Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 23:03

Potrefenáhusa Ja si dodneska pomatuju, jak jsem brecela na kole v kopci, taky s tatou! Ale to mi bylo uz tak 12:-D. Kolo mam rada, ale rada vyrazim sama;-)

Offline Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 15:07
Reakce na Potrefenáhusa:

brrr ale pak ty traumata na celej život!!! Já dala jednou s tátou jizerskou pětku na sjezdovkách (takových těch s umělohmotnou červenou lopatičkou, co se zacvakla zezadu boty) a sjezdovky fakt nenávidím dodnes!

Na něčem podobným mě naši (sváteční běžkaři, nesjezdaři) donutili  jet taky cca 5 km kdesi v Krkonoších, a dodnes pamatuju, jak mi máma vykládala, jak se na lyžích (s přikurtovanou patou)  musím sklouznout, a ne ťapat, a jak si mám užívat okolní krásné zimní přírody

Offline Pavlena
Avatar
6539 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 16:46

Isca tak to je extrem, ale za naseho mladi asi docela bezny. Dnes je casto extrem opacny, kdyz jsou mi znamy ochotny tvrdit, ze dite bez vybavy za desetitisice nema radej zadny sport zkouset, protoze mu to navzdy znechutim preci..! 

Offline Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 17:30

Pavlena Taky pravda, asi je potřeba zvažovat,  jaká je dostatečná  úroveň vybavení pro začátečníka v konkrétním sportu, nebudu kupovat děcku kolo za desetitisíce, ale nutit ho jezdit kopce na Ukrajině po prastrýci Oldřichovi asi taky není úplně ono. A znechucení bývá někdy spíš způsobeno přístupem učícího, buď že to učit neumí, nebo chce po děcku najednou moc, často kombinace obojího.

A běžkařský extempore mělo své pokračování, protože pak mě táta dostrkal do běžkařského oddílu, a tam jsem pochopila, že kromě zcela mylného výběru lyží naši neměli v podstatě téměř žádné tušení ani o technice jízdy, ani o mazánítakže jsem naštěstí na běžky nezanevřela. 

Offline Pavlena
Avatar
6539 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 17:38

Isca tak to je fajn, ze to skoncilo happyendem..! 

Offline brrr
Avatar
9901 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 18:33

Potrefenáhusa No, děti, o kterých jsem psala, vypadají, že naštěstí žádné trauma nemají. I náš mladší hlásil, že to bylo moc krátké.

A sjezdkam dej šanci, jsou super (samozřejmě lepší než běžky).

Offline brrr
Avatar
9901 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 18:34

Ten pocit, když řídíte po čtyřproudovce, kde nejde zastavit, a po holé noze vám začne lézt pavouk, ten je opravdu k nezaplacení.

Offline clothilde
Avatar
1776 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 18:38

brrr nebo se po ruce zacne promenadovat sršeň

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2019 18:57

clothilde snad radši sršeňpavouka neeeeproboha neeeee...stát se mi to,tak už jsem v hlavních zprávách jako ta,co způsobila hromadnou havárii...co jsi udělala????????

Offline milacka
Avatar
5454 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 18:57

clothilde alebo pri pití vínka vypiješ osu, ktorá ťa poštípe na jazyk. Išlo mi o život.

Offline rozarka
Avatar
3965 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 18:58

brrr clothilde Šmarjá,dejte pokoj,vždyt`víte,jak to tu s havětí chodí....

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 19:12

brrr me v serpentinach ve francouzskych alpach vletela do tranzita vcela, zastavit nebylo kde, vzadu dite v sedacce, vepredu pes lovec. Nenavidela jsem pristich pet minut cely svet:D

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 19:21

Pavlena Tak za desetisice ne, ale to, že rodiče nesportovci jsou schopni poslat dítě  na sportovní kurz na kole po tetě, nebo na 20 let starých lyžích, je strašný. A oni si myslí, že když je dítě začátečník, tak mu to stačí... Já bych naopak začatecnikovi pujcila hodně dobrou výbavu, aby si to užil a zamiloval :-).

Offline brrr
Avatar
9901 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 20:03
Já se pavouků nebojím, ale ten pocit, jak mi kráčel po noze, ble. Ale zvládla jsem to až domů a tam ho vyhodila na zahradu. Z vosy, včely nebo sršně v autě bych zešílela.
Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 21:23

brrr ja se strasne vydesila minuly tyden, neco me simralo na dalnici na noze, predstavila jsem si pavouka, srsen, vosu... ve stresu jsem sjela na pumpu a byla to tkanicka od tenistek

Offline Pavlena
Avatar
6539 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 21:23

999 tak o takovych pripadech v dnesni dobe fakt nevim, asi jina socialni bublina..  Ja sama teda nadelala dobrou zkusenost i naopak, prvni pokus s vybavou prumernou a pak vybavit lip a (jeje!), ono to naraz jde skoro samo, nadseni velike..

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 23. srpna 2019 21:52

brrr hrdinka jsi

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 21:57

Isca Pavlena ha! Me rodice vybavili v 11 letech staryma bezkama a botama o PĚT cisel vetsima! Jako noha mi tou dobou rostla opravdu rychle, ale ze by dorostla o tech pet velikosti zrovna behem tydenniho pobytu na horach? Bylo to desny, az bych rekla nebezpecny, ani jsem se na tom nemohla poradne naucit. Je fakt, ze jsem par let bezky moc nemusela.

Offline Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 22:10

Gatita pokud jsi dokázala takto ujet víc jak 50 metrů a přežila jsi aspoň jeden sjezd, tak jsi neskutečná hrdinka

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 23. srpna 2019 22:26

Isca po rovine to slo, ale nahoru a dolu to bylo fakt o usta, nosila jsem to pres rameno

Ty sjezdy jsem se naucila az o dost let pozdeji, kdyz nasi naznali, ze rust se zastavil, a koupili mi sedmatricitky misto vel.42. Ale ty bezky jsou vubec vtipne, hodne znamych na ne ma z detstvi neblahe vzpominky. Kazdy vi, ze na sjezdovky to chce vybaveni, ale ty bezky jsou (driv byly) takovy sranda sport, co se nekde vyhrabe v kulne. Jenze deti nechteji mrznout v teplacich nekde na trati, x kilaku od chaty, navic to nekdy jede pomalu, lepi se to, pak je ti zima...