Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:34

MP Marge jak na to prisla? 

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:38
Reakce na Jos:

viktorka_od splavu To fakt nemuzete myslet vazne. Jako ze od urciteho veku (jako reprodukcniho?treba) je spolecensky vhodne travit cas jen s osobami zenskeho pohlavi, aby damu nekdo nepomluvil?  

​Ja se v tomhle Viktorky musim zastat - jsem si jista, ze jsou i v nasi spolecnosti stale jeste komunity, kde k takovemu jevu opravdu dochazi. Tady v USA stoprocentne. Takove male mesto, kde jsou lidi konzervativni a vsichni se v nedeli sejdou v kostele... Myslim, ze vetsina uzivatelek Parfumanie, vcetne me, ziji v socialni bubline, kde se tahle mentalita nenachazi, ale to neznamena, ze nikde ve svete neexistuje. Bohuzel. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:38

Jos ne, nic takovýho si nemyslím ani to nepíšu.

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:39
Reakce na jinx:

MP Marge jak na to prisla? 

​Pristihla je spolu, kdyz ji nebylo dobre a odesla z prace driv Pry sok neuveritelnej...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:42

MP Marge ty jo, to je drsne tedy :(

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:43
Reakce na MP Marge:

​Ja se v tomhle Viktorky musim zastat - jsem si jista, ze jsou i v nasi spolecnosti stale jeste komunity, kde k takovemu jevu opravdu dochazi. Tady v USA stoprocentne. Takove male mesto, kde jsou lidi konzervativni a vsichni se v nedeli sejdou v kostele... Myslim, ze vetsina uzivatelek Parfumanie, vcetne me, ziji v socialni bubline, kde se tahle mentalita nenachazi, ale to neznamena, ze nikde ve svete neexistuje. Bohuzel. 

​no, ze takove malomestske uvazovani existuje, nepochybne i v CR, to nikdo nepopira, ale to prece neznamena, ze se tomu budu nejak podrizovat 

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:46

Priklad ze zivota: Pred casem jsme meli v azylaku klientku, kterou ostatni sikanovaly tak, ze nekolik tydnu spala radsi na parkovisti v aute, aby kontakt omezila na minimum. A duvod? Byla podezrela, protoze mela "nezenske" zajmy: Bavily ji sportovni auta, "dirt bikes", a motorky, a vikendy travila v Rockfordu na draze (nez jsem ji poznala, tak jsem vubec netusila, ze v Rockfordu neco takoveho je). Tam se samozrejme bavila hlavne s chlapama, ktere pak logicky mela na FB a Insta jako kamarady.

No co za zavery z toho jeji "kolegyne" vyvozovaly, a jakym posmeskum a kecum musela celit (vcetne toho, ze se nema co divit, ze ji jeji manzel skoro zabil, kdyz nedela nic jineho nez se "taha s chlapama na draze") - fakt na blijiciho smajlika. Dokonce jsme jednu obzvlast agresivni damu museli z azylaku vyhodit. 

Proste jsou na svete lidi, kteri tak opravdu uvazuji, no

Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:46
Reakce na jinx:

​jj mluveni je z toho nejtezsi, rozumim mnohem lepe, nez jsem zatim schopna mluvit, ale o to lepsi pak jsou ty pokroky :) 

​To je fakt :) 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:48
Reakce na Jos:

viktorka_od splavu To fakt nemuzete myslet vazne. Jako ze od urciteho veku (jako reprodukcniho?treba) je spolecensky vhodne travit cas jen s osobami zenskeho pohlavi, aby damu nekdo nepomluvil?  

Jako já jsem vždycky byla ráda, že v zemi, kde žiju, se tohle nepraktikuje, a ono hle, stačí zajet do Brna

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:49
Reakce na jinx:

​no, ze takove malomestske uvazovani existuje, nepochybne i v CR, to nikdo nepopira, ale to prece neznamena, ze se tomu budu nejak podrizovat 

​Ale to ja taky ne, ani nahodou, ale zase si dovedu predstavit, ze kdyz treba nekdo zije na vesnici a vi, ze tam jeste nejakou dobu zit bude, tak ze to treba s tim verejnym minenim nechce uplne hrotit.

Ja mam vetsinou v podobnych situacich nutkani udelat neco jeste "horsiho", at teda maji o cem drbat!

Ale zase kazdej holt nema takovou silnou osobnost, jako mame my

Online Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:50

MP Marge no tvl teda

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:51

jinx o podrizovani tu pisou jine, ja pouze upozornila ze se muze hodit to vedet. ze se mi neco nelibi jeste neznamena, ze to prestane existovat.

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:51
Reakce na jinx:

MP Marge ty jo, to je drsne tedy :(

​Je, no. A ona, kdyz se probrala ze soku, tak si uvedomila, ze vlastne takove naznaky tam byly vzdycky, ale protoze si je nedovedla vysvetlit, tak je proste ignorovala.

Zpetne je rada, ze se jeho a cele te familie zbavila vcas

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:52

MP Marge ja tomu nutkani kolikrat i podlehnu

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:52

jinx o podrizovani tu pisou jine, ja pouze upozornila ze se muze hodit to vedet. ze se mi neco nelibi jeste neznamena, ze to prestane existovat.

​Ja jsem to tak pochopila. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:52
Reakce na jinx:

​no, ze takove malomestske uvazovani existuje, nepochybne i v CR, to nikdo nepopira, ale to prece neznamena, ze se tomu budu nejak podrizovat 

​no přesně, to  je to, nad čím jsem se pozastavovala... že si to někdo myslí, mě nepřekvapuje, ať si to klidně myslí, ale že bych se já tomu měla přizpůsobit...no wtf

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:53

viktorka_od splavu hodit k cemu? to si nemyslim, co je mi po nich... jenze me bylo jedno, co si o mne kdo uz tak v sestnacti, takze co teprve ted, ze 

Offline MP Marge
Avatar
5719 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:54

MP Marge ja tomu nutkani kolikrat i podlehnu

​Ja taky. Kolegove v byvale praci si ze me utahovali, ze to je duvod, proc tak dobre vychazim s dospivajici mladezi - protoze mam stejnou mentalitu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:54
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 17:55

viktorka_od splavu Predstavuju si orgie s ty kolegy, jsem blizko??