Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 20:37

Kokoska Tu knížku mám moc ráda.

Online continuity
Avatar
33785 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:11

mam takový first world problém. Probrala jsem krabice že sklepě a zjistila,že mám asi 14 hezkých sukni na jaro a na léto a nějaké kalhoty. S nákupy nám asi utrum, můžu si koupit tak tricko.  

Offline Samantha
Avatar
1798 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:13

continuity a máš ke všemu správné boty?

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:14

Sweet Potato tu Smetanovou? Ta je skvela.

Offline Kokoska
Avatar
28382 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:15

continuity a mas ke vsemu spravne kabelky?

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:39

continuity 4 dny, a v nákupním vláknem ti vyvstane nějaká potřeba, to se neboj. Já jsem třeba zjistila, ze by se mi hodil nejakej ležérní blejrz, něco jako kimono, ale takove víc běžné. Určitě to tady na HO unosim jako všechno. 

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:48

Karja a zupan na jaro/leto mas?

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 21:55

Gatita Domácí? Mám, ale u nás doma je mi takova zima, že budu zimní nosit asi tak do července:D. Dokonce jsem si koupila i takové lepší papuce a mám i jedny do zasoby:D A nový tepláky s pukama, ať mám trochu drescode;-)

Offline Gatita
Avatar
7174 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:10

Karja myslim, ze to domaci obleceni je dobry zaklad, kdyz jsi hodne doma. Ja mam hezke veci do prace, ale doma je to des bes, a moc se nesnazim, ani kdyz mam obcas home office. Ja si tyhle veci vubec neumim kupovat, vetsinu mam z lidlu a ani to nema puky! A volnocasove taky neumim...ted naposledy jsem vyrazila do Massimo Dutti a odesla s dalsima mom dzinama do sbirky. Driv se to aspon nosilo mezi mladyma,ale ted uz je to fakt takovy "mom". Nejhorsi na tom je, ze podle etikety to mom jeans nejsou, ale na mne tak vypadaj...

Online continuity
Avatar
33785 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:22

Karja no blejzr nebo takové kimono aka krátká abaya jsem si přivezla z Turecka

Samantha Kokoskabohužel. Bot I kabelek mám taky víc než potřebuji. 

Já bych i něco vyházela, ale vlastně nemám co, protože to všechno není ani zničené, ani žmolkate a ještě se mi to i líbi (na to si ale teda nestěžuji). Dost věcí mám teprve z loňska, to jsem se vracela po covidu reálně fyzicky do práce a s těmi dvěma dny homeoffice týdne toho taky nepotřebuji nějak extra moc.

Něco by potřebovala starší, ale s tou se zrovna nakupuje hrozně špatně. Nic nechce a ještě  má teď hrozně zilvarsky vkus. Se slzou v oku vzpomínám na dobu, kdy chodila zásadně v sukních. Roste z ní i mladší a ta jinak nakupuje s nadšením.

Online continuity
Avatar
33785 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:25

Karjajá mám na doma lněné kalhoty z Marka a Spencera. Na léto mám 3/4 a myslím jedny šaty. Prakticky nenosim.nic jiného. A buď si k tomu natáhnu košili nebo triko a svetr. 

Já jsem za covidu unosila hodně věcí do lesa. Vlastně jsem tam byla denně, tak jsem si řekla, že se mi do toho vyplatí trochu investovat. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. dubna 2024 22:29

Gatita já nosím na doma business kalhoty z Lidlu. Ale podle mě to jsou prostě tepláky, v pase mají gumu a jsou z pružné látky

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 23:38

Gatita Já mám domácí věci taky z Lidlu nebo Reserved. Jojo, já jsem právě někdy doma strašně vyhastrosena, jak tam dotahavam ty ,driv ,lepší,, věci co jsou už vlastne strašný. Tak jsem si teď něco pořídila, ať třeba v těch teplakach můžu jít rovnou do školky a nemusím se převlekat.

