Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:25

Karja nenastve, ona to vlastne ani nevyzaduje. Maleho stale vola domov ze je jej za nim smutno, ale on nechce. A ja sama vacsinou poviem kam by si ju strkala, malu ved ju tu nechaj  vlastne nepotrebujem vediet povedat nie, nemam sa sama ponukat. Som blbka, no a este to teraz vyzera ze sa stazujem ba druhych a pritom ja som ten vadny kus

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:33

Karja to jí říkám pořád! brácha se pořád k ničemu nemá...nicméně i kdyby měl, tak by to bylo ještě horší, protože to by se litanie nemámvnuka změnila na bráchadítěmácoty...

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:56

Jiná Realita

Obe varianty jsou desny!!! 

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 14:46

Jiná Realita moj syn je sam uz par rokov. Byval roky v BA s priatelkou a rozisli sa. Potom sa na popud dcery vratil domov, aby jej pomohol v biznise. Byva s nami v done , ma pre seba poschodie, vlastne ho vidime tak casto akk jed byval prec. 

Teraz ma svoju  zivnost a mam pocit ze stale iba pracuje. Nepytam sa ci niekoho ma aj ked som zvedava. Ale tak to by sme asi vedeli. Neskonale ale miluje dcerinho maleho je pre neho velky vzor. Ked nieco nechce urobit, staci povedat ze D by to urobil, zjedol alebo nieco a maly okamzite urobi. Je to vlastne az smiesne ked aj jeho  otec ten argument pouzije  ale zas ked si vyhodil  nohy na stolik pri piti tak tiez argumentoval ze aj D tak robi. Dvojsecna zbran. 

V tvojom pripade rodicia vedia co v tebe maju. Oporu, pomoc, neustalu pracu a obetavost.

Offline rozarka
Avatar
3975 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 14:51

Janulik03 Přeju ti k svátku návrat dobré nálady...ono je někdy těžké nevyhovět ostatním,ale nevyhovět sobě,se jednou nevyplatí,bacha. A samozřejmě se vždycky sype něco v nejnevhodnější čas,to známe asi všechny. Hlavu vzhůru,to přejde a až bude klid,pak na to přived' řeč. Vysvětlit,že jsi odešla z práce,aby sis odpočinula,ne ztrhala. Ted',když jsou ty nervy, vyznělo by to hystericky a možná k ničemu.  Držím palce a tu skleničku si zasloužíš. Máš přeci svátek

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 15:00

rozarka dik ono to nebude take horuce ako som to citila pred par hodinami. Stacilo sami z toho vypisat asi

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 15:01

Ale volala som byvalym kolegovcom a povedala ze uz som im pomahala dost . A zadarmo!

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 15:06
Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 15:41

Janulik03 já to úplně chápu, jsem pořád mezi lidmi, mám tři děti, nevadí mi, že se pořád něco děje. Ale občas, a stačí občas POTŘEBUJU VOLNO. A to úplně volno ode všech a ode všeho, protože jinak mi to všechno začne lézt na mozek :-) Když mi jednou za rok jedou kluci na víkend tatínků s dětmi, tak ani nejezdím nikam ke kamarádkám na chatu - leda na jeden večer jdem někam - prostě je to pro mě tak vzácné, že jsem chvíli úplně sama... Držím palce a přeju trochu klidu!

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 15:51

VeronikK asi tak

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 17:43
Reakce na Karja:

Taky mate ve svem okoli lidi, co vam treba rok rikaji, domluvime se, napisu ti, stavim se. Nemate chut je po tom roce uz poslat do prdele? Ja to asi zacnu delat, stejne s nima nic neni:-D

​Blbé je, keď ti ti istý ľudia vyčítajú prečo sa nezastavíš a že nemáš na nich čas a podobne. No psycho.. 

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 19:43

VeronikK ty jo vikend tatinku s detmi - nedavno jsem jela do prace, nastoupim do busu, tam asi 10 malych deti. S nimi hromada tabornicke bagaze a asi 3 chlapici v trickach s mottem tatkovenavylete, nebo tak neco. Bylo asi 6.30 a uz tam kolovala placatka ;)

Ale dluzno podotknout, ze to s detma umeli, bylo videt, ze s nima asi jezdi casto. Uplne mi bylo lito, ze nejsem chlap, matky s harantama, ktery si rano v mhd podavaj lahev a delaj srandicky, by si nejspis takove sympatie nevyslouzily.

