Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 25. listopadu 2021 23:53

Mohučanka vues, ze som teraz nedavno myslela presne na to iste? Ja som si pravidelne lar raz do roka davala suchy mesiac a naposledy som mala celkom problem ho dodrzat, normalne som sa pristihla pri tom, ze som si ku koncu mesiaca myslela, ze ved ak si dam to vino o par dni skor, tak sa nic nedeje, mala som problem pozerat filmy a serialy kde postavy pili vino, fakt to bola uz forma psychickej zavislosti. Nastastie som potom otehotnela a alkohol mi prestal chutit, ale myslim, ze po porode skusim dlhsiu dobu abstinovat, ten nabeh co som mala sa mi uz uplne nepacil. 

Offline žluťásek
Avatar
7651 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 00:45

Matky v truchlivý náladě, nebaví vás třeba deskovky? Mám účet na board game aréně, až uspíme děti, můžem si třeba spolu někdy zahrát? Já tam chodím hlavně na Kingdomino, Takenoko a Krabčáky, ale naučím se klidně něco novýho :) 

Online letfenixa
Avatar
8062 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 02:54

Dočítala som posledných cca 30 strán.

Súzním s kdekym, Torrah kamarátky je mi veľmi ľúto.

Mne by stačilo, keby som mohla ísť každý deň na hodinu von, sama, bez slov, a rýchlym tempom. Tak snáď o 5 rokov to pôjde.

A plačem pri hocicom.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 04:12

Karja povedz Sambovi, že to by ti mohlo náladu aj výrazne zhoršiť, dokonca vyvolať agresivitu a nikto nemôže predpokladať, proti komu by sa mohla obrátiť

Neviem, čo všetko u vás môže predpísať obvoďák, osobne by som chcela AD radšej predpísať odborníkom, ak sa ale na toho príliš dlho čaká, tak či by ti nemohol skôr anxiolytiká, tie sa totiž dajú brať len v prípade potreby a okamžite vysadiť, na prekleňovacie obdobie kým sa nedostaneš k termínu. Ale fakt len na to obdobie, nezostať pri nich.

A veľmi veľa terapeutov teraz funguje online a ukazuje sa, že je to celkom účinné.

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 04:19

A sťažujem si aj ja, že s lockdownom na mňa prišla taká totálna panika, že nestihnem kúpiť darčeky, že sedím za počítačom ešte teraz o štvrtej ráno a neviem si ísť ľahnúť, lebo zajtra už bude určite neskoro a nič mi nestihne prísť a som tak zablokovaná, že ani len neviem vymysleiť komu čo, čo iné rokz fakt nemávam problém . A ešte mám aj pocity viny, že sa stresujem darčekmi, keď je taká zlá situácia a potom mám pocity viny, že v takej situácii mojim úbohým deťom nebudem vedieť ani sviatky pekné pripraviť, keď už musia dospievať v takej dobe.

No, myslím, že by si na mne dnes tiež pár odborníkov popísalo diáre .

Ok, idem spať.

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 07:08

Karja ja mam termin za 4 mesice, husty co? Jdu shanet tryptofany... 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 07:16

rasaNori Já si myslím, že čtyři měsíce je ještě dobrej čas. 

slniecko Sambo s tím samozřejmě nesouhlasil, to byla ironie, že je to dobré řešení;-). Online to si neumím vůbec představit, to by mi to akorát tak zhoršilo, když by mi třeba spadlo spojení nebo tak:-D

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 07:29

rasaNori ja chvili myslela, ze termin porodu

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 07:29

Karja poradit ti nedokážu, ale myslím na tebe

Zarinya jsem ráda, že to říkáš, já jsem se na masáži taky rozbrečela, ale přičítala jsem to tomu masérovi, který mě trochu rozhodil (protože vidí anděly, aury apod a u mě zrovna žádného neviděl)... chodila jsem k němu po matčině smrti (člověk hledá pomoc, kde se dá), nakonec jsem se na posledním sezení fakt naštvala a to mi pomohlo :-) (ta aura byla v té chvíli rudá!)

Offline Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 07:42

Pinot Noir Nastroj mam, piano, zatim to probiha tak, ze ja jednou rukou brnkam ovcaky a druhou drzim dite, ktere do toho reze se mnou  To je prave jeden z tech napadu, co delat. 
Evaeva No, nebo nejlepe jenom sama s lektorem, ale to je zatim utopie, nemam kam syna dat. Je mu uz rok, ale hlidaci babicky jsou skoro 2 h cesty autem a manzel je hodne vytizeny. Proto vymyslim neco, co jde delat primo s ditetem. 
Ale na dnesek jsem se docela vyspala a uz to cele nevidim tak cerne, spis ty moznosti, nez ty prekazky. Za chvilku budeme pect cukrovi, na to se tesim, proste si to udelame hezky nejak jinak. 

