Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 22:17

Catherinne Desny....no jako ta spajzka ma ventilaci a kdyz ji otevru, je tam dost kosa, to bych jim taky mohla zhorsit zivotni podminky trochu....

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 22:27

Karja Já to teda nastříkám do prázdný skříňky, pak pořádně vytřu a otřu tyhle kompoty a oleje a co tam vše mám. Ještě přemejšlim o tom biolitím bazmeku do zásuvky, ten by měl být taky na moli, tím že mám to 1+KK bych je mohla vyhubit v těch nedostupnejch místech.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 22:30

No a stěma jejich skrýšema - já je našla všude mimo potraviny. Nejvíc v plastovvý obálce, co mám nalapenou vevnitř na dvířkách a mám v nich papíry s receptama. Plus v dírkách na "hmoždinky".

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 22:40

Lama_z_Lana mne z těch veci do zásuvek strasne boli hlava, jako to radši ty moly

ja měla nejhorsi masakr ve spajzu za oprenou náhradní lištou k podlaze a v zahybech futralu na bezky...

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 22:41

Lama_z_Lana Tak biolit bezmek do zasuvky mi sambo nepovoli, to je takovej biotyp vytasi se jiste s nejakym pribehem jak z chemtrails, to je jasny! Kdyz ja mam v kuchyni tolik veci, hlavne takovejch serepeticek nez treba kastrolu (jakoze kosicek ses seminkama rostlin, kosicek s vecma co driv k necemu byly........)vubec se mi do toho nechce..... A lekarnicka se mi normalne prachsproste rozlezla do tri krabic od bot! Musim to probrat a doufat, ze hodne veci proslo..Jo a taky mam 5 plechovek Cara, ktery nepiju, ted navic to nikomu ani nemuzu dat, co kdyz tam ty svinaci budou.... 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 22:41

Potrefenáhusa Tvl...takze se musim odstehovat no!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 22:43

Karja no není kam ale!!!!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 22:44

Potrefenáhusa No to je taky

Mně to naštěstí nevadí, tyhle věci d zásuvky - když si vezmu, a jakejma pesticidama dělal v práci kolega,tak mám asi "imunitu"

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 13. zaří 2019 22:46

Potrefenáhusa No jako o duvod vic pro tu nemovitost v Italii! 

Online continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 00:38

Karja Caro posli mne pokud neni otevrene, tak tam nejsou.

lekarna se s detma rozlezla i nam. kdyz jsme byli sami, meli jsme jednu kapsicku s ibalginem, kalciovkou a elastickym objinadlem, co jsme vozili do hor. ted mam jednu autolekarnu, dve krabice od bot a nekolik lahvi samponu proti vsim

s molema jsem prestala valcit pote, co jsem v nejakem krame objevila larvy tusim v ovesnych vlockach, clovek se toho s vypetim vsech sil zbavi a vzapeti si to domu nahahne v necem dalsim.  co slo jsem nastrkala do ruznych dobre tesnicich nadob, koreni mam v korenkach s tesnenim, mouku v mrazaku, do cukru nelezou a dej se vule bozi. obcas tu neco proleti, obcas vykydam kosik, kde maji deti susenky a dal to radsi neresim. 

Nez bych strkala do zasuvky biolit, tak to radsi risknu ty moly. ted jsme byli s holkama na festivalu vedy a pry jsou cervy potravina tohoto tisicileti, nacim si zvykat.

Online continuity
Avatar
33829 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 00:39
Reakce na Karja:

Potrefenáhusa No jako o duvod vic pro tu nemovitost v Italii! 

​jakoze v Italii moly nemaji

Online Myrtila
Avatar
3042 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 02:05

My jsme doma s molama bojovali cele leto, a to jsme se v cervnu stehovali do noveho bydleni, kam jsem s sebou brala minimum potravin - dlouho predem jsem nenakupovala zasoby, abychom toho nemuseli moc stehovat. No a od prvního tydne tu byli s nami. Cele leto jsem dávala pasti, ty domecky z DM, a moli se vesele lepili po desitkach. No a ted, co se ochladilo a nemame cele dny otevrena okna, se prakticky ztratili, sem tam objevim jednoho. Takze nam sem celou dobu litali odnekud z venku, a ja je jeste asi lákala temi pastmi. Za celou dobu jsem nasla jediny nakazeny sacek s jahlama, jinak v jídle nic. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 03:11

continuity Nee, vzdycky bych to v jedny domacnosti strikla biolitem nebo vydymila a prijela za tri mesice:-D. Nevim, kde moli nezijou, mozna tak v Gronsku by to bylo jednoduchy, nechat na vikend otevrene okno:-D 

Hele s tim Carem me napadlo ted, ze bych to mohla uplatnit jako platidlo na mistnim materskem bazarku, momentalne jim jsou vlhcene ubrousky, ale nabidnu jinou menu:-D:-D.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 08:22

Neznášam, ale fakt neznášam, keď si ľudia fotia mojich psov bez dovolenia.som na tých fotkách aj ja že áno. Včera som mala v metre psa na kolenách (sedím výnimočne, ale necítila som sa dobre) a od naproti si ma s ním fotili. Grrr....To isté sa mi stáva na ulici, keď ma niekto fotí napríklad z druhej strany chodníka. Ako keď chce niekto fotku tak ja som vždy milá, psa im kľudne posadím nech si ho odfotia(aspoň trénujeme zostaň) ale takto... 

Ale je to moja chyba, posledný pol rok som povolila, ale asi začnem byť na ľudí znovu nepríjemná, lebo to čo sa deje v poslednej dobe keď idem so psami, to nie je normálne. 

Offline mitford sister
Avatar
1407 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 09:35

continuity presne. Ja uz se to tem hmyzakum snazim nejak kor neusnadnovat, ale neusiluju o totalni vymyceni. Bych nedelala nic jinyho

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 09:48

paktofonika jo to znam a je mi to taky neprijemny. Normalne nas obklopi celej zajezd turistu a foti. Jestli jen psa nebo i me, to nevim. Nikdy se nikdo nezeptal jestli smi. Dikybohu uz si aspon nikdo netroufne ho hladit.

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 10:06

ice paktofonika natiskněte účtenky a začněte vybírat poplatek - 100 kč za foto

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 11:52

ice Mňa sa niekto sem tam aj opýta, často to ale nie je. Nedávno mi pani div nevynadala, že sa Amy nechce nechať pohladkať. Ešte takým hnusným arogantným tónom. 

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 13:35

paktofonika Jezismarja, jako fotit bez dovoleni mi prijde mnohem horsi nez hladit, ale oboji je hrozny! To lidi dneska nemaj hubu nebo inteligenci? Mne by ani nenapadlo, ze to vubec nekoho napadne...Byla bych hnusna asi dost...

Offline Emerald
Avatar
2588 příspěvků moje polička 14. zaří 2019 14:04

Tak jsem si po nekolika letech stoupla na vahu a i kdyz jsem podle obleceni nejstihlejsi od doby, co mam deti, rucicka na vaze je tam, kde byla tyden po prvnim porodu. Uz se nikdy nezvazim!!!