Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 12:46

V Akosi sa toho nakopilo, su prazdniny, maly je stale u nas co je super, ale vobec nechce ist domov iba ze by sa hned vratil. Ma tu kamaratov, lieta stsle vonku co chspeme vsetci. Dcera si robila nejake skolenia tym padom som mala aj malu, do toho otec chodi do nemocnice na kontroly, je trsba vyberat lieky, z byvalej prace stale volaju ze nieco este potrebuju, moj nastupca je s prepacenkm totalny neschopak, je tak styri mesiace a stale ma potrebuje, pritom sa kasal ze tuto pravu robil a ziadny problem. Dnes mam meniny a ohlasili sa mi gratulanti a priznsm ze v prvej chvili som sa cvcela zatajit. Teraz sedim v obchode pozeram na tie flase a mam chut to tu vypit

asi nenavidim ludi . 

Nevlazem

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 12:47

Tak som to dopisala a rozplakala som sa, som krava hystericka

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 12:50

Janulik03 to bude dobrý :)

musíš na tom vidět světlou stránku, moje matka by dala dva roky života, kdybych jí strkala nějakého vnuka. nemá žádného.

a taky za nějaké gratulanty, nikdy neměla moc přátel. 

kdybys seděla sama, tak bys taky brečela a to máš jak s tím bohatstvím - je lepší brečet v mercedesu něž na kole, tak je lepší si pobrečet vyčerpáním z toho, jak je člověk okolí milej, než z osamění (a o tom já toho vím dost).

Offline Catherinne
Avatar
9823 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 12:56

Janulik03 hele, jeden pohárik, dva a bude to nakonec super mejdan. Za chvilku bude konec prázdnin, malej půjde do školky, všechno se tak nějak vrátí do svých kolejí a bude líp. A nástupce bych poslala do háje s tím, že už jsi mu pomáhala dost dlouho ať se snaží. 

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:00

Jiná Realita jezis ty si to tak krasne podala  uz je lepsie, potrebovala som to zo seba dostat a uz mozem zas frcat. 

Offline moora
Avatar
7518 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:01

Janulik03 tlapkám moc, fakt máš teda zápřah

Offline Garfie
Avatar
23891 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:01

Janulik03 Všechno nejlepší k meninám! Připíjím ti na dálku a přeju, aby všichni aspoň na dva dny vypadli! :-) A myslím, že by jsi je o to měla požádat. Že potřebuješ chvilku klidu a opravdu si odpočinout, pokud možno ani nic nedělat. 

Ale jinak to Jiná Realita napsala moc hezky! 

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:02

Catherinne tiez dakujem neviem ci chcem  pit vecer, aby zo mna nevyletelonieco nevhodne.  

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:02

Janulik03 No myslim, teda vim, ze toho mas fakt moc. Mit vnouce nonstop je tezke at je sebezlatejsi, mit k tomu jeste mimino uz je jako byt matkou v predduchodovem veku:-D Ja nevim, jak naucit rikat ne, ale mela bys to zacit delat, v prve rade si chtela zvolnit tempo a ted ho mas snad nabitejsi nez kdyz jsi pracovala. Tak nerikej ze zacatku treba NE, ,,ale rada bys, a bohuzel to nejde, protoze mas neco/ musis si odpocinout atd. atd. 

Jiná Realita Ja nemuzu souhlasit, jako videt svetle stranky lze, ale nemit fakt cas na sebe, nemit cas si natahnout nohy na kanape, v urcitym veku (a tim nechci nikoho urazit), je fakt narocne. Ja mam dost uz ted a to jsem mlada a MUSIM, ale Janulik03 nemusi, nemusi, uz ma hotovo a ma narok na to, udelat si veci podle sebe.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:03

 Janulik03 Já se nedivím. Člověk občas potřebuje být sám a mít čas sám na sebe. Já jsem jedny prázdniny, když u nás pořád někdo byl...myslím děti a jejich kamarádi...vyhlásila, že od 13 do 14 na mě nesmí nikdo promluvit a nic chtít a pokud bude pěkné počasí, tak být venku. Celkem dost mi to pomohlo. Hlídat menší dítě je náročné i pro rodiče, jenže ti to přecejen zvládnou vzhledem k věku lépe.  Ostatní už je myslím jen to, že se to vše sešlo ve špatnou dobu. Tak si dej nohy na stůl, vypni telefon a dej si relaxační den. Ono se doma nic nepo.

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:04

moora no a do toho  tie andulky  

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:09

Karja ty vzdy najdes ten spravny ton a slova. Ako zo len robis ? Si uzasna

Volali ma kamosky teraz na tri dni do tatier. Ale! Autobusom spolu s dalsimi ludmi. Tak som zavahala a potom odmietla. Mozno by som bola iba neprijemna kazila zvysku pobyt. 

Naozaj vy bolo najlepsie keby do tych tatier isli vsetci ostatni a dali mi pokoj. 

Jezis normalne som sa zasnila..........

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:10

Karja ale tak jasně že, já to vidím i na matce (která je navíc po onkologické léčbě). ale když už není zbytí, tak je to lepší takhle, než třeba tak, jak to mám já.

určitě to chce někam na den dva zmizet nebo se doma zamknout a tvářit se, že tam nejsem. každý člověk potřebuje aspoň někdy svůj klid.

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:11

Renusatko ano vsetci maju pocit ze som doma tak nam cas. No nemam. Ale uz to preslo , dakujem vsetkym ta podporu, vela to pre mna znamena

Offline moora
Avatar
7518 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:15

Janulik03 sis, teď jsi mě rozesmála  víš, že andulky prezijou evropskou zimu? Až pohár pretece, můžeš otevřít dvířka od klece

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:16

Jiná Realita Jo, mas pravdu, ze rict cusbus vsem je jednodussi varianta nastoleni te rovnovahy nez z niceho nic vybudovat tu socialni sit...

Janulik03 No ale stejne zapracuj na tom a odmitej, moje mama vzdycky rika, ja uz jsem deti mela:-D. A je to pravda. Dcera se na tebe nenastve, druhou mamu nema;-))). 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:18

Karja já vždycky matce vyhrožuju, když ona zase brečí, že nemá vnuky, že si jednoho pořídím (to jde i bez manžela, žejo), ale pak jí ho strčím, aby se o něj starala! když ho tak chce

Offline SunEclipse
Avatar
3105 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:20

Janulik03 nenechávej to přejít, zas by se to vrátilo. Řekni dceři, mužovi co se ti stalo a proč. Mají tě rádi,  nenechají tě v tom. A milého neschopáka pošli kade lahšie, jak se krásně u vás říká.

Offline Janulik03
Avatar
16660 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:20

moora to nieeeeee, ved ja to vsetko milujem, vratane vsetkeho co ma rozculuje ale v podstatd by som nemenila. Ani ludi , ani zvierata, vlastne aj ra vytazenost ma asi svoje klady. Niet cas rozjimat. Teda jeden clovek by mi nechybal  a idem sa hanbit do kuta

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 13:25

Jiná Realita Mela si to pojistit vic detma, dva kusy nejsou zadna zaruka na vnouce!