Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Janulik03
Avatar
16665 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:23

viktorka_od splavu a to rano zvycajne este chodim s Elzou 5 km aby sme schudli, ale v poslednej dobe nestihame alebo nie som schopna

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:25

Janulik03 ale tak vnuček je určitě šťastný

Jinak moje máma v důchodu to má stejně jako maminka viktorka_od splavu , v pravidelné časy má plavání, angličtinu, posezení u vína a já nevím co ještě a to vím, že mám utrum. Nepravidelně má výlety, výjezdy za dalšími vnoučaty, na chalupu. A pravidelně kvílí, že nemá na nic čas

Offline Janulik03
Avatar
16665 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:29

Ja nie som na dochodku, prave by som mala premyslat co dalej. Projekt s ktorym som pocitala nevysiel. Necham to po prazdninach

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:46

Gatita Synovec se ted vratil z tatkavikendu a vypravel mi o nejakym kamosovi ze stanu, tak se ptam, kdo jeho tata, on placnul prezdivku jednoho chlapka a rika mi nooo on je to vlastne spis jeho strejda nez tata. Tak si rikam, co si to zas vymysli, zeptala jsem se jeho rodicu a skutecne, kamarad od nich z party si pujcuje syna od svyho svagra, aby mohl jezdit na tatkavylety, pac svoje deti ma uz dospely:-D. Takze to asi musej bejt akce:-D

Offline Janulik03
Avatar
16665 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:52

Karja ale tie vylety su urcite aj pre decka uzasne. Muz braval decka s kamaratmi na modelarske akcie. Postavili stany a lietali s lietadielkami. Nikdy som sa o nich nebala aj ked som videla ze flasa pri baleni nechybala. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:56

Janulik03 Jo jsou stoprocentne, jezdi jich tak 10 chlapu, letos byli na nejaky lodi, kapitanka byla zenska a pry teda takovou spoust jeste nevidela. Prave letos se svagrovi moc nechtelo, ze je to narocny, tak jsem mysla, ze hodne deti, ne prej hodne piv.

Online continuity
Avatar
33585 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:58

Karja

No asi tak. 

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 22:39

paktofonika Jo ano, presne, ve mne to vcera nejak preteklo, pac jsem po dlouhe dobe potkala ,,kamaradku,, u ktere jsem si uz pred casem rekla, ze ten nas kamaradsky vztah asi neni uplne oboustrany, protoze mi treba odepsala nekolikrat za 14 dni, xkrat jsem se na necem plane domluvily, tak uz jsem to nedavno si spracovala tak, ze proste to, ze ja ji mam rada, neznamena, ze ona me, a vyrizeno. No a samozrejme jsem se zase dozvedela, prijedte, ja se ti za tyden ozvu, kdy muzu, tak to uz me dostalo. Jak jsem nad tim premyslela,tak jsem vydumala akorat dalsi pripady ,,kamaradu,, co me za posledni rok, co mam malou videli tak jednou a fakt me to cely nasralo...

Offline Kokoska
Avatar
28248 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 00:09
Reakce na Janulik03:

Renusatko ano vsetci maju pocit ze som doma tak nam cas. No nemam. Ale uz to preslo , dakujem vsetkym ta podporu, vela to pre mna znamena

​Jak já ti rozumím! Když na mě přišel důchodový věk, těšila jsem se, jak budu mít na všechno čas, budu chodit na procházky po Praze, dám si kurz fotografování, budu číst, chodit na výstavy...

HAHAHA! Nebudu vypisovat podrobnosti, ale snad nikdy jsem neměla míň času, než teď. Dneska tady tupě celý večer zírám do počítače, mám za sebou takových hezkých pár dní a taky to na mě nějak padlo. 

Drž se, možná by pomohlo domluvit si pravidelně aspoň pár volných dní, kdy ti nebudou dávat děti, nebudou požadovat nachystané jídlo, kdy budeš mít čas jen sama pro sebe. Jako jo, máš je všechny ráda, ale oni tebe taky, tak by to měli pochopit.

Hele, než jsem to dopsala, poradila ti totéž Viktorka - tak na tom něco bude! U mě se to naštěstí tak nějak střídá, dny pracovní a ty ostatní, tak se to dá přežít, v ty pracovní mám celkem na starosti jen sama sebe (a ty papíry, no.)

Offline Samantha
Avatar
1724 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 09:12

Janulik03 tak on to není vtip ? ....

