Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33797 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:04

Karja nechapu

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:09

PotrefenáhusaJo no mně tyhlety makacky fakt nebaví, sambo to párkrát zkusil, ať jdu prohazovat hlínu a podobný věci. Ale fakt ne, on to má čtyřikrát rychleji. Na dřevu by mě nikdo neviděl, buď bych byla do hodiny vyřízená nebo mi někdo vyčítal že to brzdim, natož abych někoho vystřídala u motorovky nebo cirkulárky, to jako obcházím 5m obloukem:-D:-D.

Offline Tabea
Avatar
4716 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:11

Karja hele nebyla. Normálně jsem myla okna a skříňky zvrchu a tak. Hlídat moje starší dítě bylo náročnější, než uklízet. Nebo skládat dřevo. Tam vidí aspoň člověk nejakej výsledek. 

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:13

Tabea No jo, ale chlap pořád udělá u dřeva víc práce než ženská, než běžná ženska, ale zrovna brrr je z těch výkopu vycvičená. Takhle jsem to původně myslela;-). Prostě bych se tak necertila, kdovi jak to bylo myšleno, vysvětlí se to a hotovo. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:17

Karja tjo ja taky mnohem radsi ty chlapsky prace, nejvic me bavilo pridavat zednikum decko natoz cizi ani omylem, nebo kdyz me honili at varim

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:19

viktorka_od splavu Jo, tak to já zas jako ctím dělbu práce, co komu jde lépe a rychleji:-D. Ale tak my akcelerujeme doma, my jsme v tempu:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:21

Karja to ja prave taky

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:27

viktorka_od splavu :-D Já spíš ty meníčka pro zedníky no:-D. Ale dneska mě to taky čeká, kýble, hadry a uklízet stavební bordel z koupelny, tak asi ze mě mluví vidina hodně špatnýho odpoledne:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:32

Karja to mas ale furt tu "zenskou praci" spinavou a nudnou, ble. chlapsky jsou tvorivy a zabavny (treba tu koupelnu stavet)

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:40

MaeGandal Už mám přislíbenou pomoc s "operací" na příští týden. Dneska jsem se pokusila vyčistit ten vstupní filtr. Šuplík jsem položila radši na zem Jenže tam, kde by měl být podle návodu (na výstupu kohoutku) nevidím nic, co by vypadalo jako filtr. Akorát mi to tam pak nešlo namontovat zpátky. Jestli je někde přímo na myčce, tak se stejně musí celá vytáhnout.

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:42

viktorka_od splavu Tak to bych nemohla dělat už vůbec nikdy,já trpěla se na to i dívat. Já bych na to absolutně neměla trpělivost, měřit to tam na milimetry. A ta preciznost, příprava a trpělivost je fakt důležitá, nemám:-D

Offline brrr
Avatar
10053 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:52

KarjaUkladaní dřeva je pohoda, starost o dítě je proti tomu hrůza.

Offline Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:55

Karja tak bez ohledu na to, jakou kdo upřednostňuje práci a jak je v ní výkonný, nejvíc dřeva udělají, když budou makat všichni. Tak proč tam brát odrostlé batole, že jo. Tipuju, že celé je to nápad švagrové.

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:57

brrr Jj, já jsem se jen chtěla zastat švagra, že si třeba myslel, že uděláte víc práce nebo že ti to nebude vadit, že stejně nebudeš nic moc dělat, nebo na něj dohlídneš, jenom když bude dělat něco nebezpečného. Takhle ted dělal dřevo sambo, jel ho dělat k babičce, holky odmítly s ní byt, takže seděly na zahradě a koukaly na něj když řezal, pak to s ním rovnaly, no chudák na dvakrát.

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 06. října 2022 13:59

Pinot Noir

Tak to jako určitě:-D.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. října 2022 14:41

Karja někdo jako ty by se nám do rodiny hodil, u nás nikdo děti hlídat nechce, každý radši skládá to dřevo

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. října 2022 14:45

viktorka_od splavu co vaření... Já nesnáším pletí záhonů atd. Přesně jak píšeš, chlapské práce jsou zábavné a je vidět výsledek, ženské jsou nudné a výsledek hned zmizí (někdo to sežere, ušpiní nádobí,...)Já třeba i ráda štípu dřevo a tak 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 06. října 2022 14:51

Evaeva jo, presne! ja teda bohuzel nejsem moc zrucna takze Karja kouprenu bych neoblozila, ale muzu podavat kachle a michat lepidlo a tak, treba prohazovat pisek mi slo exceletne, skoda ze uz se dnes vsecko kupuje hotovy

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. října 2022 14:53

viktorka_od splavu u nás se pořád prohazuje kompost

Dodnes si pamatuju tu křivdu, když mě nenechali míchat beton. Omlouvá je teda, že mi bylo asi šest

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46119 příspěvků moje polička 06. října 2022 14:59

Evaeva zalezi, jestli by sestiletyho kluka nechali:-) (zrovna to hazeni do michacky je pomerne potencialne zdravi nebezpecny, kdyz se ti tam sprajcne lopata:-P ale treba vrtat elektrickou vrtackou syn umi od 12 a asi by to zvladl i driv, mozna od 10? my taky na chalupe tak od tech 10 stipali trisky, strejda to ucil nastesti vsechny bez rozdilu