Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 04. října 2022 20:52

Friga Třeba nebudou hrát o peníze, uvidíš. My jsme kupovali jeden pozemek a byli jsme prý nejsympatičtější:-D. Nebo kecali a dali jsme prostě nejvíc. Ale bylo to drsný, jako ti druzí zájemci toho chlápka třeba pozvali na oběd v neděli:D. Ale ono se to nezdá, ale spousta lidí, co prodává nějakou svoji srdcovku to nechce prodat blbum. Tak držím palce! Ten pozemek je mazec, navíc vypadá zalesněnej docela, to musíte dostat, zajímá mě hrozně co s tím budete dělat a tak! Držím palce všechny! 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 04. října 2022 21:00

Karja Musím říct, že jsem si při prodeji srdcovky, taky vybrala majitele. Nedal nejvíc, ale jeho plány s domem mi byly nejsympatičtější. Docela dlouho jsme i čekali než si vše vyřídí, ale zpětně vidím, že to byla dobrá volba. 

Online Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 04. října 2022 21:15

Renusatko No jasně, to tak dělá hodně lidí, nebo si třeba vybereš ty od kterých čekáš nejmenší problémy, dobře se s nimi da domluvit a tak. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 04. října 2022 21:54

Karja Díky za radu. Světlík je i v těch kapkách. Použití je jednoduché, těch 50 ml výdrží věky a aspoň si z očí vypláchnu prach nebo zbytky šminek. Celkově mám pocit většího komfortu, uvidím, jak dlouho mě to ještě bude bavit.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 04. října 2022 21:58

 Nás si taky prodávající vybral. Že jsme Češi, nechceme to na investici a nabídli jsme částečně cash.

Offline Catherinne
Avatar
9869 příspěvků moje polička 04. října 2022 22:08

Friga krásný, moc držím palce

Offline dupali
Avatar
373 příspěvků moje polička 04. října 2022 22:15

Mirka Omisan kapky používám pro syna při alergii na trávy a pomáhají mu víc než speciální alergo kapky do očí já buď po únorovém kovidu nebo prostě stářím mám víc suché oči a večer si je také často kapnu, plus je že jsou přírodní 

Offline Garfie
Avatar
24016 příspěvků moje polička 05. října 2022 00:55

Friga Mně se to líbí moc, je to skoro jako někde na chatě, pořád budeš mít takový trochu prázdninový pocit, to je super!  Držím pěsti! 

Offline Magráta
Avatar
7775 příspěvků moje polička 05. října 2022 07:12

Friga držím palce, vypadá to krásně

Online Friga
Avatar
1579 příspěvků moje polička 05. října 2022 09:53

Diky moc vsem! 
Ja nevim, jestli se clovek s majiteli pri koupi vubec setka. Tady jsou puvodni majitele po smrti, prodavaji jejich deti. Dum je uz rok prazdny, pani dozila v domove duchodcu. Ja doufam, ze nam pomuze to, ze realitni makler je nas svagr, takze nam muze poskytovat informace, ktere bychom jinak nevedeli. 
A prvni zima by byla nejspis dost financne narocna, dum je vytapeny lehkym topnym olejem a/nebo elektrinou. To jsou ted nejdrazsi moznosti. A na jine moznosti se dlouho ceka. 

Online Karja
Avatar
35954 příspěvků moje polička 05. října 2022 10:21

Friga No a pracujete z domu? Ber to tak, že jste zatím sami, a můžete hodně času trávit mimo domov nebo se nabalit do těch svetrů, takhle v těch dvou se dá to topení nějak ošulit. A do příští nebo do přespříští zimy se určitě zařídíte!

Online Friga
Avatar
1579 příspěvků moje polička 05. října 2022 11:34

Karja ja muzu do kancelare, muz castecne dela z domu, castecne jezdi vsude mozne. Urcite bychom to nejak prezili, ale ten olej byl drahej uz predtim a ted stoji dvojnasobek toho, co predloni. Asi nejrychlejsi by bylo tam koupit a nechat naistalovat krb, komin tam je, ale nikdy nebyl pouzit, takze tezko rict v jakym je stavu. 

Offline Garfie
Avatar
24016 příspěvků moje polička 05. října 2022 11:49

Friga To jsem se zrovna chtěla zeptat, jestli je tam nějaký krb, to mi přijde asi nejrozumější, se dřevem u vás asi moc problém nebude. 

Online Friga
Avatar
1579 příspěvků moje polička 05. října 2022 12:02

Garfie on tam krb neni, jen komin. Ani dira ve zdi neni udelana. Pak je tam sauna na drevo, ale to neni na vytopeni domu, je uz bliz technickym prostoram, netopila by moc dovnitr. 

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 05. října 2022 12:26

Friga Chtěla jsem se preptat na ty sauny. Mne bylo jasný, ze je tam má doma skoro každej. Ale tady to vypadá, ze ji má fakt úplně každej? Každej dům nebo je to třeba standard i v bytech? 

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 05. října 2022 13:57

Stávkuje mi myčka

Asi to byl ucpanej filtr, ten jsem vyčistila, ale teď nenapouští vodu. Mám pocit, že se to tu řešilo a byl na to nějakej fígl? Z návodu jsem nic nevyčetla.

Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 05. října 2022 14:13

MP Meri Bytové domy mívají společnou saunu pro několik bytů / vchod / dům. 
(A pardon, mě ses neptala.)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2022 14:24

MP Meri Plne ten standard chapu. My si saunu udelali (venkovni) a rozhodne nejsme jedini v okoli. Zacina se to rozmahat. 

Online rasaNori
Avatar
7740 příspěvků moje polička 05. října 2022 14:38

coralline naklonit k sobe;)

Online Friga
Avatar
1579 příspěvků moje polička 05. října 2022 14:40

MP Meri v domech nebo u domu jsou sauny asi temer vzdycky. V bytech zalezi, kdy byla bytovka postavena. Pokud neni primo v byte, pak byva spolecna na rozpis.