Otec se vrací z práce a vidí, jak jeho děti sedí v pyžamech před domem a hrají si v blátě s prázdnými krabičkami od pizzy a číny. Vrátka na ulici jsou otevřená dokořán, zrovna tak dveře od auta, uvnitř leží pes čerstvě vyválený v blátě a nikde stopa po druhém psu.
Muž vejde do domu a uvidí doslova spoušť. Lampa převrácená a běhoun skrčený u zdi. Uprostřed pokoje hlasitě hraje televize a jídelna je zaházena hračkami a různými díly šatníku. V kuchyni ve dřezu hromada nádobí, rádio hraje na plné pecky. Zbytky snídaně rozházené po stole, na prostírání se povaluje kočka. Lednice otevřená, psí žrádlo na podlaze, rozbitá sklenička pod stolem a u zadních dveří uplácaná hromádka písku.
Muž rychle vyběhne schody, stoupaje na další hračky a šlapaje po oblečení. Ale nehledí na to, hledá svou manželku. Bojí se, že se jí něco vážného stalo.
Vidí, jak dveřmi koupelny prosakuje voda. Nakoukne tam a vidí mokré ručníky na podlaze, rozlité mýdlo v hromadě špinavého prádla a mezi tím vším se vinou kilometry toaletního papíru. Zrcadlo a stěny jsou pomalované zubní pastou.
Rychle se otočí a spěchá do ložnice, kde najde svou manželku, ležící v posteli a čtoucí knihu. Podívá se na něj, usměje se a zeptá se ho, jak se celý den měl.
On jen polkne a vyhrkne: "Co se tu dnes stalo?"
Manželka se usměje a odpoví: "Pamatuješ se, drahý, jak se mě každý den, když se vracíš z práce, ptáš: Co jsi, do pr*ele, celý den dělala?" "Ano," odpověděl muž nejistě. "Tak dnes ..., dnes jsem nedělala nic"

Offline Janulik03
Avatar
16665 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 09:14
Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 09:21

Samantha jenže ona je to pravda! Muž včera přijel z prace brzo, i popadli jsme dite a psa a vyjeli do Beskyd na houby. Vratka v 7, než jsme to zpracovali a nacpali do haranta večeri a ji nasledne do postele bylo 9, pouklizila jsem aspon to nejnutnejsi a je 9:20 a tady je to zase jak po vybuchu, ale to fakt nema smysl, ja jednu vec sklidim a ona 3 veci vytaha rozbije nebo vylije! Se od ni staci jen otocit a behem 10 vterin je hotovo. Jako jo, muzu byt rada ze neni pecka co sedi v koute ale obcas bych vrazdila...

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 09:36

Samantha jo, ten je můj oblíbenej :-) 

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 12:52
Reakce na Jiná Realita:

Karja to jí říkám pořád! brácha se pořád k ničemu nemá...nicméně i kdyby měl, tak by to bylo ještě horší, protože to by se litanie nemámvnuka změnila na bráchadítěmácoty...

​Ha ha, to mi připomnělo matku snachy, která dobře tak pět let brečela a votravovala že nemá žádný vnoučata. 

Loni vyfásla během 14 dnů tři.

No, asi jsem neměla skuhrat tak moc, pravila rezignovaně.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 15:26

Janulik03 Karja Já si pamtuju jednu akci, že jako chlapi si vezmou děcka na týden bez bab. 6 chlapů a 11 dětí. Vymysleli, že pojedou na kole na naši chalupu, která je přes 80 km od Brna . Měli děcka 1-3 třída a v původním plánu jedno přespání ve stanu po cestě. Jak se to blížilo, tak to postupně měnili. Přespání budou dvě, jeden pojede autem a poveze věci, my budeme čekat na chalupě s mladšími dětmi. My matky jsme si pěkně vyrazily na chalupu, měly jsme jen 3 malé děti a 3 dny pohody, kdy oni nám pořád volali, jak se děckám nechce, jak to je do kopce, jak už je to nebaví. Když je konečně po 3 dnech dotáhli na tu chalupu, tak padli úplně mrtví a děcka zázračně ožily. Chtěla bych je vidět, kdyby tam dojeli a měli stavět stany a starat se děckám o jídlo.

Offline Janulik03
Avatar
16665 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 15:31

Renusatko  no ked musis tak musis

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 18:17

Renusatko Skoda, ze nemeli prilezitost to vyzkouset!

Offline brrr
Avatar
10001 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 22:19

Renusatko Ale na druhou stranu člověk zírá, co děti vydrží. Kluci jsou teď na sportovním příměsťáku, dneska jeli 20 km, 20 zpátky a daly to všechny děti, i pětileté. Dokonce jedna holčička na "12" kole (to je to fakt pidikolečko).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33675 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 22:31

brrr ale pak ty traumata na celej život!!! Já dala jednou s tátou jizerskou pětku na sjezdovkách (takových těch s umělohmotnou červenou lopatičkou, co se zacvakla zezadu boty) a sjezdovky fakt nenávidím dodnes!

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 22:49

brrr to ono by nebylo tenkrat tolik km, ale ty děsný kola co měli, cesta z Brna na Vysočinu a z 90% po polňačkách. Takže trochu horší cesta. Jinak teď s náma o něco starší děti daly cestu 200 km, jenže totální rovinka, Rakouská cyklostezka...to jelo samo.