Offline marieu
Avatar
4498 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:07

Karja mně osobně stačila třetinová dávka denně a cítila jsem dobrý efekt. Pro předpis takových léků jsou ale zásadní zkušenosti... ad tráva- do toho bych fakt nešla, v rámci soudního jsme měli kasuistiku kroužku mediků, kteří si ve studijním zápřahu udělali párty s thc ve všech podobách, které teda nekontrolovaně konzumovali. Dva z nich rozvinuli nějakou schizofrenní reakci, přičemž jednomu se naplno rozjela schizofrenie natrvalo...

stížnost II: drahýho horečka úterní noci je pochopitelně covid. Já jsem čerstvě po testu, z práce mě minimálně pro dnešek exkomunikovali ve zlém a děti táhnu na test za chvíli...

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:08

Karja Na trávu a prášky se vyser, sežeň si koks :D (laciný vtípek). Chodila jsem kdysi dávno za mlada s huličem. Rozešla jsem se s ním kvůli tomu, protože byl z toho děsně vypatlaný. Pamatuji si, že jsem na něj kvůli něčemu hodně křičela, protože už mi ruply nervy, a on na mě koukal, absolutně žádná emoce, bylo mu to úplně jedno. Taky z toho hloupnul, první ročník vysoké opakoval třikrát. Ale byl děsně spokojený

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:56

Myrtila no, já si s dětmi tolik neodpočinu, chodila jsem s nimi cvičit, jako zacvičila jsem si, ale relax od dětí to nebyl. Myslím, že by bylo fajn, kdyby si manžel výhledově ty dvě hodiny týdně našel, pokud to je jen trochu možné, i do budoucna, prostě vybudovat takový návykA nebo paní na hlídání.

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 08:59

Myrtila nevím na kterou stranu od Brna jsi,ale ve Fit4All mají 1x týdně cvičení že si tam bereš dítě sebou a pohybuje se volne po tom sále kde cvičiš.  Ale když jsem tam byla tak to.byla celkem divočina a menší dítě než roční bych tam asi nebrala, že bych se o něj bála. Ale třeba tam teď to složení děti bude jiné. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 09:03

Candance hahanne promin, ale vcera to tu bylo dost husty, musim si to nejak jeste zpracovat a tohle bylo taky jedno z temat. 

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 09:14

Ja mam vlastne podobny problem jako Myrtila,

pripadam si jako v kleci, ted mam tedy uz druhy den holky ve skolce, takze jsem vcera stravila den na popojizdkach, coz s detma neslo, zaridila jsem hodne veci co uz horely, ale i tak. My doma aktualne resime, ze muz sice chape, ze potrebuju nejakou formu seberealizace a ze pripravar staveb a zakazek  a takova ta holka pro vsechno me nebere, jenze to aktualne nejsme schopni zmenit. Lepe receno muzeme, ale pak neufinancujeme stavbu a jine veci. A casove by moje pripadna prace jinde a pro nekoho byla taky mazec. Protoze muz zhusta prijede domu nekdy v pet, hotovy z fyzicke prace, pak ma tak hodinu na deti, a pak az do 11 skoro kazdy den sedi u pocitace. Kdyz mu z toho kolotoce vypadnu ja, co za neho resim treba 1/3 dennich problemu a veci, tak se z toho zblazni. Jenze mam pocit, ze jestli se neco rychle nezmeni, tak se z toho zblaznim ja... Zacarovany kruh proste. Vyresilo by to sehnani spolehliveho cloveka, ktery by na kluky dohlizel pri praci, a muz by mel cas na kancelarinu. Jenze ti co jsou schopni a spolehlivy, tak delaji logicky na sebe... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 09:16

rasaNori nebylo by jednodussi sehnat nekoho na tu administrativu?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 09:20

Karja 

Já ti dám trávu!

Dříví na zimu nařezaný máš?! Králíkům dalas?!

Hergot naše babičky měly na krku pět šest dětí, domácnost i záhumenek, kozu v chlívku, nezastavily se od rána do večera... natož aby měly pět minut na to, aby si daly jointa! 

Ta dnešní mládež už neví co by roupama

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 09:20

viktorka_od splavu v nekterych vecech to muzu delat ja, faktury, nahaneni nezaplacenych zakazek atd. Ale naceneni si dela muz, a ma tech veci denne treba 5, 6, a to nechce nikomu predat, protoze to je jedna z casti uspechu firmy. 

Offline continuity
Avatar
33831 příspěvků moje polička 26. listopadu 2021 09:29

rasaNori Tak neceneni je důležité, ale ono stačí, aby by to muž schvaloval. Ja to mam taky tak, ceny primárně, jen schvaluji. Dost často to musím upravit, ale je to úplně jiná zátěž, než to nacenovat úplně od začátku. 

Faktury si neber ty, cílem je ti ulevit. jsem si myslela... to klidně může dělat nějaká účetní a i na formální přípravu těch nabídek lze někoho zacvičit. Nemusí člověk všechno dělat sám, protože si to udělá nejlíp. to je takový běžný manažerský omyl vedoucí často do nemocnice. Jediné kritérium je, jestli tu další sílu uzivite.