Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 05. října 2022 14:52

rasaNori je vestavěná

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 05. října 2022 15:56

Tak tady ještě doplním svoji stížnost. Paní z realitky už se mi vůbec neozvala, přesto, že jsem jí řekla, že jsem vážný zájemce a že pokud mi dodá potvrzení o kolaudaci, tak to hned bereme. Slíbila, že když něco najde, tak dá vědět. No nám už vědět nedala, ale zato našeho finančního poradce už informovala, že jsme se nedohodli. Takže my jsme to slyšeli až od něj. Dům se nabízí dál, takže pohoda.

Do toho nám jeden kolega řekl, že od Remaxu (za těhle podmínek už v klidu jmenuju) koupila jeho sestra nezkolaudovaný dům. Jelikož neměli hypotéku, tak to zjistili, když v domě chtěli rekonstruovat. Realitka přestala komunikovat, oni už tři roky řeší, dodatečné řízení, dohadování s realitkou a nikam to nevede, protože realitka má dobré právníky.

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 05. října 2022 16:50

coralline vyndat ven, naklonil a vrátit, taky jsme to tak řešili. Ono "stačí " vyndat sokl a vytáhnout ji ven. Pozor na kabel od elektřiny a hlavně přívod a odvod vody

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46117 příspěvků moje polička 05. října 2022 16:58

MaeGandal to ale asi neplatí pro každou myčku my jsme to dělali s Božkou.Nakonec teda šla. Zobrazovala přitom nějaký kód chyby který se dal vygooglit a rada na něj bylo to naklopení

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 05. října 2022 17:10

viktorka_od splavu my to právě taky googlili a museli jsme pokládat na 2x, poprvé nic, pak skoro naležato a pak už šla 

Online coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 05. října 2022 20:25

MaeGandal Teda nevím, jestli se do tohohle chci sama pouštět. Nemůžou mít místo těhle vopičáren tlačítko reset?

Já si navíc nejsem jistá, co je přesně problém. Podle seznamu poruch v návodu by mi měly blikat kontrolky, ale neblikají. Takže taky můžu mít ucpanej přívod vody a k tomu se dostanu, jenom když vyndám šuplíky z vedlejší skříňky. Takže jsem po půlhodině googlení úspěšně vyndala šuplík, položila ho blbě na stůl, spadnul na zem a všechno se vysypalo Šuplík je naštěstí vcelku, ale dneska už na nic nesahám.

Offline rysamona
Avatar
847 příspěvků moje polička 06. října 2022 10:41

Renusatko to na mě dělá dojem ne že to není zkolaudované, ale není ani povolené. Ještě dobře že jste na to přišli před koupí. Ještě doporučím promítnout do katastrální mapy ortofoto. Takové brouky pytlíky co přistavují a přebudovávají bez povolení známe taky

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 06. října 2022 11:11

O víkendu máme rodinnou akci, děláme na chalupě dřevo na zimu. Už odpadly děti bratranců, to je mi líto, protože se na ně naši kluci moc těšili. Ale včera mi volal muž, že švagr bere svého tříletého syna a předpokladá, že se o něj budu starat. To mě teda fest nakrklo, fakt se odmítám starat o malé děti, stačily mi moje. Těšila jsem se, že budu v klidu dělat hraničky z polen a teď tohle. No, poslala jsem ho někam a doufám, že mu to muž takhle předá. Švagr mi ani nezavolal, aby se zeptal a domluvil a čeká, že když tam už budeme, že vlastně nebudu moct couvnout.

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 06. října 2022 11:18

brrr a co švagrová, ta by se starat nemohla?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. října 2022 11:38

brrr no to by mně taky naštvalo. Jako chápu, že to bere jako fyzickou práci, kde on zastane víc, ale nemůže to automaticky předpokládat. Pamatuju si, jak mně štvalo, když mě těhotnou honili od takových prací na chalupě, mám tyhle práce ráda. A to mi k tomu nikdo necpal na hlídání dítě.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 06. října 2022 11:54

brrr no je ti jeho díté, čili jestli s ním přijede, starat se bude on a tečka, myslim, že když nepovolíš, znovu už to nezkusí..

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 06. října 2022 12:07

Tabea Švagrová zůstává doma.

Offline continuity
Avatar
33796 příspěvků moje polička 06. října 2022 12:09

Ounz ja to chápu tak, že zároveň potřebují všichni dělat to dřevo. Nejde tam na výlet. 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33796 příspěvků moje polička 06. října 2022 12:11

continuity tak asi ať nechá dite doma, nebo se nejdriv brrr zeptá? 

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 06. října 2022 12:24

Potrefenáhusa Přesně. A úplně si dovedu představit, že budu za blbku, že se nechci starat, protože chlapi přece musí dělat to dřevo. No, důrazně jsem muži rekla, ať s tím švagr absolutně nepočítá.

continuity Ať nechá malucha doma, problém vyřešen.

Offline Karja
Avatar
35961 příspěvků moje polička 06. října 2022 12:45

brrr Tak to je asi nějaké nedorozumění spíš ne, jakože si myslí, že se radši budeš starat o dítě než makat na dřevu. Že si tak jako rozdelite síly podle svých možností. Já bych totiž radši hlídala dítě než dělala fyzickou práci:-D. 

Offline Tabea
Avatar
4715 příspěvků moje polička 06. října 2022 12:51

Karja  u nás rodiče musí jednou za rok (rodina, jinak je akce po 1/2 roce) udělat generální úklid školky. Jednou jsem tam byla asi v 6. měsíci a dost lidí se divilo, že radši doma nehlídám dítě a neuklízí manžel. Já byla rada, že nemusím lítat za dítětem po venku.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 06. října 2022 12:56

continuity jak píše Potrefenáhusa 

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:01

coralline koukám, že se mi ráno neodeslal příspěvek. Tohle není práce pro jednoho, ta myčka se musí dát skoro naležato. My to dělali na 2x, protože poprvé to nebylo dost. Ona se tam u nás někam dostala voda a bylo třeba ji vylít. Nevo zabránil senzor a bylo treba ho ošálit nebo neco takového. Ten šuplík by mě taky naštval a odradilo od další akce.

Offline Karja
Avatar
35961 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:01

Tabea No tak tos tam byla jen do počtu, neskládala jsi fůru dřeva;). To bych taky šla:-D. Ale tyhlety fyzicky brigády, to radši pohlidam dítě, nejlip ještě když není moje:-D.