Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:47

viktorka_od splavu 

...já si svý šediny pěstujua jak ráda bych se nechala od Tebe ostříhat!(teda, pokud muže nebereš strojkem)

Jj, tyhle "nepodstatný" věci pěkně štvou...

Offline stes
Avatar
7335 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:48

ivaka drž se. Jsem taky z tech, co maji dite v zahranici. Karantenu i nouzovy stav snasim, nad zrusenejma dovolenyma mavnu rukou, nemocny rodice vydejcham, protoze uz jsem se s tim smirila, ale dcera v cizine a buhvi kdy ni uvidim, to na mě dolejha cim dal vic. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:51

stes ivaka já taky na nz je kamarád, mají to tam teď těžký, ale prý si hodně pomáhají (i když se původně s krajany vůbec nestýkal)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:52

Miru strojek nemáme:-) já stříhala naposled děti když byly malý a strašně:D ale on si myslí že to umí každej a stejně nebo líp než kadeřnice

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:52
Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 28. března 2020 18:53

Stezuju si, ze se mi dnes zdal sen. Takovej jako nejakej normalni, ani si moc nepamatuju dej. Co si ale pamatuju je, ze vsichni lidi, co jsem v nem potkala, meli rousky!! Uz asi blbnu..

Offline žluťásek
Avatar
7604 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:07

bram mně taky, už dvakrát. A to jsem od toho rouškového nařízení ani nebyla venku, vidím to jen z okna. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:28

žluťásek Mně se zdálo až ráno, že jsme hlídaly dvě rodiny společně dvoje vnoučata a ta druhá rodina byla náhle pozitivní a ujela... Radši jsem se rychle vzbudila.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:31

barbucha asi tak.

Karja ale tých plánov, predstáv a prognóz sú plné noviny. Dennodenne. Akurát si tak trochu v jednom kuse pochopiteľne odporujú. Problém je, že vieme trt a dva orechy a robiť na základe toho akýkoľvek reálny odhad čo bude, je viac úloha pre Hansa Christiana, než pre kohokoľvek iného. Ako jasné, každý by chcel vedieť, čo bude, čo s tým budeme robiť, pretože to prináša pocit kontroly nad situáciou. Ale ide iba o pocit.

Plán dňa je prežiť, podľa možnosti v čo najväčšom počte, lebo mŕtvym zákazníkom sa blbo predáva, sú takí nejakí iresponzívni.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:38
Reakce na stes:

ivaka drž se. Jsem taky z tech, co maji dite v zahranici. Karantenu i nouzovy stav snasim, nad zrusenejma dovolenyma mavnu rukou, nemocny rodice vydejcham, protoze uz jsem se s tim smirila, ale dcera v cizine a buhvi kdy ni uvidim, to na mě dolejha cim dal vic. 

stes viktorka_od splavu 

Jo, já jsem v opačné situaci, daleko od rodiny....... A možná proto nemám ráda kecy typu že izolace se snad zvládne a že holt nepůjdeme do kina (jinde ještě jede, že nebude holt dovolená v zahraničí). Ono je to hodně o tom, že já se bez auta nemám moc jak za našima dostat i kdyby se dělo bůhvíco......

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:41

A666 no přesně. moje dcera se sem taky nemá jak dostat, a i kdyby, tak by nemohla zpět a její přítel sem nesmí... navíc je v zemi, kde je zdravotnictví úplně příšerný

slniecko já nutně potřebuju dělat plány vůbec se pak nemusí vyplnit, prostě pro svůj klid potřebuju přesně vědět, co se bude dít. i kdyby to mělo být "nic neplánuju, budu jen lenošit/sedět u okna a pozorovat lidi"

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:42

ivaka potlapkavam, tohle je na jednoho cloveka velka naloz

Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:42

LDnes jsem měla svědčit kamarádce na svatbě

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:56

tzaziki to je život, ještě to odsvědčíš, tohle jsou jen nechtěné prázdniny.

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 28. března 2020 19:56

tzaziki to je život, ještě to odsvědčíš, tohle jsou jen nechtěné prázdniny.

Offline Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:02

999 já to tady moc nestíhám, tak jsem pár stránek pozadu a třeba už někdo odpověděl, ale ano, mohla. Jak silný máš?

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:11

A666 no přesně. moje dcera se sem taky nemá jak dostat, a i kdyby, tak by nemohla zpět a její přítel sem nesmí... navíc je v zemi, kde je zdravotnictví úplně příšerný

slniecko já nutně potřebuju dělat plány vůbec se pak nemusí vyplnit, prostě pro svůj klid potřebuju přesně vědět, co se bude dít. i kdyby to mělo být "nic neplánuju, budu jen lenošit/sedět u okna a pozorovat lidi"

​Tak držím palce ať je vše ok. u nás je absurdum, že jsme 250 km od rodiny, ale tím, že se zrušily přeshraniční spoje, tak možná tak dojet k hranicím a přejít pěšky...... A taky není jistota, že by mě pustili zpět, když momentálně nepracuju.....

ivaka 

držím palce a potlapkávám. Tchýni přeju, ať se z toho dostane co nejlépe

Offline MP Marge
Avatar
5715 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:12

Ja se priznam, ze zacinam mit podezreni, ze jsem nejakej vysoce funkcni sociopat, protoze ja nic z pocitu, ktere se tady popisuji, neprozivam, a to i presto, ze mam nemocneho tatinka a nevim, kdy ho zase uvidim (a to ho mam fakt rada ). Proste to beru tak, jak to je, a kvuli vecem, ktere nemuzu ovlivnit, se nenervuju. Je fakt, ze proti mnohym ostatnim mam vyhodu, ze nemusim byt zavrena doma, neb chodim porad do prace. Ale kdybych do prace nemohla, tak myslim, ze by mi se sambem a psikem, Netflixem a cteckou bylo doma vic nez dobre. Na to, abych resila ekonomii, at mistni nebo svetovou, nemam vzdelani, takze to prenechavam odbornikum. Nejak bylo, nejak bude, no. 

Offline Miru
Avatar
13852 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:17

MP Marge 

...mám to stejně...

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 28. března 2020 20:18

Úplně debilně jsem si zlomila nehet. Bolí to