Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35501 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:27

Renusatko No, na zacatku kvetna, to je dost takivy rozporuplny, to se neda priklonit ani k jedne z variant...

Online DruI
Avatar
3173 příspěvků moje polička 28. března 2020 21:36

viktorka_od splavu Taky jsem letos plánovala Balt :o( Já už tak strašně dlouho necítila moře a chybí mi to :o(

Offline miuu
Avatar
378 příspěvků moje polička 28. března 2020 22:10

DruI viktorka_od splavu Balt   Snad se tam ještě dostanu. 

Offline EDITH4B
Avatar
1986 příspěvků moje polička 28. března 2020 22:29

Renusatko Ty brďo, Vano... To by byla škoda

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 28. března 2020 22:29

Karja my se jako každý rok chystáme na přechod Šumavy... zatím se prostě těším, a buď to půjde, nebo ne... jinak zahrada a chata v Novohradkach, ta jsou taky krásný a prakticky bez lidí 

Offline Mulen
Avatar
4201 příspěvků moje polička 28. března 2020 22:31

DruI taky jsme chtěli jet k Baltu. Vlakem

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 28. března 2020 22:33

Karja me muz slibil bazen :D ze pry kdyz teda budem sedet na zadeli na zahrade tak ze jo. Jsem zvedava jak si to rychle rozmysli:D

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 28. března 2020 23:04

EDITH4B Já moc doufám, že jim ty kurzy posunou, ale kdoví. Loni se v jedné soutěži umístil druhej a Vano to hodnotil. Letos v jiné vyhrál tu poukázku za první místo, tak se těšil, že se s ním setká. 

My jsme si tam zaplatili ubytování v soukromí, doporučila nám to kamarádka, že jsou to úžasní lidé. Mrzí mě to i kvůli nim. 

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 28. března 2020 23:14

Magráta Já jsem loni chtěla prodat chalupu po babičce, kam jezdím od dětství. Nějak jsem se nemohla rozhodnout, pořád se mi zdály divný sny, že tam bydlíme. Dokonce až takové, že tam musíme bydlet v nějaké divné době. Nakonec jsme si řekli, že to zatím neprodáme. Teď budeme možná rádi, že budeme mít v létě kam jet. 

Offline EDITH4B
Avatar
1986 příspěvků moje polička 28. března 2020 23:20

Renusatko budu moc držet pěsti aby kurzy posunuli!

Offline 0zero7
Avatar
10740 příspěvků moje polička 29. března 2020 05:29
Reakce na MP Meri:

0zero7 S tou prací mě to mrzí. Ty jo, minimálně do září volno, to je velká spousta času, už víš, co s ním budeš dělat :)?

​No jestli do zari nevim, spis by to melo byt "maximalne do zari", ale kdo vi. Nejaky napady co s casem mam, plus hora knizek a mozna zkusim zacit behat, jestli budu mit trpelivost na to, potykat se s shin splints. 

Offline baltik
Avatar
4409 příspěvků moje polička 29. března 2020 06:14

DruI Mulen viktorka_od splavu jezis u toho baltu by bylo letos narvano. my jsme si tam dokonce uz i koupili ubytovani, na kveten, loni jsme to vybirali tyden pred a letos, kdyz jsem to prohlizela v unoru, jsem zjistila, ze jsme meli stesti zacatecniku a bylo to nejlepsi v meste, tak jsem donutila manzela to objednat. Tak nic no.

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 29. března 2020 07:42

Renusatko to je dobrý, až mám husí kůži...

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 29. března 2020 07:46

Renusatko Magráta 

...i já...

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 29. března 2020 10:39

Renusatko Tyjo, jsi vědma Snad to synkovi přeloží

viktorka_od splavu Mám na Šumavě hodně dobrou kamarádku, jezdíme tam často a brázdíme kraj na kole, koupeme se v opuštěném jezeře ...ach jo! Šumava je pro mě u nás je fakt nej!

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 29. března 2020 10:51

Magráta Miru Korsičanka Vědma určitě ne. Já jsem se s tím spíš hodně trápila. Trávila jsem tam celé dětství a až do roku 2015 každý víkend. Babičku jsem měla strašně ráda, scházeli jsme se u ní celá široká rodina a po její smrti se ztratilo to kouzlo. Jde o opravdu obrovský dům, který býval zájezdní hostinec a obchod. Když jsme se o prodeji bavili, tak mi to přišlo jako nutnost, ale vlastně sama pořád nevím, jestli to prodat chci z těch sentimentálních důvodů. 

Offline Korsičanka
Avatar
12827 příspěvků moje polička 29. března 2020 10:55

Renusatko Já vím, že to chce výdaje, ale zase máte na doživotí místo k setkávání - rodinnému či jinému. Co takhle PFMN sraz místo v Brně, až to půjde?

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 29. března 2020 11:25

Renusatko 

Já měla skoro celou dobu, co jsem do nedávna kojila mladší, pocity úzkosti, že bude nějaký problém děti uživit. I jsem o tom psala do dětského vlákna. Jako ne úplně uživit, že bysme mřeli hlady, ale, nějak mi přišlo, že jak máme ten luxusní blahobyt, že to nemusí být navždy. Jako bych se bála války, ale ta válka mi tam neseděla. Taky jsem trpěla představou, že nám malá někde spadne z výšky. U syna jsem tohle vůbec neměla, ani jedno.

Dcera před pár dny vypadla z kočáru, bez následků. Muž je bez příjmu, jeho práce je teď na nule a už se asi nikdy nerozjede. Je to blbý a je mi jasný, že to nebude úplně sranda, ale tak nějak doufám, že moje vize se tímto naplnily a hotovo. 

Offline ivaka
Avatar
18 příspěvků moje polička 29. března 2020 11:52

Děkuji všem za milá slova. Naši rodinu také rozdělila hranice. Právě dnes jsme měli jet na oslavu tchýniných 80.narozenin do Německa. S ohledem na její věk TO zvládá, je silná žena.

Všem přeji hodně zdraví a brzké setkání s těmi, které milujeme.

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 29. března 2020 12:54

dynda ty sny o neuziveni deti jsou asi normalni (nemusi nutne znamenat predtuchu - aspon doufam!). Ja jsem nedokazala nakojit ani jedno dite a na to konto se mi zdaly divoke sny - uz u prvniho ditete skoro pred 5 lety. Ale jinak Ti dost rozumim. Uz dlouho mam pocit takove jakoby neudrzitelnosti, ve smyslu, ze neni mozny, abychom se meli porad takhle dobre. A jo, taky se bojim, jak tahle vec otrese pracovnim trhem.