Offline Gatita
Avatar
7134 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 19:51
Reakce na Janulik03:

Karja nenastve, ona to vlastne ani nevyzaduje. Maleho stale vola domov ze je jej za nim smutno, ale on nechce. A ja sama vacsinou poviem kam by si ju strkala, malu ved ju tu nechaj  vlastne nepotrebujem vediet povedat nie, nemam sa sama ponukat. Som blbka, no a este to teraz vyzera ze sa stazujem ba druhych a pritom ja som ten vadny kus

​mam podezreni, ze tohle dela moje mama. Sama se nabizi s hlidanim, rika, at zrusime primestsky tabor, ze je to preci zbytecne...a pak na ni vidim, ze je z toho fakt unavena. Aby ne, uz ma davno duchodovy vek, do toho narocnou praci, barak, co se blbe udrzuje...

A ja pak nikdy nevim, co mam delat. Protoze jasne ze mi to hlidani strasne moc pomuze, ale zas ji nechci uplne umorit. Treba tata, ten mi na ferovku obcas rekne, at dnes s vyzvednutim nepocitam, ze neco ma nebo je utahany. Ale mama nikdy a vyznej se v tom...

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 19:58

Gatita prsne,zrovna jsem chtela janulikovi napsat, ze miru starani se o vnoucata si musi proste nastavit sama, ze moje mama bratrovy deti hlida taky prakticky furt, neodmitne nikdy, jeste se sama hlasi a rika takoveto, ze si je musi uzit, dokud u ni chteji byt atd., nikdy neprizna, zd je unavena, az to pak praskne tata

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:04

Gatita baltik no ked tie decka nie su ten problem, ale je toho moc tak celkovo. Takto, vstanem o 6,00 dam kavu a idem  von nakrmit zver. Popritom oberiem zeleninu, ostriham suche kvety. O hodinu som dnu, maly vstane davam ransjky. Naplnim pracku, idem pozberat co som odtrihala. Uz treti krat mi zvoni telefon z byvalej prace zd pomoc. Neviem ignorovat to zvonenie, tobim si kavu. Pride otec ze ma lieky v lekarni. Maly pozera telku, letim pre lieky. Pridrm domov a zabudla som si urobit nakup na vecer. Prelozim chlieb do osatky , povesim pradlo. Vo dvore mam 5 deti a skacu na trampoline. Premyslam co k obedu, decka su smadne. Je pol jedenastej idem zavesit druhu varku pradla. Zvoni mi telefon kamoska chce pozicat vysavac aby vedela ci si ho ma kupit. Varim tretiu kavu. Vysavac je prec a ja som vysypala v kuchyni muku ked som posypala chlieb. Idem si umyt vlasy a zistujem ze nemame nic k obedu.

 Volam maleho dnu, decka posielam domov. Nechce ist so mnou do mesta lebo ty ma potom nevezmes spat. Slubujem.

postazujem sa na parfumanii.

Hura sadame do auta a ideme sa najest do restauracie.  

Decko  davam jeho rodicom a idem  do obchodu kde si sadnem na gauc a mam chut vypit pol regalov.

Je mi lepsie

po praci urobim nakup na vecer, idrm domov. Pripravim male pohostenie, prisli moji mili. Teraz tu sedim maly hra na tablete hry a je mi fuk ake.  

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:05

Pardon za traktat - tento den nebol narocny

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:11

Janulik03 Ukázková odpověď na otázku "A co vlastně ty doma celej den děláš?"

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:14

Janulik03

Normální superžena! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:18

Janulik03 a já už jsem pochopila, proč "důchodci nemají nikdy čas" a taky proč moje maminka má tak nabitý program, že nejmíň tři dny v týdnu "jsou tabu" protože už něco má. zkus se inspirovat! "něco má" tzn nemá čas plnit žádné další úkoly od rodiny, přijímat návštěvy apod, protože "v pátek má školu", "v úterý chodí na výlet" atd má to pravidelný, takže stačí říct třikrát a pak už to každý ví. jen nesmí ustoupit a "pro jednou" to zrušit páč pak už by s tím každý automaticky počítal že sice něco má, ale kvůli nám se na to vykašle... a neměla by zas nic.

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:19

Isca Mohučanka lenze v konecnom dosledku nic po mne nevidiet  strasny bordel tu mame ale muz mi ulial uz neviem kolky pohar bechera