Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline brrr
Avatar
10004 příspěvků moje polička 24. května 2020 17:59

Tak dlouho jsem si tu četla o účastí dětí na pohřbech, až jsem spálila roušku a spoustu tkaniček. Teď nevím, co zabalím dítkám zítra do školy (potřebujou každý dvě roušky).

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:02
Reakce na Ignis:

​Ale mě to teda baví, jak ti tu všichni radí, člověk se dozví věcí

Jen teda nechápu, že někdo má rád zimu, samozřejmě vím, že takoví lidé jsou, ale pro mě je to zkrátka nepochopitelné. Vždyť se nedá ani sedět venku, třeba v parku nebo i v té přírodě je to na pendrek, pokud člověk zrovna nelyžuje 

​No to se musis poradne oblect A jakypak na pendrek - neni nic krasnejsiho nez pochod zasnezenym lesem

My se sambem chodime na prochazky i uprostred snehove boure! 

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:08
Reakce na dzizisketa:

MP Marge

CCo Indiana? 

Tam je nelegalni marihuana a aktivni Ku Klux Klan! A navic, co se tyka prirody, tam toho moc neni - sama kukuricna pole jako v Illinois. 

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:10

MP Marge myslis takovy to ze neni na krok videt, snih te seka do obliceje a za chvili nevis, kde je vpredu a kde vzadu? Zazila jsem jednou v miste, ktere celkem znam, a stejne nastala panika. Nastesti to trvalo asi 10 minut, pak uz jen normalne huste snezilo. Dekuju, nechci!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:12

MP Marge Mne přijde zima fajn, pokud zabírá svou cca čtvrtinu roku, bejt to ty čtvrtiny tři, tak to teda neberu 

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:12
Reakce na nolita:

0zero7 díky, takhle mi to stačí, to je plus mínus to, na co jsme se ptala, tedy kolik z příjmu spolknout výdaje na bydlení, popř. životní náklady celkově, protože jen tak ta čísla mají nějakou vypovídací hodnotu, jinak je to jen číslo... dík :-)

​No a z toho vseho mi prave vychazi, ze na Vermont muzu zapomenout

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:13
Reakce na Kokoska:

MP Marge myslis takovy to ze neni na krok videt, snih te seka do obliceje a za chvili nevis, kde je vpredu a kde vzadu? Zazila jsem jednou v miste, ktere celkem znam, a stejne nastala panika. Nastesti to trvalo asi 10 minut, pak uz jen normalne huste snezilo. Dekuju, nechci!

​Tak ostrej vitr, pravda, byt nemusi, ale to huste snezeni nas prave bavi

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:19

Koukam, zrovna maji takovou zajimavou pracovni nabidku v Ketchikanu na Aljasce...

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:25

Zacinam byt sama zvedava, kde skoncime. Je pravda, ze pritomnost samba v mem zivote cely proces znacne komplikuje! Najit stat, kde je legalni marihuana, zivotni naklady primerene platum v non-profit sektoru, rasismus v prijatelnych mezich a zima, se jevi jako neresitelny problem

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:29

Stezuju si, ze mi volali z prace, ze me chtej zpatky na 75% casu. Nejak se mi to volno zalibilo a mela jsem v planu spoustu veci ha ha. Na druhou stranu potesi a porad budu mit vic volna nez pracovnich dnu. 

MP Marge ja bych te I lamala na ten Washington, protoze se da myslim v mensich mestech za min. Mrkni na Spokane nebo Bellingham treba. Akorat nevim jestli je tady pro tebe dost snehu. Zas Mt. Baker mas u nosu ale!

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:40

0zero7 Dobra, jeste to omrknu. Je fakt, ze ja jsem z Washingtonu zkoumala hlavne ten Seattle a na zbytek jsem nejak zapomnela. Pokud tam hodne prsi, tak jsem ochotna snehove boure ozelet

Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 24. května 2020 18:55

MP Marge je zaujimave tu citat ako planujes stahovanie. Uplne ma to chytilo a teda tiez dom zvedava kde skoncite. A len este teda by som chcela vediet ci aj tvoj partner bude mat tam kde hladate dobre moznosti prace. Alebo hladate miesto pre teba a on si najde nieco az na mieste?

prepac ak je tato otazka irelevantna, an ked si pisala ze je o 20 rokov mladsi tak by este mohol chodit do skoly, ehm videla som tvoju fotku

Offline 0zero7
Avatar
10779 příspěvků moje polička 24. května 2020 19:01

MP Marge prsi HODNE. Vic nez ve Vic. Wiki Bude vedet. Na ostrove se to prezene a zastavi bud ve vancouveru nebo dole nad Washington. Znacka ideal pro me I pro tebe! Haha

