Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 24. května 2020 12:15
Reakce na MP Marge:

Koukam, ze Stezovaci vlakno by se melo prejmenovat na Kam by se MP Marge v USA mela prestehovat

​Ale mě to teda baví, jak ti tu všichni radí, člověk se dozví věcí

Jen teda nechápu, že někdo má rád zimu, samozřejmě vím, že takoví lidé jsou, ale pro mě je to zkrátka nepochopitelné. Vždyť se nedá ani sedět venku, třeba v parku nebo i v té přírodě je to na pendrek, pokud člověk zrovna nelyžuje 

Online continuity
Avatar
33813 příspěvků moje polička 24. května 2020 12:21

Ignis ale tak nemusíš jenom lyžovat. Můžeš na běžky, sněžnice, na procházku, sánkovat, stavět sněhuláky, kopat iglú. 

Do sauny chodím jenom v zimě a pak nejlépe ven na ten sníh. A pak si dáš někde svarak a strudl a rozmrznes.

Mivala jsem zimu nejoblíbenější období, postupem času už nejsem tak radikální, ale kdybych měla obětovat některé roční období, tak zimu si určitě nechám. 

Offline Kokoska
Avatar
28392 příspěvků moje polička 24. května 2020 12:29

Ignis prochazka zasnezenym lesem muze byt krasna, pokud je ovsem ta "spravna" zima se snehem a mrazem tak akorat. Vanice, ze se neda vyjit z domu, a mraz -20 neni ta nejlepsi varianta. Ani ty mokre zimy bez snehu, posmourno a 10 nad nulou, jak nam to tady predvadej v poslednich letech.

Online dzizisketa
Avatar
7489 příspěvků moje polička 24. května 2020 12:31

MP Marge

CCo Indiana? 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2020 12:34

Ignis Mam rada teplo, ale i zimu, tak to plne chapu a Skandinavie by mi nevadila treba. Muz a pes by chrochtali blahem . Na CR mame doma snih nebyvale dlouho, treba nekdy i do dubna a je to nahodou super. 
A mame se u nas, kdyz to tak ctu fakt, docela dobre, vzdyt i to vlastni bydleni je tu dost realne...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46126 příspěvků moje polička 24. května 2020 12:52

Ignis existují i lidi, kteří snad vůbec sedět nepotřebují (já k nim teda nepatřím), pak ta zima skýtá spoustu možností jak se realizovat venku - pokud teda není tma. mně třeba na naší zimě vadí ta tma, kdy se venku prostě být nedá vůbec. tam kde je zima a svítí slunce bych žila ráda

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2020 13:22

viktorka_od splavu ale když je v zimě sníh, tak ta tma není taková, je taková prozářená nebo jak to pojmenovat. Nejhorší mi právě přijdou ty zimy, co bývají poslední dobou. To je vlastně to nejhorší z podzimu několik měsíců za sebou, žádné výhody opravdové zimy to nemá. Mě by se líbilo počasí jako je u nás, akorát teplotu v zimě i v létě bych snížila tak o pět stupňů.

Offline Sweet Potato
Avatar
34876 příspěvků moje polička 24. května 2020 13:58

Ignis
A teď si představ, že se ti narodí někdo, kdo od příchodu prvních hezkých dnů okázale demonstruje, jak umírá tím hnusným vedrem.

Offline razorblade
Avatar
8197 příspěvků moje polička 24. května 2020 14:36

Sweet Potato jestli te miuzu uklidnit, tak faze umirani hnusnym vedrem v puberte jeste neznamena, ze se to nemuze zmenit. Ja jsem jako dite milovala zimu, bylo to moje nejoblibenejsi rocni obdobi, v dospelosti se to ale uplne otocilo a ted bych nejradsi celej rok zila v nejakejch 25 stupnich a slunecnem pocasi. :D Takze nehazej flintu do zita! :D

Offline Sweet Potato
Avatar
34876 příspěvků moje polička 24. května 2020 14:39

razorblade Jenže mně je úplně jedno, jak to bude mít někdy v budoucnu, teda mocně doufám, že mi to bude jedno, mne tím prudí teď!

Online Karja
Avatar
35991 příspěvků moje polička 24. května 2020 14:44

Sweet Potato Ja ti dam okazale! ,,Nastesti,, jsem se jednou okazale slozila a uz mi verej:-D

Jos No s tim dovolit si vlastni bydleni u nas oproti USA, to asi nejde tak jednoznacne rict, MP Marge dohledava ceny asi jen ve velkych mestech, to uz u nas taky neco kostuje, ze.

Online Karja
Avatar
35991 příspěvků moje polička 24. května 2020 14:46

continuity Ja vubec nevim, co bych obetovala, kdyz je leto nesnasim ten hnusnej hic, kdyz je zima, nesnasim tu hnusnou zimu:-D. Leto bych si nechala, ale chci teda barak v poradne vzrostly vegetaci, u rybnika a praci na letni homeoffice.

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2020 14:47

Karja taky si myslim, i když pozemek v okolí Kralup je za jinou cenu než v okolí Průhonic, pořád je to pálka. 

Online Pinot Noir
Avatar
24591 příspěvků moje polička 24. května 2020 15:02

Karja nesnáším hic i zimu . Období a teploty, které mi vyhovují, v některých letech vůbec nenastanou. Chudák já!

Offline Sweet Potato
Avatar
34876 příspěvků moje polička 24. května 2020 15:04

Karja Ale to asi nebylo při 18stupních nebo dopadu prvního jarního paprsku, či?

Jak stárnu, taky už mi horko tolik nevyhovuje, ovšem zima mi vadí čím dál víc. Dožít asi budu muset v nějakém ideálně temperovaném  skleníku.

Online Karja
Avatar
35991 příspěvků moje polička 24. května 2020 15:08

Pinot Noir No, tak ty budes stejnej typ jak ja 20-25 stupnu, slunecno. Prestehovat se musime;-)

Online Pinot Noir
Avatar
24591 příspěvků moje polička 24. května 2020 15:11

Karja jo, na Madeiru!

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. května 2020 15:12

Já jsem spokojená, jen přidat víc deště a ubrat tropy v létě.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. května 2020 15:58

Karja jo, tohle je ideál i pro mě

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 24. května 2020 17:03

dzizisketa v Indiane sice snezi, Ale je tam legalni pouze CBD olej (na predpis). Marihuana ne. Taky jsou relativne konzervativni a maj problemy s rasismem. Proste lepsi staty na pobrezi no.