Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:19

Karantena chvilu a ja uz jsem pribrala dve kila!

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:24

MP Marge ne, jsi normální, holt co se má stát se stane, kdyby jsme se vešeli na lustr, tak s tím nic neuděláme, dodržuji vše, neriskuju, nenervuji se,  ale je to loterie   možná mě to potká, buď to tělo zvládne nebo ne, vyšší moc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:27

MP Marge to určitě nejsi:-) já zas skoro určitě jsem, protože mi nijak zvlášť nevadí ta karanténa, přestože jsem v práci byla v pátek po třech týdnech a zas tam nejmíň týden nepůjdu, chodím se projít sama nebo na nákup a jinak vůbec nikam a problém v tom nevidím:P snad jediný co mi vadí ž když pracujeme z domu, nemůžeme jít na oběd ven (=musím vařit)

Offline moora
Avatar
7521 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:35

MP Marge kdybych nebyla za nikoho jinýho "odpovědná" (což si nevztahuj na sebe), bylo by mi taky mnohem líp

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:40

MP Marge 

Sociopat nejsi, jen holt různí lidé prožívají různé situace jinak. Můj manžel je taky v totálním klidu, vlastně si užívá, že nikam nemusí.....

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:43

slniecko já nutně potřebuju dělat plány vůbec se pak nemusí vyplnit, prostě pro svůj klid potřebuju přesně vědět, co se bude dít. i kdyby to mělo být "nic neplánuju, budu jen lenošit/sedět u okna a pozorovat lidi"

​Ja si myslím, že na najbližšie týždne je to skvelý plán

keby niečo, vždy ho môžeš zmeniť.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:52
Reakce na moora:

MP Marge kdybych nebyla za nikoho jinýho "odpovědná" (což si nevztahuj na sebe), bylo by mi taky mnohem líp

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:54

slniecko jelikož nejsem na dovolené, tak není. ale budu se snažit, slibuju

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:55

MP Marge Ja bych taky rekla, ze nejsem vynervovana, jen na me vcera padla takova rezignovanost, ze jako nikdo nic nevi, jakym smerem se dal ubirat. No a samozrejme nepredstavuji si, ze si to pritahnem domu, ale obcas na to pomyslim a reknu si, snad aspon jeden budeme mit lehkej prubeh abychom se starali o deti;-)

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:55
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:56

slniecko No jako ted jsem si cetla o te chytre karantene a to trochu jako ,,plan,, znelo. Ale co vy tam delate na tom slovensku, ze mate tak malo nakazenych?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:57

Karja lyžujou v tatrách

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:04

viktorka_od splavu :-D:-D To sou ale... Ty Tatry jim uz takhle zavidim a oni nas nakonec kvuli nim jeste prezijou!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:06

Karja no ale my se letos asi do tater vůbec nepodíváme loni jsme každoroční vysokohorskou túru s kamarády zrušili kvůli práci a letos...

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:12

viktorka_od splavu Hele ja chtela jet jenom na Sumavu ale nepojedu nikam, budou tam nejaky ty bacily prazaku, budeme doma. Coz bude treti rok, kdy nebudu nikde, ale ja si rekla, ze jak bude trochu pohoda, tak budu jezdit a zvat znamy, ze fakt clovek nevi, nejak jsem si vsech ted zacala vazit, ze je mam.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:14

viktorka_od splavu

Karja netestujeme, easy

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:15

Karja my byli na šumavě loni na kolech, a letos jsem chtěla do polska k baltu, jenom takový malý cíle a vida i to je moc.. ale s těma známýma máš pravdu, já si to teda uvědomuju i bez karantény, právěže to moc neumím udržovat ty kontakty, tak si jich fakt cením

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:19

viktorka_od splavu Jo ty maly cile, to je legrace, ja.uz si zadne radeji nedavam, moje byly na tenhle rok hrozne smesny - horka vana vecer, ehm takze nic kvuli zdravotnim problemum a narozeninova vecere ve dvou, taky nic. Takze ja si uz asi budu prat abych nezrala v dalsi polovine roku jen turin s bramborama nebo nevim;-). Nebo radsi nic a je to.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:24

Karja jo tak ta horká vana to je kolikrát nedostižnej cíl, to znám.. já si ji kdysi přála na štědrej den a kulový. tak jsem se zařekla že na to dlabu a od té doby se už jen sprchuju. směšný to není ani trochu. přej si nějakou blbost jako já, třeba vidět benátky a když to nevyjde řeknem si nojo to se dalo čekat, vpoho:-) 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:25

Karja Na Šumavu jsme měli jet na začátku května. Syn vyhrál kurz focení s Robertem Vano. Zamluvili jsme si tam jiné ubytování, že pojedeme s ním a už to začínám vidět, že budeme doma všichni.