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 24. května 2020 19:02

0zero7 Jé, powder room tomu říkají v Japonsku! Tam je to místnost, kde je umyvadlo se zrcadlem a třeba pračkou, sprcha a vana, případně oboje, je pak za dalšími dveřmi, powder room bývá obvykle průchozí, taková koupelnová předsíň :-) A záchod teda v Japonsku v drtivé většině mimo, podle mě to musí přijít Japoncům wc v koupelně strašně nehygienické! :-)

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 24. května 2020 19:13

MP Marge jsem moc zvědavá, co vyberete a kam se přesunete. Ten Ketchikan... tam bych se moc chtěla podívat. Ale ne tou výletní lodí, prostě podívat se tam n nějaký čas, okouknout okolí - pokud to jde (pokud to není moc nebezpečné) a prostě zažít, jak se tam žije. Taky mám ráda chladnější podnebí, a asi na rozdíl od většiny lidí miluju dlouhý zimní večery :) možná jsem napůl Eskymák, i když ted tak nevypadám.

Držím palce, ať vyberete dobře.

Offline Len
Avatar
2205 příspěvků moje polička 24. května 2020 19:25

Garfie 

Mně to nehygienický přijde taky! V momentálním pronájmu mám wc v koupelně a trpím.

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 19:28
Reakce na Janulik03:

MP Marge je zaujimave tu citat ako planujes stahovanie. Uplne ma to chytilo a teda tiez dom zvedava kde skoncite. A len este teda by som chcela vediet ci aj tvoj partner bude mat tam kde hladate dobre moznosti prace. Alebo hladate miesto pre teba a on si najde nieco az na mieste?

prepac ak je tato otazka irelevantna, an ked si pisala ze je o 20 rokov mladsi tak by este mohol chodit do skoly, ehm videla som tvoju fotku

​Hele, sambo to ma tak, se s ohledem na tu schizofrenii zada o invalidni duchod. On sice pracovat chce a cekani ho prudi, ale ja ho nabadam k trpelivosti, protoze si myslim, ze s touhle diagnozou by ten duchod mit mel. Kdyby se nekdy v budoucnu jeho stav nedej boze zhorsil, tak aby mel aspon nejakej prijem.

Az ten duchod dostane, tak si k nemu muze privydelat. Protoze nema dodelanou skolu, tak bude muset zacit s nejakou praci, ktera nevyzaduje zadnou kvalifikaci. Tim padem je mu celkem jedno, kam se odstehuje. On tady ma ted brigadu u firmy, ktera dela cisteni kobercu a uklidove prace, a byl tam sotva tri dny a sef mu volal, jestli by nechtel nastoupit na trvalo, ze umi makat a je na nej spoleh. Takze se nebojim, ze by nejaky privydelek nenasel. 

No a skolu, to si muze dodelat vsude - GED program a "community college" ma kazdy okres.

Takze aspon v tomhle je naprosto flexibilni! 

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 19:30
Reakce na 0zero7:

MP Marge prsi HODNE. Vic nez ve Vic. Wiki Bude vedet. Na ostrove se to prezene a zastavi bud ve vancouveru nebo dole nad Washington. Znacka ideal pro me I pro tebe! Haha

​Ja mam dest rada Dokazu sedet treba hodinu u okna a cumet do deste. I se rada prochazim s destnikem. A kdyz venku prsi nebo snezi, tak kam mnohem vic energie. Takze ano, opravdu znacka ideal! 

Offline MP Marge
Avatar
5733 příspěvků moje polička 24. května 2020 19:35
Reakce na Torrah:

MP Marge jsem moc zvědavá, co vyberete a kam se přesunete. Ten Ketchikan... tam bych se moc chtěla podívat. Ale ne tou výletní lodí, prostě podívat se tam n nějaký čas, okouknout okolí - pokud to jde (pokud to není moc nebezpečné) a prostě zažít, jak se tam žije. Taky mám ráda chladnější podnebí, a asi na rozdíl od většiny lidí miluju dlouhý zimní večery :) možná jsem napůl Eskymák, i když ted tak nevypadám.

Držím palce, ať vyberete dobře.

​Dekuju

Budu informovat! Taky bych ten Ketchikan rada omrkla z blizka, abych mela lepsi predstavu. Te Aljasky se bojim hlavne kvuli sambovi, protoze tam je opravdu draho, a je tam hlavne nakladna zdravotni pece. Ale zase pry se tam ty penize daji vydelat. Idealni by bylo, jak pises, kdyby si to clovek mohl na nejakou dobu vyzkouset...

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 24. května 2020 19:36

Len Taky to nemám ráda, u nás to nešlo jinak a máme ten záchod nakonec jako další místnost v koupelně.