Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 23. února 2020 14:45

Ounz

Jo ahá, mas pravdu, ja si to nikdy neuvedomila!

Do nemecka jsem odjizdela s dvema rokama nemciny na gymplu, zbytek mam naposlouchanej a nactenej, tohle pravidlo treba vubec neznam. At ti nemcina jde!

Ja ted z jazyku presedlala na programovani, ale to jsou vlastne svyho druhu taky jazyky. Pozitivni je, ze nemaji zadny vyjimky

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 23. února 2020 14:48

Lilly_Ku díky! já myslim, že to mluvení a používání je nejdůležitější, to u mě právě vázne. Ať ti jde programování, pravidla bez vyjímek zní skvěle :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 14:53

Ounz ucila ses nemecky uz nekdy driv treba na skole nebo jsi s tim zacala az ted od nuly v dospelem veku? 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 23. února 2020 14:57

jinx už dřív, kdysi na gymplu, klasika - pravidla, slovíčka, mluvení nula. Pak dlouho nic a pak sem si nebyla skoro schpná koupit kabelku v kadewe, tak mi to hrozně naštvalo a začla sem znova.

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:16
Reakce na Potrefenáhusa:

​Jakožto potrefená husa rikam, ze po jistých zkušenostech bych si na tyhlety jakože "segry" dala setsakra velkej pozor (nenadělá ale člověk stejně nic)

​A já po jistých zkušenostech tvrdím, že nejlepší je se s těmito "ségrami" spřátelit.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46116 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:17

Garfie tak já se setkala i se situací, kdy se manželé rozvedli kvůli opravdové ségře, kterou si pán následně vzal

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:19

viktorka_od splavu Tak to to je ale jak z nějaké telenovely!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46116 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:20

Garfie opravdu se stalo!

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:26

viktorka_od splavu Já ti to věřím, kamarád chodil se sestrama, aniž by to o sobě holky věděly....(odhalení v podstatě zapříčilo rozpad naší tehdejší party). 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:29

No...jako sama jsem si tou diskuzi trosku zavarila, protoze nad tim celkem dost premyslim, ono se to tahne uz fakt hodne let a tohle uz je pomyslna tresnicka. Posledni rok to jde do kopru beztak asi celkove. No co se da delat, asi si to moc beru

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46116 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:36

Lama_z_Lana asi je to jak píše Karja, záležitost mládeže.. účastníci dospějí a věnují se rodině, tak to zkus tak brát, i když je to samozřejmě bolestivý, přijít o blízkého člověka. jde si holt svou cestou. jinak z opačného břehu ten pohled bývá často podobný - hodně mužů si o ženě, která má důvěrné přátele mezi muži, myslí že ona s nimi všemi spí. ať už je realita jakákoliv. občas je dobrý to mít na paměti.

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:38

Lama_z_Lana Já ti strašně rozumím, mně se stalo přesně to samé, navíc jsme s tím klukem bydleli přes chodbu, spolu jsme ty byty kupovali a rekontruovali, fakt jsme si byli hodně blízcí. Ale v době, kdy s ní začal chodit, já už měla v bytě muže a dítě!!! Znala jsem i jeho rodiče a s těmi se mi stal navíc ještě takový trapas, že jsme se všichni potkali před domem asi dva týdny před svatbou, něco jsme prohodili a oni se loučili slovy "tak se uvidíme na svatbě...." a zjevně byli zaskočení, že tam nejdu...kamarád dost rozpačitý, no nerada na to vzpomínám...(byla to velká svatba se spoustou známých). Byli tam pozvaný dokonce i moji kamarádi, se kterými jsem ho seznámila já.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:41

viktorka_od splavu jako proč je dobrý to mít na paměti? že máš jenom jednu pověst jo?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:42
Reakce na Garfie:

viktorka_od splavu Já ti to věřím, kamarád chodil se sestrama, aniž by to o sobě holky věděly....(odhalení v podstatě zapříčilo rozpad naší tehdejší party). 

​to je kretén, tam já nemám slitování

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:46

Garfie dik ,to mi uplne mluvi z duse...a ten zaver - no to se tesim az se budou lidi ptat, proc jsem tam nebyla no ackoliv nasi spolecni pratele vedi, no. 

Offline Garfie
Avatar
24018 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:46

Mutziputzi Přesně. Ani ty dvě si k sobě už nikdy úplně nenašly cestu...je to přitom už tak patnáct let...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46116 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:47

Mutziputzi protože někdy je dobrý vědět, co si o tobě lidi myslí, aby ses podle toho mohla zařídit

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:50

viktorka_od splavu tak k tomu bych se nechtěla propracovat

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6130 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:50

viktorka_od splavu ja tomu konci uplne nerozumim - jako ze nemam kamaradit s chlapama, abych nebyla za flundru? 

A jak se to ovlivnije? Ja ted nejakou dobrou zenskou kamosku nemam a to bych chtela! Se pak vo tech hadrechba vlasech (nadsazka) musim vykecavat po vsech internetech :D 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 16:52

Lama_z_Lana jak ve Slunce, seno... "Je to staráááá *****!"