´ku 

Online Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 03. října 2022 05:50

Marielle Karja Zarinya To je hrozný s rodiči. :-( Když oni si představují, že to zvládnou jako za mlada-pár dní vypotit, céčko a je fajn! Zrovna včera mi tady syn předváděl prezentaci, co dělá do školy-o leukocytech, virech a podobně a říkal, že mezi 65-70 lety začíná výrazněji klesat počet bílých krvinek a tím pádem se zhoršuje imunita. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. října 2022 08:19

Renusatko no,je strasna,ale svoji chybu si vubec nepripousti,ze asi dela neco blbe kdyz tam mame imrvere podstav.

Uz se nemuzu dockat az ji reknu at se mnou od kvetna nepocita!

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:32

Zarinya to už se stěhuje tě do Řecka natrvalo? To bych ti ale hodně záviděla

Ja tedy to volání šéfa "kdy už přijdeš?!? " docela i někdy chápu, zvláště , když je podstav, ale příšerně mě to irituje. Mám pocit, že se mi vždycky hned nějak pritizi.

Člověku je blbe, má nervy, aby přežil s nemocenskou, a ještě navíc se má cítit provinile, ze si dovoluje válet se doma, zatímco jiní (za něj ) pracuji?

Tak asi to dělá schválně, že..

Mně to úplně vždycky zvedne tlak.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:36

Dadoo jo dela to bezne pri nemocenskych,jen jsem si naivne myslela,ze u covidu me necha v klidu.

Bohuzel natrvalo ne jen tam pojedu na pul roku a pak se jeste na rok budu muset vratit.

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:41

Zarinya ale tak to není špatné. Jak jsou daně termíny, je to už veselejší.

Ještě se zeptám, jestli odpovíš.. V Řecku pak budeš mít taky nějakou práci, nebo budeš v domácnosti? 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:46

Dadoo já se teda podřízených ptám, jak jim je a jestli jim můžu nějak pomoct. 

Oni většinou ten návrat hlásí, my si to nějak vždy zařídíme. Vždyť kolikrát člověk neví nic, jak se to vyvine. je mu blbě a taky by chtěl, aby mu bylo líp.

Blbý bylo, když kolegyně zůstala na rizikovém a místo, aby řekla, bude to minimálně na tři měsíce, možná tři roky, tak vždy v pondělí oznámila, že tento týden ještě ne. To fakt bylo na palici.

Když byl doma muž, jeho šéf byl v klidu, neustále dorážel hlavně budoucí kolega a to ho viděl kolem pajdat prakticky denně. 

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:49

dzizisketa tak prý se proslýchá, že by se mohl udržet úsek Obrataň - Kamenice, kvůli místním. To by to asi musel provozovat kraj...Ach jo. Ten bystřický konec prý používali jen turisti v létě. 

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:51

Já bych tak ideálně už potřebovala dělat na nějakej zkrácenej úvazek. Jsem teď zralá na nějaké delší volno, už jsem to měla se šéfem i domluvené, ale pak se to všechno dokonale posúložilo jak v práci, tak doma.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:53

Dadoo ne v Recku se nechystam pracovat,to uz jaksi po vyplate v nemecku nejde.

Offline letfenixa
Avatar
7807 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:58

continuity roky sme mali kolegyňu, ktorá realne z 10 mesiacov školského roka pracovala tak 1 mesiac a vždy to bolo - o týždeň,  dva, tri idem tam a tam na kontrolu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 03. října 2022 09:59

Dadoo continuity ja jeste k ty sefce...ze ji zajima kdy prijdu chapu,ale zrovna vcera to nechapu,kdyz v sobotu jsem ji hlasila,ze jsem furt pozitivni,ze mam symptomy uplne ignorovala.

A vubec mne stve,ze si dovoluje porusovat zakony....pta se na diagnozy,ted dokonce i chtela vedet ty ct hodnoty,nuti mne porusovat izolaci,nuti lidi do prace i kdyz jsou na nemocensky(to uz se mi stalo dvakrat)

no a dalsi pracovni zalezitosti jsou ve stejnem duchu.

Nemit svuj plan uz tam davno nejsem.