Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline barbucha blogger
Avatar
30708 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:31
Reakce na Aranel:

Karja Ale tak tyjo, já myslím, že to s těma králikama byla od barbucha výjimečně ironie.

​Bohajeho už nevim kolik smajlíků mam k tomu vždycky sázet

Karja 

Měla jsem vzít v potaz že nejsi naložená na nějakou legraci, sorry. S tím terapeutem jsem to myslela vážně, obojí: máš přece datum, a každej den mu seš zas o den blíž. To jsem tím chtěla říct.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:33

Karja to fakt ne, no

mi to pripomnelo kamaradku, ktera mi vpalila ze kdyz mam nejaky problemy asi od jara/leta ze uz jsem se s tim davno mela srovnat a byt v pohode.. jasne urcite to myslela dobre, ze me to jako nejak nakopne.. no ale tak to bohuzel nefunguje

Online rasaNori
Avatar
7746 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:35

barbucha jo, ale do toho data je sakra daleko. Ja mam uz jenom 120 dni, proste parada. 120 dni kdy se taky muze stat, ze tu holky necham, mozna dam nekomu vedet ze koncim, a mozna taky ne, tam jsem byla vcera vecer... Ale tak nase matky a babicky to taky davaly, co by ne. 

Offline Aranel
Avatar
4541 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:36

viktorka_od splavu Občas člověk, zvlášť takhle písemně na fóru, přestřelí. Kamarádka jako...

Já jsem v říjnu řekla terapeutovi, že akutní případ nejsem a že mi teda konec ledna bude stačit. No... tak teďka to musím vydržet

Online rasaNori
Avatar
7746 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:36

barbucha sorry, taky mi v posledni dobe neni do skoku. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:38

rasaNori co se tyce terminu, ja sla cestou samoplatce a termin za tyden.. coz je teda v pohode s psychologem, jestli potrebujes psychiatra asi slozitejsi. ale nespokojila bych se s tim na tvym miste a hledala neco driv

Online Karja
Avatar
36051 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:39

viktorka_od splavu Jo jakoby ona takhle reaguje strašná spousta lidí no. 

Online Karja
Avatar
36051 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:40

viktorka_od splavu Aha, tak s tím samopltacem mě to teda nenapadlo. Ale já znám jedno zařízení, i si myslím, že se tam mimo první návštěvy platí a stejně se tam čeká dlouho. No to je jedno, dobrej podnět! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30708 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:40

rasaNori 

120 dní?! To teda přešla legrace i mě

Přece jsou i centra, kam můžeš přijít rovnou, nebo aspoň zavolat... 

Online rasaNori
Avatar
7746 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:42

barbucha tak mozna v Praze. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:43

Karja kdyz dostanes diagnozu (na coz je potreba ten psychiatr) tak neplatis. bez diagnozy neni co proplacet si myslim, ale zas detailne jsem to nezkoumala, proste potrebuju tak to resim

Offline Myrtila
Avatar
3060 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:46

Evaeva Chapu, jak to myslis, a opravdu doufam, ze se k tomu casem propracujeme. Momentalne chodim na fyzioterapii a vic volneho casu v kuse nehrozi, no.

Sairon to je dobry tip pak pro lepsi covidovou situaci, diky! (A nejlepsi by bylo nabalit dite tatinkovi a poslat je tam spolu, zrovna vcera si stezoval, ze mu chybi posilovna )

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:48

Karja Tyjo Barbucha vytahla starou dobrou klasiku "mas toho malo na praci a vymyslis blbosti". To neni vtipny ani jako nadsazka. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6134 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:49
Reakce na Karja:

barbucha Asi jo, vždycky když mi bude nejhůř, tak si na tohle vzpomenu a uvědomím si, že jsou na tom lidí skutečně hůř.

​Prosimtě, takhle hlavně vůbec nepřemejšlej. To by neměl nárok se trápit vlastně vůbec nikdo. Strašněj nešvar toto. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30708 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:50
Reakce na rasaNori:

barbucha tak mozna v Praze. 

​Hm, koukám narychlo na net a vidim centrum psychologické pomoci Ostrava, Karviná, Fryštát... krizové centrum Brno, krizové centrum Ostrava...

Online rasaNori
Avatar
7746 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:52

barbucha plno. Asi ma problem vice lidi, nez jen ja. Hele to neres, chtela jsem tim jen rict, ze ted je problem se nejake pomoci dobrat.

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:53

Karja rasaNori je mi moc lito ze mate takove trable. Myslim na vas a doufam, ze tu dobu do terminu u odbornika zvladnete co nejlepe a ze Vasi nejblizsi Vam budou oporou 

Offline barbucha blogger
Avatar
30708 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:54

rasaNori 

Před vánocema bejvá nejhorší období zřejmě. Řešit to nechci, jen mě vždycky nadzvedne ten argument to se vám to Pražákům mluví

Online Karja
Avatar
36051 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:55

Lama_z_Lana Ne, to bylo jinak myšleno, to asi ani nejde dělat;-). 

Offline Kan
Avatar
7094 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 10:58
Reakce na Jos:

Karja Tyjo Barbucha vytahla starou dobrou klasiku "mas toho malo na praci a vymyslis blbosti". To neni vtipny ani jako nadsazka. 

​Mně to vtipný přišlo hodně, ale chápu, že matky na mateřské to vidí jinak.