Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:57

Mě teda timhle stylem vychovávali, co 'má a nemá' dělat žena a co muž 'nemusí' , 'ženský chování' vs 'mužský' a 'to by holka neměla' a pak taky bylo důležitý 'co tomu řeknou lidi' , mimo dalších věcí, který si teda s dovolením ponechám pro sebe. Je to docela peklo a dalo mi práci se z toho vymanit, spíš s tim ještě někdy bojuju a někdy, když se potkam s nějakým představitelem těchhle 'pořádků', tak reaguju přemrštěně.. teď intenzivně pracuju na tom, naučit se na tyle kecy házet bobek.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:01
Reakce na Ounz:

​To je fakt :) 

​tak priste do Berlina na nakupy do Celine uz plynne  se mnou v Milane v Bottega Veneta strasne mila prodavacka mluvila malinko pomaleji (no jo, no:)) a uplne super. 

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:02

jinx Jako on to tenkrát ten prodavač taky zvládl (ale asi se zapotil  ) teď uź je to mnohem lepší, ty pokroky taky vidím a je to opravdu prima

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:03

Ounz mne to kolikrat dela mozna az detinskou radost, ale co, dulezite je, ze nas to bavi :)

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:06

jinx Přesně :)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:11

jinx Ounz Mne hrozne pomaha radio poslouchat, takovy ty komercni s reklamama a pisnickama na prani, kam lidi volaj nesmysly, to udela takovou radost kdyz obcas vim o cem je rec!

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:14

Mutziputzi jj, taky nekdy posloucham italska radia online, ale teda to jejich tempo reci, to je proste palba tisic slov za minutu, uff  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:22
Reakce na Ounz:

Mě teda timhle stylem vychovávali, co 'má a nemá' dělat žena a co muž 'nemusí' , 'ženský chování' vs 'mužský' a 'to by holka neměla' a pak taky bylo důležitý 'co tomu řeknou lidi' , mimo dalších věcí, který si teda s dovolením ponechám pro sebe. Je to docela peklo a dalo mi práci se z toho vymanit, spíš s tim ještě někdy bojuju a někdy, když se potkam s nějakým představitelem těchhle 'pořádků', tak reaguju přemrštěně.. teď intenzivně pracuju na tom, naučit se na tyle kecy házet bobek.

​me zas tahle "vychova" uplne minula, takze jsem tem lidem zpocatku vubec nerozumela. ted uz aspon chapu jak premysli, byt se mi to zda stale stejne debilni

@mutziputzi coze?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:22
Reakce na Ounz:

Mě teda timhle stylem vychovávali, co 'má a nemá' dělat žena a co muž 'nemusí' , 'ženský chování' vs 'mužský' a 'to by holka neměla' a pak taky bylo důležitý 'co tomu řeknou lidi' , mimo dalších věcí, který si teda s dovolením ponechám pro sebe. Je to docela peklo a dalo mi práci se z toho vymanit, spíš s tim ještě někdy bojuju a někdy, když se potkam s nějakým představitelem těchhle 'pořádků', tak reaguju přemrštěně.. teď intenzivně pracuju na tom, naučit se na tyle kecy házet bobek.

​me zas tahle "vychova" uplne minula, takze jsem tem lidem zpocatku vubec nerozumela. ted uz aspon chapu jak premysli, byt se mi to zda stale stejne debilni

@mutziputzi coze?

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:24

Mutziputzi radio je dobrej tip, to je fakt

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:29

MP Marge ja tomu nutkani kolikrat i podlehnu

​Podlehas nutkani udelat neco horsiho

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:31

Rádio, ale i televize, jakýkoliv reklamy... jsou pro naposlouchání a porozumění jazyka super. Pokud jde o italštinu, tam mi přišlo, že se mluví rychle jen do chvíle, kdy jsem začala rozumět a mluvit sama. Italům přijde, že mluvíme rychle my.

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:35

viktorka_od splavu ty jo, tak já teĎ nevim. jsem uplně zmatená z těch tvých příspěvků. Cos teda měla na mysli? Chovat se s ohledem na to co si lidi můžou myslet nebo je to naopak debilní?

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:38


 K těm jazykum.. (odmyslete si ty smajly) 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:39

Ounz Můj oblibenej

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:40

Potrefenáhusa je to totiž naprosto přesný :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:40

ice od zacatku pisu, ze se obcas hodi vedet, co si lide mysli. neze se budu chovat podle nejakych malomestackych predpisu probuh!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:41

Ounz 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:43

Ounz ten je super, dík za připomenutí :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 23. února 2020 18:44

Ounz