Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 12. března 2020 20:54

Sweet Potato ti nakej poslu

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. března 2020 20:59
Reakce na Dadoo:

Zarinya A ted co je lepší? Opatření, nebo klid? Já hlasuji pro opatření To vydržíme.

V Německu máte přes 2 tis nakažených, v Británii cca 600. A určitě to poroste. 

"pobavil" mě známý, jinak starosta velké přípražské obce, který uveřejnil výzvu pro agilní obyvatele obce, že není třeba posílat na OÚ hlášení o obyvatelích, kteří se "prokazatelně vrátili z dovolené v Itálii" v zahraničí a nedodržují prý povinnou karanténu, protože byli viděni na ulici.

​Toho starostu, resp. tu výzvu,  jsem někde zahlídla. Neuvěřitelný, co některý lidi dokážou. Parta domovních důvěrníků...

Jinak se obávám, že má Boris pravdu. Některý lidi umřou. Ale některý zas ne!! Vzhledem k tomu, že se dá už dneska čekat, že to čapne tak 70% populace... tak nižší věk a dobrá kondice je výhoda. Začínám si myslet, že lepší je chytit to dřív, dokud jsou ještě místa na jipce... pro jistotu, vzhledem k laskavé péči našeho odborného ministra zdravotnictví. Opatření bych podporovala, kdyby měly hlavu a patu...

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:01
Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:05

Zarinya No hele, pred ctrnacti dny udelal kamarad takovej sraz. A pojmenoval to korona party. Varil v garazi ovar asi pro 12 lidi, no presne takhle se asi da-li panbuh pri dobrem vyhledu budeme schazet! Navic docela brzo dosel chleba! 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:07

barbucha Opatreni davaj smysl, snizuje se koncentrace lidi, ale co mi nedava smysl je to, ze nektery podniky (ehm ten muj) poskytujou homeoffice dost poskrovnu, I kdyz to charakter prace nabizi. Protoze proc by naa v budove melo byt 200, kdyz nas muze byt 700 a pekne vsichni jeste MHDeckem. Fakt podnik toto.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:07

Karja priste jen 10

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:17

Karja No tomu teda taky nerozumím, nás zaměstnavatel pro jistotu vyštval z kanclu už v úterý odpo, sice mě to doma moc neba, ale v zájmu obecnýho blaha je to určitě lepší než se vláčet tam a zpátky MHDčkem a pak ještě celej den pěkně kolektivně prosedět v openspacu... 

0zero7 Kvůli tomuhle článku jsem dneska ráno málem prošvihla meeting, nevšimla jsem si jak je to dlouhý a nutně jsem to ale potřebovala celý doštudovat než vylezu z postele! :D Taky doporučuju, dobře zpracovaný si myslím.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:19

Karoleena Ja to taky nechapu, doma na homeofice jsou zatim rodice s detma.

Offline Renusatko
Avatar
11584 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:22

Karja Můj manžel zase dnes řekl, že nejbezpečnější je teď v kanclu, kam dojede autem a na patře jsou jen 4. Na obědě z celé firmy asi 30, v jídelně pro 500 lidí, takže pohoda.

barbucha To říká naše doktorka...co nejdřív, dokud budeme mít zdravého doktora, zdravou sestru, místo v nemocnici a dýchač.

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:32

barbucha Jo, když si přichvátneš, tak se jako bonus dostaneš i do televize.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:39
Reakce na Renusatko:

barbucha To říká naše doktorka...co nejdřív, dokud budeme mít zdravého doktora, zdravou sestru, místo v nemocnici a dýchač.

​Asi tak Přece i zdravotníci jsou jen lidi, navíc v situaci, kdy se nemaj čím chránit za chvíli jich moc nezbyde...

Sweet Potato 

Proč do televize? Pro obveselení obecenstva jako tuhnoucí mrtvola?

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:40

barbucha Tak zatím má málem každý případ vlastní tiskovku

Offline Sweet Potato
Avatar
34882 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:42

Ale sranda stranou, bohužel souhlasím, první pacienti mají vlastně možná štěstí v neštěstí.

Offline Mohučanka
Avatar
6407 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:53

Přidávám se se svojí malichernou stížností, že jsem chtěla cestovat před tím, než v květnu nastoupím po rodičovské do práce a rovnou na 100%. Velkej smolík

Offline razorblade
Avatar
8201 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:56

barbucha Simte, az budes lezet na ty jipce, vem si s sebou mobil, abys mohla tocit videa a byt mi k dispozici k exkluzivnim rozhovorum, kdyz uz te chce mit Sweet Potato v televizi. Dik

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:56

barbucha Sweet Potato prej se dá ale nakazit víckrát za sebou, tak aby Barbucha nebyla v předstihu zase až moc....

Online continuity
Avatar
33828 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:58

Potrefenáhusa tohle s tím opakovaným nakažením je nejvíc panicka zpráva ze všech. 

Já pořád doufám, že je těch lidí tak málo, že spíš něco dopletly u testu nebo tak něco. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 12. března 2020 21:59

continuity no taky doufám v nějakou postupnou imunizaci...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 12. března 2020 22:03

continuity no co jsem četla tak co19 nemutuje tak lehce jako chřipkový virus, tudíž doufám že imunita/případné budoucí očkování by mohlo být i trvalé.. uf

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. března 2020 22:03

razorblade 

OK, budu na to myslet. Akorát se obávám, že ne všechna moje vyjádření budou publikovatelná. Možná žádný Asi nemůžou žalovat za urážku na cti někoho na smrtelný posteli, že ne?

Potrefenáhusa 

Ale chvilku ta imunita vydrží, mezitim to nesobecky přenechám jinejm!