Online continuity
Avatar
33785 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 23:45

Karja tohle mi vysvetlete, jaké původně lepší věci tahate na doma?

Já si umím představit tak tričko. Ale do práce chodím v sukních nebo šatech z nějakých ne vždy 100% přírodních materiálů, jsem ráda, když to doma sundám. A na doma se nehodí ať vypadají jak chtějí. Já si odjakživa kupuji na doma speciální věci, které bych zas nenosila do práce. Ale na nákup třeba v pohodě. 

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 28. dubna 2024 23:49

continuity No, tak ja do práce chodila normálně i ve svetru, mikine, takže o tyhle věci jde....Pak mám po ségře nějaký topy a volnocasovejsi košile, co mi nesedí zas tak skvěle, abych je nosila ven. Já si právě dřív nikdy nekupovala věci na doma, byla jsem tak zvyklá, že doma se to dotahavalo. 

Online continuity
Avatar
33785 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 06:58

Karja aha díky, no právě mikiny jsem do práce nenosila nikdy. Pokud si nějakou koupím je to fleecová věc na sport. 

Svetry nosím, ale spíš takové různé připínací a kardigany a to mi taky na doma moc nehodí. 

Alespoň je vidět, jak to na každý různě. U nás se normálně kupovaly nějaké domácí teplákové soupravy, různé plyšové třeba, i za sociku. Já zas nemůžu naučit rodinu, že se ty věci mají rozdělovat. Muž si koupí novou drahou košili a pak zcela reálně uvažuje o tom, že si ji vezme se skautem na chalupu, kde se vaří na ohni a nádobí myje ve škopku. Taky tomu úplně nerozumím. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 07:59

continuity já doma dotahávám ty trička. Ale tepláky mám teď troje, z toho dvoje už začínají mít prodřené koleno, takže v těch bych do školky nevyrazila... (Já se teda do školky převlékám, aspoň to, co kouká, ale chápu, že na vesnici je to posunuté)

Offline Samantha
Avatar
1798 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 08:16

continuity Já rozeznávám je dvě kategorie oblečení "mezi lidi" a "se psem".

První kateogorie mírně zastarává, z druhé se stává vymazlený směr

Offline Blanka
Avatar
příspěvků moje polička 29. dubna 2024 09:39

Ja mám na doma slušnú zásobu teplákov - tenkých aj teplejších -, ale nenosím ich do roztrhania , a k tomu trička s dlhým  alebo krátkym rukávom, ak je zima plus mikina .Vystačím si s tím, striedam, periem  a občas niečo vyhodím . Kedysi si pod dojmom  tepláky človek vyybavil  čosi vyťahané ,už  nie bez poškvrny, či dier a záplat , proste model ála domovnica, keď  s vedrom umýva schody . Tepláky z elastických materiálov, ak sa udržiavajú v čistote , vyzerajú slušne, držia tvar a pritom umožňujú pohyb pri práci, čo by pri nohaviciach z klasického materiálu nebolo tak konfortné .Na tepláky nedám dopustiť , teda pokiaľ v nich niekto nechodí aj na verejnosť, čo bohužiaľ napr. v obchodoch vídám často.

Offline Aranel
Avatar
4530 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 09:41
Reakce na continuity:

Karja tohle mi vysvetlete, jaké původně lepší věci tahate na doma?

Já si umím představit tak tričko. Ale do práce chodím v sukních nebo šatech z nějakých ne vždy 100% přírodních materiálů, jsem ráda, když to doma sundám. A na doma se nehodí ať vypadají jak chtějí. Já si odjakživa kupuji na doma speciální věci, které bych zas nenosila do práce. Ale na nákup třeba v pohodě. 

​Taky si to neumím moc představit. Ještě tak nějaký kalhoty, který už ztratí ten elastan a vydojí se jim kolena po prvním oblečení, takže na ven už se nehodí.